Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
3.0

Ľanové šortky Answear.LAB biela farba, vzorované, vysoký pás

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 51,99 € -71%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 € -6%
Farba: biela
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Ľanové šortky Answear.LAB

Šortky z kolekcie Answear.LAB. Model vyrobený z ľahkého materiálu. Model vyrobený zo vzdušného, ​​priedušného materiálu s vysokým podielom ľanu.
- Jednoduchý, neblokujúci pohyb strih.
- Zvýšený pás s flexibilnou gumou v páse.
- Zapínanie na gombík a zips.
- Vpredu dve zasúvacie vrecká.
- Vzorovaná látka.
- Tenká, málo elastická látka.
- Šírka pása: 32 cm.
- Šírka bokov: 50 cm.
- Výška pása: 32 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 37 cm.
- Šírka nohavice: 36 cm.
- Vonkajšia dĺžka nohavíc: 41 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
5963.IK
Farba
biela
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BMYH-SZD00K_00X
Zloženie
60 % Viskóza, 40 % Ľan
Strih
Driek:
vysoký pás
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanové šortky Answear.LAB biela farba, vzorované, vysoký pás
Ľanové šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 47,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanové šortky Answear.LAB biela farba, vzorované, vysoký pás
Ľanové šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, biela farba, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 47,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren šortky dámske LINEN-WVN-SHORTS biele high waist 211A12950002
Polo Ralph Lauren šortky dámske LINEN-WVN-SHORTS
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani šortky dámske s bavlnou biele high waist AF21126.7W001026
EA7 Emporio Armani šortky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené šortky Pepe Jeans EDNA dámske, biela farba, s nášivkou, vysoký pás, PL801159
Bavlnené šortky Pepe Jeans EDNA
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Karl Lagerfeld Jeans dámske, biela farba, jednofarebné, vysoký pás, A2W10039
Rifľové krátke nohavice Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Moschino Jeans dámske, biela farba, jednofarebné, vysoký pás, 0304 3224
Šortky Moschino Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Fila Louches biela farba, s nášivkou, vysoký pás, FAW1032
Šortky Fila Louches
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
ViCOLO šortky dámske rifľové biele high waist DAB5042
ViCOLO šortky dámske rifľové
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess Jeans šortky dámske biele high waist W6GD45 WFC01
Guess Jeans šortky dámske
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Never Fully Dressed Šortky dámske bavlnené biele NFDTR648
Never Fully Dressed Šortky dámske bavlnené
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
adidas šortky dámske Z.N.E biele high waist KF6353
adidas šortky dámske Z.N.E
54,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc O'Polo šortky dámske bavlnené s elastanom biele high waist 5000014024
Marc O'Polo šortky dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené šortky Love Moschino biela farba, s nášivkou, vysoký pás
Bavlnené šortky Love Moschino
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc O'Polo šortky dámske s ľanom biele high waist 5000010127
Marc O'Polo šortky dámske s ľanom
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-50%
Bavlnené šortky Pepe Jeans Balboa Short dámske, biela farba, jednofarebné, stredne vysoký pás
Bavlnené šortky Pepe Jeans Balboa Short
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Patrizia Pepe bermudy dámske s bavlnou biele high waist 2P1752 A743
Patrizia Pepe bermudy dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené šortky Love Moschino biela farba, s nášivkou, vysoký pás
Bavlnené šortky Love Moschino
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-41%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bežecké šortky Roxy Pure Pursuit biela farba, vzorované, stredne vysoký pás, ERJNS03503
Bežecké šortky Roxy Pure Pursuit
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 57,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-37%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc O'Polo šortky dámske bavlnené biele 5000013534
Marc O'Polo šortky dámske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Gaudi dámske, biela farba, jednofarebné, vysoký pás, 511BD25023
Šortky Gaudi
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky biela farba, jednofarebné, stredne vysoký pás, 211965103
Šortky
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky OUI biela farba, vzorovaná, vysoký pás, 93235
Šortky OUI
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-37%
Medicine šortky dámske bavlnené biele high waist
Medicine šortky dámske bavlnené
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 26,90 €
Medicine šortky chino dámske bavlnené biele high waist
Medicine šortky chino dámske bavlnené
26,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené šortky Versace Jeans Couture dámske, biela farba, s nášivkou, vysoký pás, 78HADT00 CF01T
Bavlnené šortky Versace Jeans Couture
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,95 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky s prímesou ľanu Tommy Jeans biela farba, vzorovaná, vysoký pás, DW0DW20360
Šortky s prímesou ľanu Tommy Jeans
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Calvin Klein Performance biela farba, melanžové, vysoký pás, LVGWS5S807
Šortky Calvin Klein Performance
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Objavte produkty Answear.LAB
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanové šortky Answear.LAB biela farba, vzorované, vysoký pás
Ľanové šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 47,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, biela farba, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 47,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanové šortky Answear.LAB biela farba, vzorované, vysoký pás
Ľanové šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 47,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šortky dámske s bavlnou modré high waist
Answear.LAB šortky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, šedá farba, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Answear.LAB žltá farba, vzorovaná, vysoký pás
Šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Answear.LAB dámske, béžová farba, jednofarebné, vysoký pás
Šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB šedá farba, jednofarebná, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Answear.LAB bermudy dámske rifľové modré high waist
Answear.LAB bermudy dámske rifľové
43,99 €
Answear.LAB šortky dámske bavlnené modré high waist
Answear.LAB šortky dámske bavlnené
46,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šortky dámske s bavlnou čierne high waist
Answear.LAB šortky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Answear.LAB béžová farba, jednofarebná, vysoký pás
Šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 54,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB elegantné šortky dámske s viskózou čierne high waist
Answear.LAB elegantné šortky dámske s viskózou
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 44,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-40%
Šortky Answear.LAB béžová farba, jednofarebná, vysoký pás
Šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB jednofarebná, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Answear.LAB dámske, zelená farba, jednofarebné, vysoký pás
Šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šortky dámske z viskózy ružové high waist
Answear.LAB šortky dámske z viskózy
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňo-šortky Answear.LAB béžová farba, jednofarebná, vysoký pás
Sukňo-šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šortky dámske s bavlnou béžové high waist
Answear.LAB šortky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Answear.LAB béžová farba, jednofarebná, vysoký pás
Šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, čierna farba, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 51,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šortky dámske s prímesou ľanu modré regular waist
Answear.LAB šortky dámske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-28%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB elegantné šortky dámske s viskózou béžové high waist
Answear.LAB elegantné šortky dámske s viskózou
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šortky dámske ľanové hnedé high waist
Answear.LAB šortky dámske ľanové
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB jednofarebná, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB dámske, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 54,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €