Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Pepe Jeans
5.0

Malá taška Pepe Jeans CONNOR CORE zelená farba, PM030830

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,99 € -46%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 € -3%
Farba: zelená
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Malá taška Pepe Jeans CONNOR CORE

Malá taška na doklady z kolekcie Pepe Jeans. Model vytvorený z textilnej látky.
- Jednodielny model.
- Zapínanie na dvojstranný zips.
- Neodnímateľný nastaviteľný popruh umožňuje prispôsobenie.
- Dve predné vrecká zapínané na zips.
- Vnútorné vrecko uľahčuje bezpečné uloženie telefónu alebo iných drobností.
- Nezmestí sa formát A4.
- Lemovaný model.
- Minimálna dĺžka popruhu: 80 cm.
- Maximálna dĺžka popruhu: 160 cm.
- Hĺbka: 5 cm.
- Výška: 22 cm.
- Spodná šírka: 16,5 cm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
PM030830
Farba
zelená
Značka
Pepe Jeans
Výrobca

Pepe Jeans Europe BV
Spain Carretera Laureà Miró, núm. 403-405
08980 Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)
www.pepejeans.com

ID produktu
PPYH-TOM05O_77X
Zloženie
100 % Polyester
Podobné produkty
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans zelená farba
Malá taška Pepe Jeans
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton ľadvinka pánska zelená 69JMVY01D
United Colors of Benetton ľadvinka pánska
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ľadvinka pánska zelená LV04D3116G
Calvin Klein ľadvinka pánska
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Calvin Klein zelená farba, LV04G3157G
Malá taška Calvin Klein
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška U.S. Polo Assn. Bigfork zelená farba, BIUB55676MIA
Malá taška U.S. Polo Assn. Bigfork
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger taška cez rameno pánska zelená AM0AM14150
Tommy Hilfiger taška cez rameno pánska
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein pánska taška zelené LV04D3421G
Calvin Klein pánska taška
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Karl Lagerfeld Jeans zelená farba, A2M30115
Ľadvinka Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans zelená farba, AM0AM13277
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Calvin Klein Jeans pánska, zelená farba, LV04G3089G
Malá taška Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Calvin Klein čierna farba, LV04D3178G
Malá taška Calvin Klein
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
BOSS pánska kožená taška Northon_NS Zip zelené 50567390
BOSS pánska kožená taška Northon_NS Zip
158,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka U.S. Polo Assn. WEST WIND zelená farba, BIU3W8933MVP
Ľadvinka U.S. Polo Assn. WEST WIND
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Hilfiger zelená farba, AM0AM13545
Malá taška Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Blauer zelená farba, JERRY03
Malá taška Blauer
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld kabelka pánska kožená K/LOOM zelená B1M30210
Karl Lagerfeld kabelka pánska kožená K/LOOM
239,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
New Era - Malá taška LOS ANGELES DODGERS 11942031
New Era - Malá taška LOS ANGELES DODGERS
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Karl Lagerfeld pánska taška z imitácie kože zelené B2M30186
Karl Lagerfeld pánska taška z imitácie kože
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Calvin Klein zelená farba, LV04G3159G
Malá taška Calvin Klein
Aktuálna cena:
49,95 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška U.S. Polo Assn. Bigfork zelená farba, BIUB55675MIA
Malá taška U.S. Polo Assn. Bigfork
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ľadvinka pánska zelená LV04D3148G
Calvin Klein ľadvinka pánska
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška zelené AM0AM14288
Tommy Jeans pánska taška
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein taška cez rameno pánska zelená LV04D3117G
Calvin Klein taška cez rameno pánska
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dickies vodeodolné pánska taška zelené DK0A4X7R0OG1
Dickies vodeodolné pánska taška
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
Michael Kors kabelka pánska Brooklyn zelená 33T6GBNU2B
Michael Kors kabelka pánska Brooklyn
102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Aeronautica Militare zelená farba, AM340
Malá taška Aeronautica Militare
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Malá taška Karl Lagerfeld čierna farba, A4M30268
Malá taška Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Calvin Klein Jeans zelená farba, LV04G3088G
Ľadvinka Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožená taška Tommy Hilfiger zelená farba, AM0AM14022
Kožená taška Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Objavte produkty Pepe Jeans
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans zelená farba
Malá taška Pepe Jeans
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans KEENE CORE hnedá farba, PM030878
Malá taška Pepe Jeans KEENE CORE
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans DUSTIN LEGEND tmavomodrá farba, PM030847
Malá taška Pepe Jeans DUSTIN LEGEND
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 42,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans oranžová farba
Malá taška Pepe Jeans
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans CALLUM ROBEN béžová farba, PM030827
Malá taška Pepe Jeans CALLUM ROBEN
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 56,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans KYLE CORE čierna farba, PM030823
Malá taška Pepe Jeans KYLE CORE
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 45,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans KEENE CORE čierna farba, PM030878
Malá taška Pepe Jeans KEENE CORE
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans tmavomodrá farba
Malá taška Pepe Jeans
Aktuálna cena:
30,49 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans KYLE CORE béžová farba, PM030823
Malá taška Pepe Jeans KYLE CORE
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 45,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Pepe Jeans KEENE CORE PM030878
Malá taška Pepe Jeans KEENE CORE
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €