Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
4.0

Košeľa Calvin Klein Jeans ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 € -43%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 € -9%
Farba: ružová
Košeľa Calvin Klein Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G
Košeľa Calvin Klein Jeans ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G
Košeľa Calvin Klein Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G
Košeľa Calvin Klein Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Košeľa Calvin Klein Jeans

Košeľa z kolekcie Calvin Klein Jeans. Model vyrobený z hladkej látky. Model vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu s vysokým obsahom bavlny.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Zapínanie na gombíky.
- Manžety na gombíky.
- Model s golierom.
- Dĺžka: 71 cm.
- Šírka v podpazuší: 56 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Typ goliera
klasický
Údaje o produkte
Kód výrobcu
LV047C143G
Farba
ružová
Značka
Calvin Klein Jeans
ID produktu
9BYA-KDD02U_03X
Zloženie
96 % Bavlna, 4 % Elastan
Strih
Rukáv:
dlhý
Strih:
relaxed fit
Rozmery
Modelka je vysoká 180 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa s prímesou vlny Answear.LAB ružová farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou vlny Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Silvian Heach CALENI ružová farba, regular, s klasickým golierom, GPP26167CA
Bavlnená košeľa Silvian Heach CALENI
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Joseph Ribkoff dámska, ružová farba, regular, s klasickým golierom, 243939
Košeľa Joseph Ribkoff
Aktuálna cena:
89,45 €
Bežná cena: 178,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 178,90 €
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Košeľa Versace Jeans Couture ružová farba, regular, s klasickým golierom, 79HAL2P4 NS705
Košeľa Versace Jeans Couture
Aktuálna cena:
269,99 €
Bežná cena: 549,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 549,90 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB zavinovacia košeľa dámska ružová hladká
Answear.LAB zavinovacia košeľa dámska
97,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa s prímesou ľanu Tommy Jeans ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, DW0DW20286
Košeľa s prímesou ľanu Tommy Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa United Colors of Benetton ružová farba, regular, s klasickým golierom, 5ONVDQ0C1
Košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
27,90 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton košeľa dámska ľanová ružová hladká 5BML5QB75
United Colors of Benetton košeľa dámska ľanová
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Answear.LAB ružová farba, regular
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Guess Jeans fialová farba, voľný strih, s klasickým golierom, W4YH22 WGCF1
Bavlnená košeľa Guess Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa United Colors of Benetton ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, 54KXDQ0B2
Košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,90 €
-15%
Košeľa s prímesou ľanu Medicine ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou ľanu Medicine
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Stine Goya ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, SG-SS25-T054-2342
Košeľa Stine Goya
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-70%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová košeľa Guess Originals dámska, ružová farba, slim, s klasickým golierom
Rifľová košeľa Guess Originals
Aktuálna cena:
41,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Morgan CIBILE dámska, červená farba, regular, s klasickým golierom, CIBILE
Košeľa Morgan CIBILE
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-28%
Ľanová košeľa Medicine ružová farba
Ľanová košeľa Medicine
Aktuálna cena:
24,90 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Answear.LAB ružová farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom ružová hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
95,99 €
-45%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger košeľa dámska bavlnená s elastanom ružová WW0WW47169
Tommy Hilfiger košeľa dámska bavlnená s elastanom
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Stine Goya ružová farba, regular, s klasickým golierom, SG-PS26-T091-2263P
Košeľa Stine Goya
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-32%
Košeľa Medicine ružová farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Medicine
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 39,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren košeľa dámska ľanová ružová hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košeľa dámska ľanová
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Marciano by Guess košeľa dámska hodvábna ICON ružová hladká 4RGH24 9719Z
Marciano by Guess košeľa dámska hodvábna ICON
219,90 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Fracomina ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, FS26ST6009W520N8
Košeľa Fracomina
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Mos Mosh Britze ružová farba, regular, s klasickým golierom, 176890
Bavlnená košeľa Mos Mosh Britze
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Pepe Jeans CHARISMA dámska, ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, PL305003
Bavlnená košeľa Pepe Jeans CHARISMA
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
IBlues Košeľa dámska bavlnená ALCUNO ružová s motívom zeleniny 2617111222200
IBlues Košeľa dámska bavlnená ALCUNO
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton košeľa dámska s bavlnou ružová 5V0FDQ0DP
United Colors of Benetton košeľa dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Tommy Hilfiger dámska, ružová farba, regular, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
59,95 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Objavte produkty Calvin Klein Jeans
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Calvin Klein Jeans modrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV044D170G
Košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, J20J224436
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, J20J225079
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, J20J224436
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 96,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená fialová hladká LV047F104G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
57,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená biela hladká LV047F102G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans modrá farba, regular, s klasickým golierom, LV047D752G
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená fialová hladká LV047F146G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Calvin Klein Jeans béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV044D165G
Košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska rifľová modrá hladká LV047F784G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska rifľová
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska rifľová modrá hladká LV047F790G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska rifľová
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans dámska, voľný strih, s klasickým golierom, J20J225078
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska rifľová modrá LV047F498G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska rifľová
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans fialová farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C118G
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená biela LV047F147G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV044D167G
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená béžová LV047F103G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená fialová hladká LV047F147G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Calvin Klein Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G
Košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 78,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Calvin Klein Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G
Košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV044D167G
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans dámska, voľný strih, s klasickým golierom, J20J225078
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans modrá farba, regular, s klasickým golierom, LV047E902G
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená biela LV047G126G
Calvin Klein Jeans košeľa dámska bavlnená
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Calvin Klein Jeans modrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C141G
Košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans modrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C709G
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Calvin Klein Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C143G
Košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans modrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047E753G
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans modrá farba, voľný strih, s klasickým golierom, LV047C783G
Rifľová košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, J20J224858
Bavlnená košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €