Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tory Burch
4.0

Náhrdelník Tory Burch KIRA ENAMEL zlatá farba, 90549.720

*-15 % s kódom: SALE
124,90 €
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA zľavy v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Náhrdelník Tory Burch KIRA ENAMEL

Náhrdelník z kolekcie Tory Burch. Model s ozdobným príveskom vytvorený z kovu.
Vlastnosti produktu
Materiál a spracovanie
zliatina kovov
Typ náhrdelníka
s príveskom
Téma
písmená
Údaje o produkte
Kód výrobcu
90549.720
Farba
zlatá
Značka
Tory Burch
Výrobca

Tory Burch U.A
Prins Bernhardplien 200, Amsterdam 1097 JB, Netherlands
service@toryburch.co.uk

ID produktu
PPYY-AKD0JM_10Y
Zloženie

Kov
Podobné produkty
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náhrdelník dámsky pozlátený kryštál 184399
Tory Burch náhrdelník dámsky pozlátený kryštál
299,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Tory Burch Delicate Kira Pearl 136782.137
Náhrdelník Tory Burch Delicate Kira Pearl
184,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Good Luck 150517-720
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Good Luck
269,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Long Kira 157210-137
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Long Kira
269,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Tory Burch Kira Clover 153710.720
Náhrdelník Tory Burch Kira Clover
224,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon 184432
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon
199,90 €
Náhrdelník Tory Burch Kira Pendant 164616-720
Náhrdelník Tory Burch Kira Pendant
124,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon 184442
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Miller Pave 157225-400
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Miller Pave
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 224,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník a náušnice Tory Burch Miller Pave 2-pak 177663-783
Náhrdelník a náušnice Tory Burch Miller Pave 2-pak
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Tory Burch KIRA ENAMEL zlatá farba, 90549.700
Náhrdelník Tory Burch KIRA ENAMEL
124,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90303020GOLD
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Náhrdelník EDBLAD Petite 129901
Náhrdelník EDBLAD Petite
50,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001B
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren náhrdelník dámsky kovový 14N00808
Lauren Ralph Lauren náhrdelník dámsky kovový
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90302030HEART
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Emporio Armani náhrdelník s príveskom dámsky z mosadze perleť Sentimental EGS3347710
Emporio Armani náhrdelník s príveskom dámsky z mosadze perleť Sentimental
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 125,90 €
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátený náhrdelník Lilou Ginko A03/MARKET/ANS/77
Pozlátený náhrdelník Lilou Ginko
60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London náhrdelník s príveskom dámsky kovový so zirkónom 5623690429
Kurt Geiger London náhrdelník s príveskom dámsky kovový so zirkónom
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544E
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-26%
DARČEKOVÝ BOX
Zlatý náhrdelník ANIA KRUK ROYAL ZEMNZ2280
Zlatý náhrdelník ANIA KRUK ROYAL
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník Lauren Ralph Lauren
Náhrdelník Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
Náhrdelník Swarovski CHROMA 5741586
Náhrdelník Swarovski CHROMA
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €
Aldo náhrdelník s príveskom dámsky HEARTIE 14449230
Aldo náhrdelník s príveskom dámsky HEARTIE
17,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Swarovski náhrdelník dámsky pozlátený zirkónový MESMERA 5747997
Swarovski náhrdelník dámsky pozlátený zirkónový MESMERA
138,90 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborný pozlátený náhrdelník Sky
Ania Kruk - Strieborný pozlátený náhrdelník Sky
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Náhrdelník Michael Kors
Náhrdelník Michael Kors
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-20%
ANIA KRUK Náhrdelník s príveskom dámsky z pozláteného striebra s lapisom lazuli SAKNN3204Z
ANIA KRUK Náhrdelník s príveskom dámsky z pozláteného striebra s lapisom lazuli
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník zo striebra pozlátený 18k zlatom Answear.LAB
Náhrdelník zo striebra pozlátený 18k zlatom Answear.LAB
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Objavte produkty Tory Burch
*-15 % s kódom: SALE
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Long Kira 157210-137
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Long Kira
269,90 €
Náhrdelník Tory Burch Kira Pendant 164616-720
Náhrdelník Tory Burch Kira Pendant
124,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Miller Pave 157225-400
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Miller Pave
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 224,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Good Luck 150517-720
Pozlátený náhrdelník Tory Burch Good Luck
269,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon 184432
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon
199,90 €
-20%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Náhrdelník Tory Burch Gemini Link 171109-200
Náhrdelník Tory Burch Gemini Link
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 349,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Tory Burch Kira Clover 153710.720
Náhrdelník Tory Burch Kira Clover
224,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náhrdelník dámsky pozlátený kryštál 184399
Tory Burch náhrdelník dámsky pozlátený kryštál
299,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Tory Burch Delicate Kira Pearl 136782.137
Náhrdelník Tory Burch Delicate Kira Pearl
184,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náhrdelník a náušnice Tory Burch Miller Pave 2-pak 177663-783
Náhrdelník a náušnice Tory Burch Miller Pave 2-pak
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náhrdelník Tory Burch KIRA ENAMEL zlatá farba, 90549.700
Náhrdelník Tory Burch KIRA ENAMEL
124,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon 184442
Tory Burch náhrdelník dámsky kovový Icon
199,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náušnice dámske z nehrdzavejúcej ocele so smaltom Icon 177397
Tory Burch náušnice dámske z nehrdzavejúcej ocele so smaltom Icon
129,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náušnice dámske z mosadze perleť 184408
Tory Burch náušnice dámske z mosadze perleť
199,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tory Burch náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele Icon 176760
Tory Burch náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele Icon
199,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tory Burch - Náušnice KIRA STUD 17843
Tory Burch - Náušnice KIRA STUD
109,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náramok dámsky pozlátený kryštál 184406
Tory Burch náramok dámsky pozlátený kryštál
239,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Náušnice Tory Burch Kira 164620-720
Náušnice Tory Burch Kira
209,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tory Burch - Náušnice  MILLER PAVE STUD 53422.
Tory Burch - Náušnice MILLER PAVE STUD
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Náušnice Tory Burch zlatá farba
Náušnice Tory Burch
124,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tory Burch náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele Icon 181930
Tory Burch náramok dámsky z nehrdzavejúcej ocele Icon
239,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náušnice Tory Burch Kira Enamel 155515
Náušnice Tory Burch Kira Enamel
124,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Náušnice Tory Burch Kira Huggie 171094-650
Náušnice Tory Burch Kira Huggie
209,90 €
-16%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Náramok Tory Burch Gemini Link 168085-200
Náramok Tory Burch Gemini Link
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch náušnice pozlátené Moondance 180857
Tory Burch náušnice pozlátené Moondance
129,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tory Burch - Náušnice
Tory Burch - Náušnice
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 164,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Náramok Tory Burch Thin Miller Stud 171655.720
Náramok Tory Burch Thin Miller Stud
199,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tory Burch náramok dámsky kožený Icon 181796
Tory Burch náramok dámsky kožený Icon
199,90 €
Náramok Tory Burch Miller Slider dámsky, 144706.709
Náramok Tory Burch Miller Slider
109,90 €
Tory Burch kľúčenka dámska kožená Romy 184996
Tory Burch kľúčenka dámska kožená Romy
169,90 €