Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Daniel Wellington
5.0

Hodinky Daniel Wellington Petite 24 Pressed dámske, ružová farba

*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 € -23%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 € -7%
Farba: ružová
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Hodinky Daniel Wellington Petite 24 Pressed

Hodinky z kolekcie Daniel Wellington. Model s guľatým ciferníkom a ozdobným náramkom.
- Materiál puzdra a náramku: oceľ.
- Tvar puzdra: okrúhle.
- Vymeniteľné remienka.
- Vodotesnosť: WR. 30M (3ATM) – odolný voči striekaniu vodou.
- Sklíčko: minerálne (vytvrdené, veľmi odolné voči rozbitiu, odolné voči ryhám).
- Mechanizmus: kremenný, na batériu.
- Šírka remienka: 10 mm.
- Hrúbka puzdra: 6 mm.
- Šírka puzdra: 24 mm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DW00100447
Farba
ružová
Značka
Daniel Wellington
Výrobca

CLA Distribution, s.r.o.
Daniel Wellington AB Åkaregatan 8 754 54 Uppsala Sweden
+4618-130 502
retailorder@danielwellington.com

ID produktu
99KK-AKD3AK_30X
Zloženie

Nerezová oceľ, Minerálne sklo
Podobné produkty
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite Unitone 28 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite Unitone 28
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Lumine dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Lumine
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Rouge dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Rouge
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-15%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Iconic Link Unitone 28 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Iconic Link Unitone 28
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20X26 Pressed Rouge dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20X26 Pressed Rouge
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Ashfield dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Ashfield
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Studio dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Studio
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-21%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Melrose
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba, DW00100511
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Furla dámske, ružová farba, WW00054005L1
Hodinky Furla
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-18%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Ted Baker hodinky dámske BKPCLS504
Ted Baker hodinky dámske
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Kate Spade dámske, ružová farba
Hodinky Kate Spade
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Michael Kors dámske, zlatá farba, MK7536
Hodinky Michael Kors
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
Objavte produkty Daniel Wellington
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Lumine dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Lumine
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Studio dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Studio
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Iconic Link Unitone 28 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Iconic Link Unitone 28
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-21%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Melrose
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 36 Melrose
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Rouge dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 32 Rouge
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, ružová farba, DW00100511
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite Unitone 28 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite Unitone 28
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Ashfield dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Ashfield
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Melrose
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Pressed
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20X26 Pressed Rouge dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20X26 Pressed Rouge
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-15%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26 dámske, ružová farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro 20x26
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-20%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Daniel Wellington hodinky dámske DW00100893
Daniel Wellington hodinky dámske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodinky Daniel Wellington Quadro Lumine 5-Link dámske, strieborná farba
Hodinky Daniel Wellington Quadro Lumine 5-Link
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington dámske, zlatá farba, DW00100827
Hodinky Daniel Wellington
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 269,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Durham oranžová farba
Hodinky Daniel Wellington Petite 28 Durham
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €