Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Vagabond Shoemakers
5.0

Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Jolin čierna farba, 5508.642.92

*-5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 99,90 € -53%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 € -6%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA -5 % v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Jolin

Baleríny z kolekcie Vagabond Shoemakers vyrobené spojením semišovej a prírodnej kože. Model s koženou stielkou, ktorá je pohodlná pre chodidlo a zabraňuje odieraniu a vzniku nepríjemného zápachu.
- Zaoblená, mäkká špička.
- Jemne vystužená päta.
- Komfortné vnútro.
- Kožená vložka.
- Model bez podpätku.
- Gumená podrážka.
- Dĺžka vložky: 23,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 37.
Vlastnosti produktu
Vložka
prírodná koža
Zapínanie a nastavenie
suchý zips
Údaje o produkte
Kód výrobcu
5508.642.92
Farba
čierna
Značka
Vagabond Shoemakers
Výrobca

Vagabond International AB
Birger Svenssons väg 36, 432 40 Varberg, Sweden
info@vagabond.com

ID produktu
PPYX-OBD3WJ_99X
Zloženie

Zvršok: Prírodná koža, Semišová koža
Vnútro: Textil, Prírodná koža
Podrážka: Syntetická látka
Rozmery
Väčšia veľkosť
Odporúčame zvoliť si o číslo menšiu veľkosť, ako bežne nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Vagabond Shoemakers WIOLETTA čierna farba, 5701-315-20
Baleríny Vagabond Shoemakers WIOLETTA
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA čierna farba, s otvorenou pätou, 5907-201-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HOLLIE čierne 6123-440-20
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HOLLIE
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE čierna farba, s otvorenou pätou, 5533.101.20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers WIOLETTA čierna farba, 5701-260-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers WIOLETTA
Aktuálna cena:
64,95 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE čierna farba, 5733.001.20,
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN JOLIN čierna farba, 5608.001.20,
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN JOLIN
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN čierna farba, 5808-080-20
Baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE čierna farba, s otvorenou pätou, 5733-260-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE čierna farba, s otvorenou pätou, 5733-101-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE čierna farba, 5933-160-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA čierna farba, 5307.460.20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Delia čierna farba,
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Delia
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Vagabond Shoemakers HILLARY čierna farba, 5925-380-20
Baleríny Vagabond Shoemakers HILLARY
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN čierna farba, 5508.101.20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DEBBI čierna farba, 5818-160-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DEBBI
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE čierna farba, 5833-260-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,95 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Answear.LAB čierna farba
Kožené balerínky Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-19%
Puma baleríny kožené Speedcat Ballet Croc čierne 405327
Puma baleríny kožené Speedcat Ballet Croc
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Steve Madden Auden čierna farba, SM11003566
Baleríny Steve Madden Auden
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Steve Madden Magi čierna farba, SM11003533
Baleríny Steve Madden Magi
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Desigual REPRISE čierna farba, 24WSKD02 2000
Baleríny Desigual REPRISE
Aktuálna cena:
89,49 €
Bežná cena: 178,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 178,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Flabelus CLAIRE čierna farba, Claire
Baleríny Flabelus CLAIRE
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-12%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Love Moschino čierna farba, JA11091G1NIE000A
Kožené balerínky Love Moschino
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Answear.LAB čierna farba, s otvorenou pätou
Kožené balerínky Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Pretty Ballerinas Kristen čierna farba, 52649_001
Kožené balerínky Pretty Ballerinas Kristen
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 298,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Tommy Jeans BALLERINA čierna farba, EN0EN02720
Kožené balerínky Tommy Jeans BALLERINA
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-25%
MM6 Maison Margiela baleríny kožené čierne S66WZ0037.P7706
MM6 Maison Margiela baleríny kožené
Aktuálna cena:
459,90 €
Bežná cena: 619,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 619,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Rotate čierna farba, 115979100
Kožené balerínky Rotate
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
Objavte produkty Vagabond Shoemakers
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Vagabond Shoemakers HILLARY čierna farba, 5925-380-20
Baleríny Vagabond Shoemakers HILLARY
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Delia čierna farba,
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Delia
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE čierna farba, 5933-160-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA čierna farba, 5307.460.20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE čierna farba, s otvorenou pätou, 5733-101-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Vagabond Shoemakers WIOLETTA čierna farba, 5701-315-20
Baleríny Vagabond Shoemakers WIOLETTA
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HOLLIE čierne 6123-440-20
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HOLLIE
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE čierna farba, 5833-260-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,95 €
*-5 % s kódom: SALE
Baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN čierna farba, 5808-080-20
Baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE čierna farba, s otvorenou pätou, 5533.101.20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA čierna farba, s otvorenou pätou, 5907-201-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DELIA
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN čierna farba, 5508.101.20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN JOLIN čierna farba, 5608.001.20,
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN JOLIN
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE čierna farba, s otvorenou pätou, 5733-260-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DEBBI čierna farba, 5818-160-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers DEBBI
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers WIOLETTA čierna farba, 5701-260-20
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers WIOLETTA
Aktuálna cena:
64,95 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Vagabond Shoemakers baleríny kožené ALEYA čierne 6219-125-20
Vagabond Shoemakers baleríny kožené ALEYA
149,90 €
-15%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE čierna farba, 5733.001.20,
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE HERMINE
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers baleríny kožené DELIA béžové 5907-201-02
Vagabond Shoemakers baleríny kožené DELIA
Aktuálna cena:
71,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE červená farba, 5833-218-47
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,95 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers WIOLETTA červená farba, 5701-201-48
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers WIOLETTA
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers baleríny semišové DELIA ružové 5907-140-56
Vagabond Shoemakers baleríny semišové DELIA
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Jolin JOLIN strieborná farba, 5508.083.79,
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers Jolin JOLIN
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HERMINE béžové 5733-140-11
Vagabond Shoemakers baleríny semišové HERMINE
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE béžová farba, s otvorenou pätou, 5533-118-07
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE bordová farba, 5933-160-38
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers baleríny semišové ALEYA burgundské 6119-140-32
Vagabond Shoemakers baleríny semišové ALEYA
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE béžová farba, s otvorenou pätou, 5733-260-09
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers HERMINE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Semišové baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN hnedá farba, 5608-040-32
Semišové baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN
99,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN strieborná farba, 5508-619-72
Kožené balerínky Vagabond Shoemakers JOLIN
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €