Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear

Emporio Armani - Náhrdelník

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 € -33%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 € -1%
Farba: zlatá
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Emporio Armani - Náhrdelník

Náhrdelník z kolekcie Emporio Armani. Model s ozdobným príveskom vytvorený z kovu.
Vlastnosti produktu
Materiál a spracovanie
striebro
Typ náhrdelníka
s príveskom
Téma
geometrické motívy
Údaje o produkte
Kód výrobcu
EG3457221
Farba
zlatá
Značka
Emporio Armani
Výrobca

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
99KK-AKD2B4_GLD
Zloženie

Striebro
Podobné produkty
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze zirkónový Sentimental
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO EG3628710
Strieborný náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO
Aktuálna cena:
107,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník s príveskom dámsky z mosadze perleť Sentimental EGS3347710
Emporio Armani náhrdelník s príveskom dámsky z mosadze perleť Sentimental
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 125,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO EGS3200710
Náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO
Aktuálna cena:
99,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental EGS3326710
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
100,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental EGS3330710
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani - Náhrdelník
Emporio Armani - Náhrdelník
Aktuálna cena:
100,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
100,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený náhrdelník Emporio Armani EG3569221
Strieborný pozlátený náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-25 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Bižutéria Daniel Wellington DW00401444
Bižutéria Daniel Wellington
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náhrdelník Tous Hold 1000991800
Strieborný pozlátený náhrdelník Tous Hold
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Náhrdelník Michael Kors
Náhrdelník Michael Kors
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátený náhrdelník Lilou Ginko A03/MARKET/ANS/77
Pozlátený náhrdelník Lilou Ginko
60,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Fossil
Náhrdelník Fossil
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborný pozlátený náhrdelník Sky
Ania Kruk - Strieborný pozlátený náhrdelník Sky
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001H
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*-15 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Náhrdelník Karl Lagerfeld KLAYD01
Náhrdelník Karl Lagerfeld
159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Swarovski STILLA 5662915
Náhrdelník Swarovski STILLA 5662915
Aktuálna cena:
341,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátený náhrdelník Answear.LAB
Pozlátený náhrdelník Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náhrdelník ANIA KRUK Hippie
Strieborný pozlátený náhrdelník ANIA KRUK Hippie
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Swarovski MATRIX 5751762
Náhrdelník Swarovski MATRIX
279,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Swarovski GEMA 5741587
Náhrdelník Swarovski GEMA
178,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters 90105004GOLD
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Objavte produkty Emporio Armani
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO EGS3200710
Náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO
Aktuálna cena:
99,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
100,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental EGS3326710
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze zirkónový Sentimental EGS3351221
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze zirkónový Sentimental
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental EGS3330710
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze Sentimental
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani - Náhrdelník
Emporio Armani - Náhrdelník
Aktuálna cena:
100,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Emporio Armani ozdobný náhrdelník dámsky z mosadze Iconic Trend EGS3336710
Emporio Armani ozdobný náhrdelník dámsky z mosadze Iconic Trend
219,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
100,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO EG3628710
Strieborný náhrdelník Emporio Armani EAGLE LOGO
Aktuálna cena:
107,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník s príveskom dámsky z mosadze perleť Sentimental EGS3347710
Emporio Armani náhrdelník s príveskom dámsky z mosadze perleť Sentimental
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 125,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený náhrdelník Emporio Armani EG3569221
Strieborný pozlátený náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Emporio Armani
Náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník dámsky strieborný zirkónový Sentimental EG3646040
Emporio Armani náhrdelník dámsky strieborný zirkónový Sentimental
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Emporio Armani dámske z mosadze perla Iconic Trend EGS3343040
Emporio Armani dámske z mosadze perla Iconic Trend
279,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný náhrdelník Emporio Armani EG3600040
Strieborný náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani - Náhrdelník
Emporio Armani - Náhrdelník
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze s perluou Iconic Trend EGS3348710
Emporio Armani náhrdelník dámsky z mosadze s perluou Iconic Trend
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani - Náhrdelník
Emporio Armani - Náhrdelník
Aktuálna cena:
100,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný náhrdelník Emporio Armani EG3620040
Strieborný náhrdelník Emporio Armani
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 125,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník a náušnice Emporio Armani zlatá farba
Náhrdelník a náušnice Emporio Armani
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Náhrdelník a náušnice Emporio Armani EGS3121SET
Náhrdelník a náušnice Emporio Armani
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani prsteň dámsky z mosadze Sentimental EGS3328710
Emporio Armani prsteň dámsky z mosadze Sentimental
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náušnice dámske z mosadze Sentimental EGS3333710
Emporio Armani náušnice dámske z mosadze Sentimental
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náušnice dámske z mosadze Iconic Trend EGS3346040
Emporio Armani náušnice dámske z mosadze Iconic Trend
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 125,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náramok dámsky z mosadze s perlu Iconic Trend EGS3344040
Emporio Armani náramok dámsky z mosadze s perlu Iconic Trend
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani náušnice dámske z mosadze Iconic Trend EGS3339710
Emporio Armani náušnice dámske z mosadze Iconic Trend
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €