Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld
5.0

Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON A1W50034

*-15 % s kódom: SUMMER
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 82,90 € -40%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 € -9%
Farba: zlatá
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-20 % na vybrané produkty v aplikácii.

SUMMER SALE AŽ -50 %
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON

Prívesok z kolekcie Karl Lagerfeld. Model vyrobený zo zinku.
Vlastnosti produktu
Materiál a spracovanie
zliatina kovov
Téma
písmená
Údaje o produkte
Kód výrobcu
A1W50034
Farba
zlatá
Značka
Karl Lagerfeld
ID produktu
99KK-AKD88Y_10Y
Zloženie
100 % Zinok
Podobné produkty
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuálna cena:
29,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-38%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH A3W50049
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON IKON A4W50065
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON IKON
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Tous 2001594355
Kľúčenka Tous
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 42,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
EDBLAD ozdobný prívesok dámsky pozlátený A-Ö Charm A 116627
EDBLAD ozdobný prívesok dámsky pozlátený A-Ö Charm A
28,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess kľúčenka dámska kovová RW7571 P6301
Guess kľúčenka dámska kovová
29,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Kľúčenka Guess EVERLEE RWR746 01030
Kľúčenka Guess EVERLEE
29,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Liu Jo AA6141 E1118
Kľúčenka Liu Jo
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 39,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,00 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Patrizia Pepe 2J2531 M060
Kľúčenka Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess kľúčenka dámska kovová GILDA RWZ746 01190
Guess kľúčenka dámska kovová GILDA
33,99 €
EDBLAD ozdobný prívesok dámsky pozlátený so zafírom Birthstone Charm September 123850
EDBLAD ozdobný prívesok dámsky pozlátený so zafírom Birthstone Charm September
34,90 €
Coccinelle kľúčenka dámska kovová COCCINELLE C-ME E2.SSL.41.01.21
Coccinelle kľúčenka dámska kovová COCCINELLE C-ME
60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Tous 2002376457
Kľúčenka Tous
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Kľúčenka Furla WR00855.MES000.4062S
Kľúčenka Furla
50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Tous 2002104258
Kľúčenka Tous
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Patrizia Pepe 8J5045 M051
Kľúčenka Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 75,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Liu Jo AA6090 A0001
Kľúčenka Liu Jo
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 39,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,00 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená kľúčenka Lauren Ralph Lauren 432981196
Kožená kľúčenka Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess kľúčenka dámska RW7575 P6301
Guess kľúčenka dámska
33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Fossil brošňa dámska z nehrdzavejúcej ocele Sutton JF04975710
Fossil brošňa dámska z nehrdzavejúcej ocele Sutton
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Tous Metal Bold Bear 2001949750
Kľúčenka Tous Metal Bold Bear
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Tous kľúčenka dámska 2002304117
Tous kľúčenka dámska
48,99 €
Tous kľúčenka dámska kovová 2002471356
Tous kľúčenka dámska kovová
36,99 €
EDBLAD ozdobný prívesok dámsky pozlátený A-Ö Charm M 116627
EDBLAD ozdobný prívesok dámsky pozlátený A-Ö Charm M
28,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená kľúčenka Lauren Ralph Lauren 432981401
Kožená kľúčenka Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
47,90 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Love Moschino JC5407PP1OL2290D
Kľúčenka Love Moschino
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Furla kľúčenka dámska kovová WR00829 MES000 4355S
Furla kľúčenka dámska kovová
50,99 €
Tous kľúčenka dámska kovová 2002471251
Tous kľúčenka dámska kovová
36,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess kľúčenka dámska RW7575 P6301
Guess kľúčenka dámska
29,90 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON IKON A4W50065
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON IKON
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-38%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH A3W50049
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-38%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH A4W50062
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuálna cena:
29,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON FIGURINE A3W50113
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON FIGURINE
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON FIGURINE A3W50051
Kľúčenka Karl Lagerfeld IKON FIGURINE
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,90 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld kľúčenka dámska IKON B3W50013
Karl Lagerfeld kľúčenka dámska IKON
99,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/SKETCH A4W50063
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/SKETCH
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld šedá farba
Kľúčenka Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH A3W50048
Kľúčenka Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld B1W50064
Kľúčenka Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kľúčenka Karl Lagerfeld A2W50019
Kľúčenka Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náhrdelník s príveskom dámsky z nehrdzavejúcej ocele KLBJX07
Karl Lagerfeld náhrdelník s príveskom dámsky z nehrdzavejúcej ocele
60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Prsteň Karl Lagerfeld KLAYC57014
Prsteň Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele s kryštálom KLBJW04
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele s kryštálom
95,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele KLBJX08
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele
119,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náramok dámsky KLBJY06
Karl Lagerfeld náramok dámsky
95,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Náhrdelník Karl Lagerfeld KLAYR17
Náhrdelník Karl Lagerfeld
169,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ozdobné manžety Karl Lagerfeld A1W33051
Ozdobné manžety Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Náhrdelník Karl Lagerfeld KLAYC11
Náhrdelník Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele KLBJY05
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele
107,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Karl Lagerfeld prsteň dámsky kovový
Karl Lagerfeld prsteň dámsky kovový
95,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele s kryštálom KLBJX13
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele s kryštálom
85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Prsteň Karl Lagerfeld KLAYC57012
Prsteň Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Náhrdelník Karl Lagerfeld KLAYR03
Náhrdelník Karl Lagerfeld
149,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele s kryštálom KLBJX14
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele s kryštálom
73,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Prsteň Karl Lagerfeld KLAYD27
Prsteň Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele KLBJX12
Karl Lagerfeld náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele
95,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Náhrdelník Karl Lagerfeld KLAYD06
Náhrdelník Karl Lagerfeld
85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Prsteň Karl Lagerfeld KLAYR25016
Prsteň Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Náramok Karl Lagerfeld dámsky, KLAYC21
Náramok Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,99 €