Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY SHINY LEATHER BOOT béžová farba, na platforme, EN0EN02848

-20%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 189,90 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 € -20%
Farba: béžová
Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY SHINY LEATHER BOOT béžová farba, na platforme, EN0EN02848
Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY SHINY LEATHER BOOT čierna farba, na platforme, EN0EN02848
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY SHINY LEATHER BOOT

Workery z kolekcie Tommy Jeans vyrobené z prírodnej kože. Neporézny zvršok, ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
- Zaoblená, spevnená špička.
- Vystužená päta poskytuje výbornú podporu pre členok a pätu.
- Pohodlné zapínanie na zips uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.
- Pútko na zadnej strane uľahčuje obúvanie a vyzúvanie.
- Model na platforme.
- Výška platformy: 5 cm.
- Dĺžka vložky: 23 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 36.
Vlastnosti produktu
Zapínanie a nastavenie
na zips
Údaje o produkte
Kód výrobcu
EN0EN02848
Farba
béžová
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BYA-OBD0FO_80X
Zloženie
Zvršok: Prírodná koža
Vnútro: Syntetická látka, Textil
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT béžová farba, na plochom podpätku, EN0EN02907
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA BOOT WL béžová farba, na platforme, zateplené, EN0EN02826
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA BOOT WL
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Tommy Jeans TJW FEMININE HYBRID BOOT béžová farba, na plochom podpätku, EN0EN02553
Členkové topánky Tommy Jeans TJW FEMININE HYBRID BOOT
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové topánky Steve Madden Lulah béžová farba, na vysokom podpätku, 11003282
Semišové topánky Steve Madden Lulah
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové topánky chelsea Copenhagen dámske, béžová farba, na plochom podpätku, CPH236
Semišové topánky chelsea Copenhagen
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Pinko Mia dámske, béžová farba, na plochom podpätku, SD0219 P061 DY7
Členkové topánky Pinko Mia
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 294,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Answear.LAB dámske, béžová farba, na podpätku,
Členkové topánky Answear.LAB
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky HUGO Kris béžová farba, na platforme, zateplené, 50548203
Členkové topánky HUGO Kris
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 208,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Hilfiger MONOCHROMATIC CHELSEA BOOT dámske, béžová farba, na plochom podpätku, FW0FW06730
Kožené topánky chelsea Tommy Hilfiger MONOCHROMATIC CHELSEA BOOT
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Workery Buffalo dámske, priehľadná farba, na platforme
Workery Buffalo
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Calvin Klein Jeans FLATFORM CHELSEA BOOT PADDED dámske, béžová farba, na plochom podpätku, zateplené, YW0YW01558
Členkové topánky Calvin Klein Jeans FLATFORM CHELSEA BOOT PADDED
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Workery Buffalo dámske, béžová farba, na platforme, jemne zateplené
Workery Buffalo
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nubukové chelsea čižmy Tommy Hilfiger TH NUBUCK CLEATED CHELSEA béžová farba, na platforme, FW0FW09041
Nubukové chelsea čižmy Tommy Hilfiger TH NUBUCK CLEATED CHELSEA
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-17%
Kožené členkové topánky Medicine béžová farba, na platforme
Kožené členkové topánky Medicine
Aktuálna cena:
47,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 57,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové workery Guess YARELI béžová farba, na podpätku, jemne zateplené, FLFYRL SUE10
Semišové workery Guess YARELI
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená obuv Sorel TORINO II WP béžová farba, na platforme, jemne zateplené, 1886261209
Kožená obuv Sorel TORINO II WP
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Dkny Rick dámske, béžová farba, na plochom podpätku,
Kožené topánky chelsea Dkny Rick
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové topánky Geox D SPHERICA EC4.1 dámske, béžová farba, na plochom podpätku, zateplené, D36TCD 00020 C6029
Semišové topánky Geox D SPHERICA EC4.1
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Moon Boot MB PARK SNEAKER BOOT béžová farba, na plochom podpätku, jemne zateplené, 80D2470060 L002
Členkové topánky Moon Boot MB PARK SNEAKER BOOT
Aktuálna cena:
89,95 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové topánky MICHAEL Michael Kors Colby béžová farba, na podpätku, 40F5COFE5S.297
Semišové topánky MICHAEL Michael Kors Colby
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 294,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové topánky chelsea Copenhagen béžová farba, na plochom podpätku, CPH570 suede
Semišové topánky chelsea Copenhagen
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Answear.LAB dámske, béžová farba, na platforme,
Kožené workery Answear.LAB
Aktuálna cena:
46,49 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená obuv Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACEUP MG LTH dámske, béžová farba, na platforme, zateplené, YW0YW01590
Kožená obuv Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACEUP MG LTH
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Hilfiger BICOLOR LEATHER LACE-UP dámske, béžová farba, na plochom podpätku, FW0FW08160
Kožené členkové topánky Tommy Hilfiger BICOLOR LEATHER LACE-UP
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky BOSS Foster béžová farba, na plochom podpätku, zateplené, 50552767
Členkové topánky BOSS Foster
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 208,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové topánky chelsea Gant Wintly béžová farba, na plochom podpätku, jemne zateplené, 31553084
