Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Peak Performance

Lyžiarske nohavice Peak Performance čierna farba, G80752

-14%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 489,90 € -40%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 339,90 € -14%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Lyžiarske nohavice Peak Performance

Lyžiarske nohavice z kolekcie Peak Performance. Model vyrobený z materiálu chrániaceho pred chladom.
- Model je vybavený lavínovým, pasívnym bezpečnostným systémom RECCO®. Špeciálna doska nazývaná reflektor zabudovaná v produkte odráža rádiové vlny vysielané záchrancom detektorom, ktorý ho navádza k obeti. Čím bližšie sa detektor priblíži k reflektoru, tým silnejší je signál spätnej väzby, čo v konečnom dôsledku umožňuje záchrancovi určiť polohu obete. Vďaka nekomplikovanému dizajnu a jednoduchosti systému je mimoriadne obľúbený a využívaný takmer všetkými lyžiarskymi strediskami. Doska je navyše mimoriadne odolná, čo znamená, že systém je možné používať počas celej životnosti výrobku.
- Traky integrované s nohavicami zabraňujú skĺznutiu nohavíc pri pohybe a možnosť ich nastavenia uľahčuje optimálne prispôsobenie sa výške užívateľa.
- Model je vyrobený z nepremokavého a vetruodolného materiálu HIPE®, ktorý chráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi pri zachovaní vysokej priedušnosti.
- Vodeodolnosť znamená zvýšenú odolnosť voči vode. Výrobok si zachováva svoje vlastnosti pri kontakte s vodou, čo umožňuje vyšší komfort používania vďaka nižšiemu prahu vodeodolnosti, nezaručuje však úplnú vodotesnosť.
- Rozsiahly systém vreciek umožňuje bezpečné uloženie drobností.
- Spodné okraje nohavíc sú zakončené elastickými, pogumovanými manžetami, ktoré bránia prenikaniu chladu a snehu dovnútra.
- Na vnútornej strane nohavíc vetracie otvory so zipsom zaisťujúce optimálnu cirkuláciu vzduchu a tepelný komfort.
- Dĺžka: 158 cm.
- Šírka pása: 56 cm.
- Šírka bokov: 57 cm.
- Výška pása: 35 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 28 cm.
- Šírka nohavice: 35 cm.
- Vnútorná dĺžka nohy: 79 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips
Elastickosť
neelastický materiál
Vodeodpudivosť
hydrofóbna impregnácia
Údaje o produkte
Kód výrobcu
G80752
Farba
čierna
Značka
Peak Performance
ID produktu
9BYA-SPM0LY_99X
Zloženie
1. látka: 100 % Polyamid
2. látka: 100 % Polyuretán
Strih
Driek:
regular waist
Typ nohavíc:
jednoduché
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Peak Performance Maroon čierna farba, G80503
Lyžiarske nohavice Peak Performance Maroon
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Peak Performance Maroon čierna farba
Lyžiarske nohavice Peak Performance Maroon
Aktuálna cena:
163,99 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Guess čierna farba, M4PB59 WH0K0
Lyžiarske nohavice Guess
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Rossignol OUTERLIMITS čierna farba, RLOMP05
Lyžiarske nohavice Rossignol OUTERLIMITS
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice BOSS Bernex_SKI čierna farba, 50544371
Lyžiarske nohavice BOSS Bernex_SKI
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 539,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 539,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Columbia Bugaboo čierna farba, 2088141
Nohavice Columbia Bugaboo
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Rip Curl ANTI SERIES čierna farba, 00LMOU
Lyžiarske nohavice Rip Curl ANTI SERIES
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Colmar čierna farba, 1424.1VC
Lyžiarske nohavice Colmar
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Columbia Winter District čierna farba, 2134791
Lyžiarske nohavice Columbia Winter District
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Perfect Moment Chamonix čierna farba, M1000427
Lyžiarske nohavice Perfect Moment Chamonix
Aktuálna cena:
519,90 €
Bežná cena: 869,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 599,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Rossignol HERO čierna farba, RLOMP15
Lyžiarske nohavice Rossignol HERO
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 323,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Snowboardové nohavice Columbia Coreshot čierna farba, 2134121
Snowboardové nohavice Columbia Coreshot
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Lyžiarske nohavice Fusalp Ranger III čierna farba, E2601
Lyžiarske nohavice Fusalp Ranger III
619,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Snowboardové nohavice Rip Curl ANTI SERIES čierna farba, 00KMOU
Snowboardové nohavice Rip Curl ANTI SERIES
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Snowboardové nohavice Picture Akna čierna farba, MPT0189
Snowboardové nohavice Picture Akna
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice The North Face Freedom čierna farba, NF0A5ABT4H01
Lyžiarske nohavice The North Face Freedom
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice The North Face Chakal čierna farba, NF0A87Y7KX71
Lyžiarske nohavice The North Face Chakal
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Colmar čierna farba, 0732X.1VC
Lyžiarske nohavice Colmar
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Rip Curl ANTI SERIES čierna farba, 00NMOU
Lyžiarske nohavice Rip Curl ANTI SERIES
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Picture Plan čierna farba, MPT0182
Lyžiarske nohavice Picture Plan
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Rip Curl Taipan čierna farba
Nohavice Rip Curl Taipan
Aktuálna cena:
118,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice EA7 Emporio Armani zelená farba, AF13889.7M000465
Lyžiarske nohavice EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Lyžiarske nohavice Fusalp Flash II červená farba, E2404
Lyžiarske nohavice Fusalp Flash II
509,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Descente SWISS PANTS tmavomodrá farba, DW5FLP01MU
Lyžiarske nohavice Descente SWISS PANTS
Aktuálna cena:
369,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 429,90 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Quiksilver Boundry pánske
Nohavice Quiksilver Boundry
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Rossignol HERO červená farba, RLOMP15
Lyžiarske nohavice Rossignol HERO
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Burton Cargo tyrkysová farba, 131661
Nohavice Burton Cargo
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Peak Performance Blanc tmavomodrá farba, G80611
Lyžiarske nohavice Peak Performance Blanc
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice Guess béžová farba, M4PB59 WH0K0
Lyžiarske nohavice Guess
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarske nohavice The North Face Chakal modrá farba, NF0A87Y7BOM1
Lyžiarske nohavice The North Face Chakal
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €