Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Marcelo Burlon

Košeľa Marcelo Burlon Aop Soundwaves Hawaii Shirt pánska, voľný strih, CMGG001S24FAB0014501

-50%*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
224,90 €
Bežná cena: 449,90 € -50%
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 449,90 € -50%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Košeľa Marcelo Burlon Aop Soundwaves Hawaii Shirt

Košeľa z kolekcie Marcelo Burlon. Model vyrobený zo vzorovanej látky. Polyester zaručuje vysokú odolnosť proti pokrčeniu.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Mäkký bowlingový golier.
- Krátky rukáv.
- Strih rukávov so zníženou líniou ramien neobmedzuje pohyb.
- Zapínanie na gombíky.
- Vrecko na prsiach.
- Tenká, mierne elastická látka.
- Dĺžka: 80 cm.
- Šírka v podpazuší: 60 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Typ goliera
havajský
Údaje o produkte
Kód výrobcu
CMGG001S24FAB0014501
Farba
modrá
Značka
Marcelo Burlon
Výrobca

Marcelo Burlon County of Milan
Via Filippo Turati, 12 - 20121 Milan - Italy
productcompliance@newguardsgroup.com

ID produktu
PPYH-KDM0J1_55X
Zloženie
100 % Polyester
Strih
Rukáv:
krátky
Typ rukáva:
padajúci
Strih:
relaxed fit
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
Guess Jeans košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
A.P.C. košeľa pánska chemisette bellini logo modrá hladká LIAEK.H12551
A.P.C. košeľa pánska chemisette bellini logo
Aktuálna cena:
99,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnená košeľa Kenzo modrá farba, regular, s golierom button-down, FG55CH1099LO
Bavlnená košeľa Kenzo
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans košeľa pánska bavlnená modrá hladká DM0DM21698
Tommy Jeans košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren modrá farba, regular, 710966421
Ľanová košeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Paul&Shark pánska, regular, s klasickým golierom, 25413116CF
Bavlnená košeľa Paul&Shark
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Filling Pieces Košeľa pánska bavlnená Pinstripe s pásikavým vzorom
Filling Pieces Košeľa pánska bavlnená Pinstripe
209,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, regular, s klasickým golierom, M1R-800P-P02562
Bavlnená košeľa Paul Smith
309,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger košeľa pánska bavlnená s elastanom modrá MW0MW43742
Tommy Hilfiger košeľa pánska bavlnená s elastanom
99,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa United Colors of Benetton modrá farba, regular, s klasickým golierom, 5QHDUQ060
Rifľová košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
44,95 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá s pásikavým vzorom 52DTUQ06Q
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Calvin Klein Jeans voľný strih, s klasickým golierom, LV04RB119G
Košeľa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans košeľa pánska rifľová modrá LV04RF711G
Calvin Klein Jeans košeľa pánska rifľová
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Karl Lagerfeld modrá farba, regular, s talianskym golierom, 561785.605084
Bavlnená košeľa Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Samsoe Samsoe SARYAN regular, s klasickým golierom, M25100052
Bavlnená košeľa Samsoe Samsoe SARYAN
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Košeľa Polo Ralph Lauren modrá farba, regular, s klasickým golierom, 710965413
Košeľa Polo Ralph Lauren
194,90 €
-39%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Košeľa s prímesou ľanu Kenzo pánska, voľný strih, FF55CH1309P1.77
Košeľa s prímesou ľanu Kenzo
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 409,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Gant košeľa pánska bavlnená modrá hladká 3000102
Gant košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Eton košeľa pánska bavlnená modrá 100014846
Eton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Guess Jeans čierna farba, regular, s klasickým golierom, M4YH37 WGCF1
Bavlnená košeľa Guess Jeans
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Vilebrequin košeľa pánska ľanová CAROUBIS modrá hladká CRSDU102
Vilebrequin košeľa pánska ľanová CAROUBIS
239,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh Marco modrá farba, regular, s klasickým golierom, 508130
Košeľa Mos Mosh Marco
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Eton Košeľa pánska modrá kašmírový vzor 100015216
Eton Košeľa pánska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Calvin Klein modrá farba, slim, s talianskym golierom, LV019EU057
Košeľa Calvin Klein
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou ľanu Drykorn regular
Košeľa s prímesou ľanu Drykorn
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,95 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Frescobol Carioca košeľa pánska ľanová modrá 2780.902
Frescobol Carioca košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa HUGO Ermo čierna farba, slim, s klasickým golierom, 50500216
Košeľa HUGO Ermo
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors košeľa pánska bavlnená s elastanom modrá hladká MK0DS01651
Michael Kors košeľa pánska bavlnená s elastanom
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, slim, s klasickým golierom, M1R-790Y-M00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
269,90 €
Objavte produkty Marcelo Burlon
Bavlnená košeľa Marcelo Burlon Aop Mech Bowling Shirt Dark Grey Medium pánska, šedá farba, voľný strih, s klasickým golierom, CMGG002S25FAB0010706
Bavlnená košeľa Marcelo Burlon Aop Mech Bowling Shirt Dark Grey Medium
379,90 €
Rifľová košeľa Marcelo Burlon Gradient Denim Overshirt Black White pánska, šedá farba, voľný strih, s klasickým golierom, CMYE01DS25DEN0011001
Rifľová košeľa Marcelo Burlon Gradient Denim Overshirt Black White
419,90 €
-50%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Košeľa Marcelo Burlon Logo Nylon Over Shirt pánska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom, CMGG005S24FAB0011001
Košeľa Marcelo Burlon Logo Nylon Over Shirt
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 399,90 €
Bavlnená košeľa Marcelo Burlon Aop Mech Bowling Shirt Orange Burgundy pánska, oranžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, CMGG002S25FAB0012028
Bavlnená košeľa Marcelo Burlon Aop Mech Bowling Shirt Orange Burgundy
389,90 €