Semišové topánky chelsea Gant Wintly
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové topánky chelsea Gant Aligrey béžová farba, na platforme, 31553157
Semišové topánky chelsea Gant Aligrey
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Timberland Premium 6 Inch Lace Up Waterproof béžová farba, na plochom podpätku, TB0A2HR8EN21
Kožené workery Timberland Premium 6 Inch Lace Up Waterproof
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Topánky chelsea Weekend Max Mara Muschio béžová farba, na platforme, 2357960534600
Topánky chelsea Weekend Max Mara Muschio
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Kenzo Kimi Ankle Boots béžová farba, na podpätku, FF62BT120L06.87
Kožené členkové topánky Kenzo Kimi Ankle Boots
Aktuálna cena:
429,90 €
Bežná cena: 679,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 439,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA BOOT WL béžová farba, na platforme, zateplené, EN0EN02826
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA BOOT WL
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT béžová farba, na plochom podpätku, EN0EN02907
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Tommy Jeans TJW FEMININE HYBRID BOOT béžová farba, na plochom podpätku, EN0EN02553
Členkové topánky Tommy Jeans TJW FEMININE HYBRID BOOT
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW URBAN CHELSEA BOOT čierna farba, na platforme, EN0EN02908
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW URBAN CHELSEA BOOT
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans CHUNKY SHINY LEATHER CHELSEA čierna farba, na plochom podpätku, EN0EN02888
Kožené členkové topánky Tommy Jeans CHUNKY SHINY LEATHER CHELSEA
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Tommy Jeans TJW STRETCHY MID BOOT čierna farba, na platforme, EN0EN02928
Členkové topánky Tommy Jeans TJW STRETCHY MID BOOT
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LEATHER HEEL BOOT čierna farba, na podpätku, jemne zateplené, EN0EN02831
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LEATHER HEEL BOOT
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW URBAN LACEUP BOOT WL hnedá farba, na platforme, zateplené, EN0EN02906
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW URBAN LACEUP BOOT WL
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW URBAN BIKER BOOT LEATHER dámske, čierna farba, na platforme, EN0EN02728
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW URBAN BIKER BOOT LEATHER
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Tommy Jeans TJW CHUNKY LACE UP BOOT MIX MAT dámske, čierna farba, na platforme, EN0EN02554
Členkové topánky Tommy Jeans TJW CHUNKY LACE UP BOOT MIX MAT
Aktuálna cena:
79,95 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Členkové topánky Tommy Jeans TJW FEMININE HYBRID BOOT čierna farba, na plochom podpätku, EN0EN02553
Členkové topánky Tommy Jeans TJW FEMININE HYBRID BOOT
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHUNKY CHELSEA dámske, šedá farba, na platforme, EN0EN02635
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHUNKY CHELSEA
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Tommy Jeans TJW LACE UP BOOT dámske, čierna farba, na platforme, EN0EN02624
Kožené workery Tommy Jeans TJW LACE UP BOOT
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW LONG CHELSEA BOOT dámske, čierna farba, na platforme, EN0EN02625
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW LONG CHELSEA BOOT
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW HEEL LACE UP BOOT čierna farba, na podpätku, EN0EN02832
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW HEEL LACE UP BOOT
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LACE UP LEATHER BOOT čierna farba, na plochom podpätku, EN0EN02824
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LACE UP LEATHER BOOT
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA LEATHER BOOT hnedá farba, na plochom podpätku, EN0EN02825
Topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA LEATHER BOOT
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY SHINY LEATHER BOOT čierna farba, na platforme, EN0EN02848
Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY SHINY LEATHER BOOT
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA BOOT WL hnedá farba, na platforme, zateplené, EN0EN02826
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA BOOT WL
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY RUGGED BOOT hnedá farba, na platforme, EN0EN02847
Kožené workery Tommy Jeans TJW CHUNKY RUGGED BOOT
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LEATHER HEEL BOOT hnedá farba, na podpätku, jemne zateplené, EN0EN02831
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LEATHER HEEL BOOT
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT čierna farba, na plochom podpätku, EN0EN02907
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW URBAN LACEUP BOOT WL čierna farba, na platforme, zateplené, EN0EN02906
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW URBAN LACEUP BOOT WL
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA FLATFORM BOOT dámske, hnedá farba, na platforme, EN0EN02597
Kožené topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA FLATFORM BOOT
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT hnedá farba, na plochom podpätku, EN0EN02907
Kožené workery Tommy Jeans TJW URBAN LACE UP BOOT
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA LEATHER BOOT čierna farba, na plochom podpätku, EN0EN02825
Topánky chelsea Tommy Jeans TJW CHELSEA LEATHER BOOT
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW HEEL LACE UP BOOT hnedá farba, na podpätku, EN0EN02832
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW HEEL LACE UP BOOT
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LACE UP LEATHER BOOT hnedá farba, na plochom podpätku, EN0EN02824
Kožené členkové topánky Tommy Jeans TJW LACE UP LEATHER BOOT
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €