Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Helly Hansen

Helly Hansen športová mikina pánska VERSALITE modrá 49548

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 97,90 € -22%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 € -3%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Modrá mikina na zips Helly Hansen – funkčnosť a pohodlie v horskom štýle

Pánska mikina na zips Helly Hansen je všestranná vrstva oblečenia, ktorá podporuje tepelný komfort a voľnosť pohybu počas outdoorových aktivít. Tento model, navrhnutý s ohľadom na treking, spája funkčnosť rýchloschnúceho materiálu s praktickými riešeniami, ktoré prispievajú k pohodliu v meniacich sa podmienkach. Je to voľba pre mužov, ktorí oceňujú technické riešenia a športový štýl.

Čím sa vyznačuje pánska mikina na zips Helly Hansen?

  • Rýchloschnúca tkanina odvádzajúca vlhkosť podporuje udržanie pohodlia počas námahy
  • Strih regular fit umožňuje voľnosť pohybu, čo je dôležité počas trekingu
  • Elastický materiál s elastanom podporuje prispôsobenie postave a neobmedzuje v pohybe
  • Vysoký stojačik s chráničom brady poskytuje dodatočnú ochranu krku a pohodlie pri nosení
  • Bočné vrecká na zips umožňujú bezpečné uloženie drobností
  • Zapínanie na zips uľahčuje rýchle obliekanie a reguláciu ventilácie
  • Absencia bočných švov znižuje riziko odierania a zvyšuje pohodlie pri nosení
  • Mäkká česaná flísová podšívka prispieva k príjemnému pocitu na pokožke
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips
Elastickosť
elastický materiál
Kapucňa
bez kapucne
Podšívka
česaná, flísová
Údaje o produkte
Kód výrobcu
49548
Farba
modrá
Značka
Helly Hansen
Výrobca

HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com

ID produktu
PPY2-BLM0B8_55X
Materiál
Celý produkt:
94% Polyester, 6% Elastan
Strih
Výstrih:
golier so stojačikom
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Podobné produkty
Mikina Helly Hansen
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
G-Star mikina na zips s kapucňou pánska s bavlnou Premium core modrá D16122-C235
G-Star mikina na zips s kapucňou pánska s bavlnou Premium core
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina adidas Originals Adicolor Adibreak Full-Zip Hoodie pánska, s kapucňou, s nášivkou,  IM8208
Mikina adidas Originals Adicolor Adibreak Full-Zip Hoodie
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
BOSS mikina na zips pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket Z tyrkysová 50515307
BOSS mikina na zips pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket Z
64,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Columbia Fast Trek modrá farba, jednofarebná, 2135691
Mikina Columbia Fast Trek
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Columbia Fast Trek II jednofarebná, 1420421
Športová mikina Columbia Fast Trek II
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
adidas Originals mikina na zips pánska Beckenbauer modrá KE1664
adidas Originals mikina na zips pánska Beckenbauer
80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
EA7 Emporio Armani mikina s kapucňou pánska modrá AF13512.7M000568
EA7 Emporio Armani mikina s kapucňou pánska
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS mikina na zips pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket Z modrá 50515307
BOSS mikina na zips pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket Z
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Viking Tacoma s kapucňou, vzorovaná, 720/25/7270
Športová mikina Viking Tacoma
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
Mikina adidas Originals Teamgeist Tracktop pánska, vzorovaná, JP1117
Mikina adidas Originals Teamgeist Tracktop
92,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste mikina s kapucňou pánska s bavlnou modrá SH9626
Lacoste mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
adidas mikina na zips s kapucňou pánska x Z.N.E modrá KF1823
adidas mikina na zips s kapucňou pánska x Z.N.E
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 107,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Fleecová mikina Tommy Jeans s nášivkou, DM0DM21906
Fleecová mikina Tommy Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Columbia Spectre Ridge vzorovaná, 2072085
Športová mikina Columbia Spectre Ridge
Aktuálna cena:
59,95 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina adidas Originals fialová farba, vzorovaná, JC8387
Mikina adidas Originals
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Fleecová mikina Columbia Backbowl II Full Zip Fleece šedá farba, jednofarebná, 2090851
Fleecová mikina Columbia Backbowl II Full Zip Fleece
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vans Mikina na zips s kapucňou pánska s bavlnou Premium LX Full Zip modrá VN000T78FOB1
Vans Mikina na zips s kapucňou pánska s bavlnou Premium LX Full Zip
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Puma SQUAD pánska, tmavomodrá farba, s nášivkou, 678971
Mikina Puma SQUAD
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina adidas Originals Firebird modrá farba, s nášivkou, KD3846
Mikina adidas Originals Firebird
Aktuálna cena:
66,90 €
Bežná cena: 74,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,95 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger mikina na zips s kapucňou pánska bavlnená modrá MW0MW42462
Tommy Hilfiger mikina na zips s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina EA7 Emporio Armani modrá farba, s potlačou, AF14634.7M000456
Športová mikina EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Orange mikina na zips pánska bavlnená Zestart modrá 50511709
BOSS Orange mikina na zips pánska bavlnená Zestart
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Jack Wolfskin Kolbenberg šedá farba, jednofarebná, A63964
Športová mikina Jack Wolfskin Kolbenberg
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina HUGO modrá farba, jednofarebná, 50525245
Mikina HUGO
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená modrá M6GQB6 KCPR1
Guess Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
adidas Originals mikina pánska rifľová modrá KD1517
adidas Originals mikina pánska rifľová
107,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Von Dutch modrá farba, s kapucňou, jednofarebná, VD.1.SWZ.SLI
Mikina Von Dutch
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS mikina na zips s kapucňou pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket H modrá 50515313
BOSS mikina na zips s kapucňou pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket H
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
Objavte produkty Helly Hansen
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Helly Hansen pánska, jednofarebná
Mikina Helly Hansen
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen Varde 2.0 šedá farba, melanžová, 49429
Športová mikina Helly Hansen Varde 2.0
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen Hydropower Ocean 2.0 tmavomodrá farba, s kapucňou, jednofarebná, 34264.
Športová mikina Helly Hansen Hydropower Ocean 2.0
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen Daybreaker tmavomodrá farba, s nášivkou
Športová mikina Helly Hansen Daybreaker
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO pánska, šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 30393
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO
Aktuálna cena:
65,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen Hydropower Ocean 2.0 čierna farba, s kapucňou, jednofarebná, 34264.
Športová mikina Helly Hansen Hydropower Ocean 2.0
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen Panorama modrá farba, vzorovaná, 63349
Športová mikina Helly Hansen Panorama
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen TECH SWEAT šedá farba, s kapucňou, melanžová, 34498
Športová mikina Helly Hansen TECH SWEAT
Aktuálna cena:
71,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina na zips pánska bavlnená tmavomodrá 34163
Helly Hansen mikina na zips pánska bavlnená
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen Hydropower Ocean 2.0 šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, 34264.
Športová mikina Helly Hansen Hydropower Ocean 2.0
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina pánska s bavlnou KOSTER tmavomodrá 54548
Helly Hansen mikina pánska s bavlnou KOSTER
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Helly Hansen Mikina HH LOGO HOODIE 33977
Helly Hansen Mikina HH LOGO HOODIE
97,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina pánska bavlnená SHORELINE tmavomodrá 54546
Helly Hansen mikina pánska bavlnená SHORELINE
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina
Helly Hansen mikina
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen - Mikina
Helly Hansen - Mikina
Aktuálna cena:
46,49 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen - Mikina
Helly Hansen - Mikina
Aktuálna cena:
46,49 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Helly Hansen pánska, šedá farba, s potlačou, 34000
Bavlnená mikina Helly Hansen
Aktuálna cena:
46,49 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Helly Hansen pánska, červená farba, s kapucňou, s nášivkou
Mikina Helly Hansen
Aktuálna cena:
46,49 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO pánska, tmavomodrá farba, s kapucňou, s potlačou, 30394
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Outdoorová mikina Helly Hansen SHINE SOLEN tmavomodrá farba, s kapucňou, jednofarebná, 49571
Outdoorová mikina Helly Hansen SHINE SOLEN
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO pánska, šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 30394
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina
Helly Hansen mikina
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Helly Hansen pánska, tmavomodrá farba, s kapucňou, s nášivkou
Mikina Helly Hansen
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina pánska bavlnená SHORELINE béžová 54546
Helly Hansen mikina pánska bavlnená SHORELINE
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina Helly Hansen Tyri šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, 63399
Športová mikina Helly Hansen Tyri
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina
Helly Hansen mikina
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO pánska, zelená farba, s kapucňou, s potlačou, 30394
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO
Aktuálna cena:
57,90 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen mikina
Helly Hansen mikina
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Helly Hansen pánska, s potlačou, 34000
Bavlnená mikina Helly Hansen
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
Helly Hansen mikina pánska s bavlnou KOSTER
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €