Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
New Balance
5.0

New Balance 327 tenisky dámske burgundské W3276YP

-13%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 119,90 € -22%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,90 € -13%
Farba: burgundské
New Balance 327 tenisky dámske burgundské W3276YP
Dámske tenisky New Balance 327 tyrkysová W3277BS
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Tenisky New Balance W3276YP v bordovom prevedení – spojenie štýlu a pohodlia

Tenisky New Balance W3276YP sú ponukou pre ženy, ktoré si cenia spojenie klasického dizajnu s moderným komfortom. Tento model, inšpirovaný športovým dedičstvom značky, dokonale zapadá do mestského prostredia a ponúka pohodlie a módny vzhľad. Ideálne doplnia ležérne aj športovejšie štylizácie a budú vás sprevádzať počas mnohých sezón – od jari, cez leto, až po jeseň.

Tenisky New Balance W3276YP – prečo sa ich oplatí vybrať?

  • Zvršok z kombinácie semišovej kože, prírodnej kože a textilného materiálu zaručuje odolnosť a estetický vzhľad
  • Vnútro podšité mäkkým textilným materiálom umožňuje pohodlné nosenie po celý deň
  • Vystužená päta stabilizuje pätu a podporuje správnu polohu chodidla pri pohybe
  • Ľahká penová podrážka zabezpečuje tlmenie nárazov a ponúka mäkkosť pri každom kontakte so zemou
  • Tradičné šnurovanie umožňuje presné prispôsobenie obuvi, čím sa zvyšuje stabilita
  • Vyberateľné vložky uľahčujú udržiavanie hygieny obuvi 
  • Členkový dizajn zvršku dodáva obuvi módny, mestský charakter, ktorý sa hodí k mnohým štýlom
Vlastnosti produktu
Vyberateľné vložky
áno
Profil
nízky
Podrážka
penová
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
plochá
Údaje o produkte
Kód výrobcu
W3276YP
Farba
burgundské
Značka
New Balance
Výrobca

New Balance Europe BV
A-Factorij, Pilotenstraat 35 – 45 Netherlands
customercare@newbalance.com   

ID produktu
PPY2-OBD33N_83X
Materiál
Holeň:
Semišová koža, Pravá koža, Textilný materiál
Vnútro:
Textilný materiál
Podošva:
Syntetický materiál
Rozmery
Dĺžka vložky:
24,5 cm
Podobné produkty
-20%
adidas Originals Samba Lt tenisky dámske kožené burgundské KI4169
adidas Originals Samba Lt tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 149,90 €
Love Moschino sneakers dámske semišové burgundské JA15352G1PIGB55A
Love Moschino sneakers dámske semišové
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Gant Cuzima tenisky dámske kožené burgundské 32531247
Gant Cuzima tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE SUEDE bordová farba, EN0EN02924
Semišové tenisky Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE SUEDE
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE SNEAKER SHINY bordová farba, FW0FW08823
Kožené tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE SNEAKER SHINY
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Gant Sperly sneakers dámske semišové burgundské 33533361
Gant Sperly sneakers dámske semišové
129,90 €
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG bordová farba, JS1394
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuálna cena:
116,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE COURT SNEAKER SUEDE bordová farba, FW0FW09266
Semišové tenisky Tommy Hilfiger TH HERITAGE COURT SNEAKER SUEDE
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky New Rock bordová farba, M-120N-C67
Kožené tenisky New Rock
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 308,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámske burgundské IH6940
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámske
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas Originals Japan tenisky dámske semišové burgundské KJ6153
adidas Originals Japan tenisky dámske semišové
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Kenzo Low top sneaker sneakers dámske burgundské FG62SN122F53.23
Kenzo Low top sneaker sneakers dámske
319,90 €
Steve Madden Emporia sneakers dámske burgundské 11003419
Steve Madden Emporia sneakers dámske
104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky adidas Originals SL 72 Og bordová farba, IH6684
Semišové tenisky adidas Originals SL 72 Og
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Proenza Schouler Track bordová farba, SH251032
Kožené tenisky Proenza Schouler Track
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
adidas Originals Adistar MLD sneakers dámske burgundské na platforme KI9828
adidas Originals Adistar MLD sneakers dámske
129,90 €
Camper Pelotissima by Sunnei tenisky dámske ružové K201776-011
Camper Pelotissima by Sunnei tenisky dámske
219,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Gant Cuzmani sneakers dámske burgundské 33538354
Gant Cuzmani sneakers dámske
139,90 €
Camper Runner Twentyfive sneakers dámske kožené burgundské K201907-011
Camper Runner Twentyfive sneakers dámske kožené
144,90 €
Hoff BRIDGE NAPPA CLAY sneakers dámske kožené burgundské 22661408
Hoff BRIDGE NAPPA CLAY sneakers dámske kožené
159,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Gant Cuzima sneakers dámske kožené burgundské 33531344
Gant Cuzima sneakers dámske kožené
129,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma Speedcat Nylon tenisky dámske burgundské 405323
Puma Speedcat Nylon tenisky dámske
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Puma Speedcat Wine Club Wns hnedá farba, 402562
Semišové tenisky Puma Speedcat Wine Club Wns
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
Inuikii Lila Shearling Low Velcro sneakers dámske semišové burgundské 1001.001.0561
Inuikii Lila Shearling Low Velcro sneakers dámske semišové
259,90 €
Hoff CITY AUBERGINE tenisky dámske burgundské 22602427
Hoff CITY AUBERGINE tenisky dámske
139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Steve Madden Emina bordová farba, 11004897
Tenisky Steve Madden Emina
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LACE UP bordová farba, HW0HW02683
Kožené tenisky Calvin Klein LOW PRO CUPS LACE UP
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
Semišové tenisky Kenzo Dome Low Top Sneakers bordová farba, FD62SN061L56.23
Semišové tenisky Kenzo Dome Low Top Sneakers
309,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Kennel & Schmenger Drop dámske, bordová farba, 51-15310
Kožené tenisky Kennel & Schmenger Drop
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Objavte produkty New Balance
New Balance 9060 tenisky dámske tyrkysové U90608Z4
New Balance 9060 tenisky dámske
199,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
New Balance 204 tenisky dámske fialové U204L6A6
New Balance 204 tenisky dámske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky New Balance 574 hnedá farba, WL574RTS
Semišové tenisky New Balance 574
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
New Balance 9060 sneakers dámske sivé U90609Z4
New Balance 9060 sneakers dámske
189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky New Balance 1906 zelená farba, U1906WFB
Tenisky New Balance 1906
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
New Balance 204 tenisky dámske béžové U204L2SZ
New Balance 204 tenisky dámske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
New Balance 204 tenisky dámske sivé U204L5AV
New Balance 204 tenisky dámske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Tenisky New Balance 327 čierna farba, WS327PH
Tenisky New Balance 327
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
New Balance 471 tenisky dámske modrá U4715EX
New Balance 471 tenisky dámske
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky New Balance 574 čierna farba, WL574PSS
Tenisky New Balance 574
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
Tenisky New Balance 530 béžová farba, MR530ASM
Tenisky New Balance 530
119,90 €
-30%
Tenisky New Balance 530 béžová farba, U530SEB
Tenisky New Balance 530
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky New Balance 550 šedá farba, BBW550BI
Kožené tenisky New Balance 550
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 143,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
New Balance 740 sneakers dámske béžové U7407KF
New Balance 740 sneakers dámske
119,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
New Balance 530 tenisky dámske modré U53052N
New Balance 530 tenisky dámske
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky New Balance 574 dámske, zelená farba, WL574BLE
Tenisky New Balance 574
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
New Balance 2000 tenisky dámske biele U20007MM
New Balance 2000 tenisky dámske
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky New Balance 1906 žltá farba, U1906RND
Tenisky New Balance 1906
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
New Balance 204V sneakers dámske béžové U204V2W0
New Balance 204V sneakers dámske
139,90 €
New Balance 740 sneakers dámske hnedé U7402XX
New Balance 740 sneakers dámske
119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
New Balance 471 tenisky dámske semišové béžové U4715MR
New Balance 471 tenisky dámske semišové
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky New Balance 574 béžová farba, WL574CGR
Tenisky New Balance 574
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky New Balance 327 biela farba WS327OR
Tenisky New Balance 327
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky New Balance M1906REE šedá farba
Tenisky New Balance M1906REE
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
New Balance 9060 sneakers dámske sivé U906011M
New Balance 9060 sneakers dámske
189,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky New Balance 471 béžová farba, U471KAC
Semišové tenisky New Balance 471
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
New Balance 530 sneakers dámske fialové U530SCB
New Balance 530 sneakers dámske
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
New Balance 530 dámske tenisky ružové U5304GM
New Balance 530 dámske tenisky
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Topánky New Balance 327 biela farba, na plochom podpätku, 0 WS327KA
Topánky New Balance 327
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €