Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Helly Hansen
5.0

Obojstranná bunda Helly Hansen YU 23 REVERSIBLE PUFFER čierna farba, 54060

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 € -31%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 € -6%
Farba: zelená
Obojstranná bunda Helly Hansen pánska, žltá farba, zimná
Obojstranná bunda Helly Hansen pánska, zimná
Obojstranná bunda Helly Hansen YU 23 REVERSIBLE PUFFER čierna farba, 54060
Obojstranná bunda Helly Hansen pánska, čierna farba, zimná
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Obojstranná bunda Helly Hansen YU 23 REVERSIBLE PUFFER

Obojstranná bunda z kolekcie Helly Hansen. Zateplený model vyrobený z materiálov rôznych farieb. Prešívaný model so syntetickou izoláciou, ktorá poskytne dodatočný komfort pri nižších teplotách.
- Model s výplňou zo 100% recyklovaného polyesteru.
- Vodeodolná úprava látky, ktorá neobsahuje PFC, je netoxická, ekologická a vodotesná.
- Vodeodolnosť znamená zvýšenú odolnosť voči vode. Výrobok si zachováva svoje vlastnosti pri kontakte s vodou, čo umožňuje vyšší komfort používania vďaka nižšiemu prahu vodeodolnosti, nezaručuje však úplnú vodotesnosť.
- Obojstranný model.
- Jednoduchý strih neblokujúci pohyb.
- Rukávy zakončené pohodlným elastickým lemom.
- Zvýšený golier poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom.
- Zapínanie na zips.
- Dve všité bočné vrecká, zapínané na patentku.
- Dĺžka rukáva: 69 cm.
- Dĺžka: 73 cm.
- Šírka pliec: 42 cm.
- Šírka v podpazuší: 58 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Výplň
syntetická
Kapucňa
bez kapucne
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Vodeodpudivosť
hydrofóbna impregnácia
Údaje o produkte
Kód výrobcu
54060
Farba výrobcu
423
Farba
zelená
Značka
Helly Hansen
Výrobca

HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com

ID produktu
9BYX-KUM0DE_87A
Zloženie
Základná látka: 100 % Polyester
Podšívka: 100 % Polyester
Výplň: 100 % Recyklovaný polyester
Strih
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen - Bunda
Helly Hansen - Bunda
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,95 €
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET zelená 54499
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Helly Hansen ESCAPE zelená farba, prechodná, 54332
Bunda Helly Hansen ESCAPE
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE MODULAR DOWN JACKET zelená 54492
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE MODULAR DOWN JACKET
529,90 €
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE DOWN JACKET zelená 54493
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE DOWN JACKET
389,90 €
Helly Hansen bunda pánska NORDIC PUFFY JACKET zelená 54513
Helly Hansen bunda pánska NORDIC PUFFY JACKET
339,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Helly Hansen ACTIVE zelená farba, prechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda !SOLID pánska, zelená farba, prechodná
Bunda !SOLID
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Bavlnená bunda Barbour zelená farba, MWX2492
Bavlnená bunda Barbour
339,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda The North Face Dryvent Mono Mountain zelená farba, prechodná, NF0A88XF87A1
Bunda The North Face Dryvent Mono Mountain
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 177,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Save The Duck TAXUS pánska, zelená farba, zimná, D31302M.COFY19
Bunda Save The Duck TAXUS
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 158,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Puma PUMA x KIDSUPER Windbreaker zelená farba, prechodná, 629509
Bunda Puma PUMA x KIDSUPER Windbreaker
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 128,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska zelená LV04RG505G
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska
149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda BOSS Orange Leldon_M zelená farba, prechodná, 50555375
Bunda BOSS Orange Leldon_M
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans pánska, zelená farba, prechodná, DM0DM15382
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blauer bunda pánska BAYARD zelená BLUC01229
Blauer bunda pánska BAYARD
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Barbour dlhá bunda pánska bavlnená zelená MWX0008
Barbour dlhá bunda pánska bavlnená
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 388,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Marc O'Polo prechodná bunda pánska bavlnená zelená 5000014248
Marc O'Polo prechodná bunda pánska bavlnená
179,90 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Páperová bunda Tommy Hilfiger zelená farba, zimná, MW0MW40616
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
174,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Alpha Industries Studio Liner zelená farba, prechodná, 258132
Bunda Alpha Industries Studio Liner
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánska bunda Stratford Barbour zelená MWX2540
Pánska bunda Stratford Barbour
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face bunda pánska WHITON 3L zelená NF0A87FR21L1
The North Face bunda pánska WHITON 3L
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Hilfiger pánska, zelená farba, prechodná, MW0MW37632
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-41%
Bunda Barbour Liddesdale Liner Quilted Jacket pánska, zelená farba, prechodná, oversize, MQU1788
Bunda Barbour Liddesdale Liner Quilted Jacket
Aktuálna cena:
203,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 349,90 €
-21%
Bunda Barbour pánska, zelená farba, prechodná
Bunda Barbour
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Hilfiger zelená farba, prechodná, MW0MW40596
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 164,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená bunda Barbour Classic Beaufort Wax Jacket zelená farba, prechodná, MWX0002
Bavlnená bunda Barbour Classic Beaufort Wax Jacket
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Alpha Industries MA-1 VF 59 191118 01 pánska, zelená farba, prechodná
Bunda Alpha Industries MA-1 VF 59 191118 01
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
BOSS krátka bunda pánska semišová H-Malbano7 zelená 50563869
BOSS krátka bunda pánska semišová H-Malbano7
498,90 €
Objavte produkty Helly Hansen
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET zelená 54499
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Helly Hansen ESCAPE zelená farba, prechodná, 54332
Bunda Helly Hansen ESCAPE
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Helly Hansen páperová bunda pánska STOWE DOWN JACKET zelená 54494
Helly Hansen páperová bunda pánska STOWE DOWN JACKET
339,90 €
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE MODULAR DOWN JACKET zelená 54492
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE MODULAR DOWN JACKET
529,90 €
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE DOWN JACKET zelená 54493
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE DOWN JACKET
389,90 €
Helly Hansen bunda pánska NORDIC PUFFY JACKET zelená 54513
Helly Hansen bunda pánska NORDIC PUFFY JACKET
339,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Helly Hansen ACTIVE zelená farba, prechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen - Bunda
Helly Hansen - Bunda
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,95 €
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA modrá farba, zimná, 54514
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
359,90 €
Helly Hansen bunda pánska NORDIC PUFFY JACKET čierna 54513
Helly Hansen bunda pánska NORDIC PUFFY JACKET
339,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen prechodná bunda pánska ESCAPE modrá 54332
Helly Hansen prechodná bunda pánska ESCAPE
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 101,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner 62643-514, tmavomodrá farba, gore-tex
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE MODULAR DOWN JACKET tmavomodrá 54492
Helly Hansen páperová bunda pánska VILLAGE MODULAR DOWN JACKET
529,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športová bunda Helly Hansen Sirdal čierna farba
Športová bunda Helly Hansen Sirdal
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET čierna 54499
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen bunda pánska SALT modrá 30299
Helly Hansen bunda pánska SALT
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Bunda Helly Hansen ACTIVE čierna farba, prechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
239,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nepremokavá bunda Helly Hansen pánska, žltá farba, prechodná
Nepremokavá bunda Helly Hansen
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen bunda VIKA béžová 54635
Helly Hansen bunda VIKA
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Obojstranná bunda Helly Hansen pánska, zimná
Obojstranná bunda Helly Hansen
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Helly Hansen ESCAPE čierna farba, prechodná, 54332
Bunda Helly Hansen ESCAPE
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET čierna farba, zimná, 53526
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET
309,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športová bunda Helly Hansen Sirdal tmavomodrá farba
Športová bunda Helly Hansen Sirdal
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
Helly Hansen páperová bunda pánska STOWE DOWN JACKET čierna 54494
Helly Hansen páperová bunda pánska STOWE DOWN JACKET
339,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranná bunda Helly Hansen pánska, čierna farba, zimná
Obojstranná bunda Helly Hansen
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Helly Hansen krátka pánska bunda STOWE HOODED HYBRID JACKET tmavomodrá 54500
Helly Hansen krátka pánska bunda STOWE HOODED HYBRID JACKET
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športová bunda Helly Hansen Sirdal čierna farba
Športová bunda Helly Hansen Sirdal
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET tmavomodrá farba, prechodná, 53117
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športová bunda Helly Hansen Sirdal
Športová bunda Helly Hansen Sirdal
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner čierna farba, gore-tex
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 120,90 €