Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Saint Laurent
5.0

Okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 756,

-15%*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 329,90 € -24%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 296,90 € -15%
Farba: čierna
64
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Okuliare Saint Laurent

Slnečné okuliare z kolekcie Saint Laurent. Model s jednofarebným sklom a rámom z plastu a kovu. Okuliare s filtrom UV 400. Puzdro, ktoré dostanete, sa môže líšiť od puzdra zobrazeného na fotografii. Puzdrá sú odosielané náhodne výrobcom, takže nie je možné si ho vybrať.
- UV filter 400 poskytuje maximálnu ochranu pred slnečným žiarením.
- Cat.1 (prepustia 43-80% svetla) - mierne zafarbené šošovky, často žlté alebo jantárové. Dobre fungujú v ľahších svetelných podmienkach.
- Model je dodávaný s puzdrom a handričkou na čistenie okuliarov.
- Šírka okuliarov: 145 mm.
- Šírka očnice: 60 mm.
- Veľkosti pre rozmer: 64.
Vlastnosti produktu
Tvar rámov
geometrické
Typ objektívu
jednoliaty
Vzor rámu
hladký s detailmi
Údaje o produkte
Kód výrobcu
SL.756
Farba
čierna
Značka
Saint Laurent
ID produktu
99KK-OKU0TP_99X
Zloženie
Kov, Plast
Rozmery
Model je vysoký 186 cm a má na sebe veľkosť 64
Technické údaje
Polarizácia:
nie
Podobné produkty
Saint Laurent slnečné okuliare
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-10%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL M157
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL 895
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL 874
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent slnečné okuliare čierne SL 332
Saint Laurent slnečné okuliare
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL M152
Slnečné okuliare Saint Laurent
419,90 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 753,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL 880
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent MAXIME čierna farba, SL 798 MAXIME,MAXIME
Slnečné okuliare Saint Laurent MAXIME
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-21%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 712,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 409,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 851
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent slnečné okuliare pilot čierne SL 331
Saint Laurent slnečné okuliare pilot
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent 592 čierna farba,
Slnečné okuliare Saint Laurent 592
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
Slnečné okuliare Jacquemus SERA čierna farba, JAC121C3SUN
Slnečné okuliare Jacquemus SERA
369,90 €
goodr slnečné okuliare Sonic G čierne GO.609435
goodr slnečné okuliare Sonic G
58,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Okuliare Etro čierna farba, ETRO 0080/S
Okuliare Etro
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*-15 % s kódom: SALE
POC slnečné okuliare Nivalis čierne NI1001
POC slnečné okuliare Nivalis
209,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Etro čierna farba, ETRO 0121/S
Slnečné okuliare Etro
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Ray-Ban slnečné okuliare čierne 0RB0832S
Ray-Ban slnečné okuliare
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Ray-Ban slnečné okuliare pilot BILL čierne 0RB2198
Ray-Ban slnečné okuliare pilot BILL
179,90 €
-11%
Slnečné okuliare Off-White čierna farba, OERI13I_501007
Slnečné okuliare Off-White
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
Vans slnečné okuliare čierne VN000T0EY281
Vans slnečné okuliare
19,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Okuliare Alexander McQueen čierna farba, AM0496SA,
Okuliare Alexander McQueen
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-10%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Bottega Veneta čierna farba, BV1321S
Slnečné okuliare Bottega Veneta
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 449,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Palm Angels čierna farba, PERI088_481007
Slnečné okuliare Palm Angels
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-12%
Slnečné okuliare Uvex Sportstyle 230 čierna farba, 53/2/069
Slnečné okuliare Uvex Sportstyle 230
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Ray-Ban čierna farba, 0RB3945
Slnečné okuliare Ray-Ban
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
MM6 Maison Margiela slnečné okuliare dámske LUNETTES 15 NOIRES čierne I76B
MM6 Maison Margiela slnečné okuliare dámske LUNETTES 15 NOIRES
339,90 €
Objavte produkty Saint Laurent
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL M157
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent 592 čierna farba,
Slnečné okuliare Saint Laurent 592
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*-25 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 715 SLIM,
Slnečné okuliare Saint Laurent
349,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL 874
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent slnečné okuliare čierne SL 890 BETTY THIN
Saint Laurent slnečné okuliare
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 753,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent MAXIME čierna farba, SL 798 MAXIME,MAXIME
Slnečné okuliare Saint Laurent MAXIME
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent slnečné okuliare pilot čierne SL 331
Saint Laurent slnečné okuliare pilot
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL 880
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
-21%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 712,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 409,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent slnečné okuliare čierne SL 332
Saint Laurent slnečné okuliare
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL 851
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare čierne SL 895
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-10%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent čierna farba, SL M152
Slnečné okuliare Saint Laurent
419,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent MAXIME hnedá farba, SL 798 MAXIME,MAXIME
Slnečné okuliare Saint Laurent MAXIME
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Okuliare Saint Laurent hnedá farba, SL 782/K,
Okuliare Saint Laurent
279,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare hnedé SL 880
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare hnedé SL 874
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent strieborná farba, SL 747,
Slnečné okuliare Saint Laurent
389,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare hnedé SL M157
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Okuliare Saint Laurent béžová farba, SL 809,
Okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent strieborná farba, SL 706,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Okuliare Saint Laurent oranžová farba, SL 756,
Okuliare Saint Laurent
329,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent hnedá farba, SL 635 ACETATE,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 419,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
-35%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Okuliare Saint Laurent oranžová farba, SL 761,
Okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare hnedé SL 874
Saint Laurent štvorcové slnečné okuliare
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
-15%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Slnečné okuliare Saint Laurent zlatá farba, SL 706,
Slnečné okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Okuliare Saint Laurent žltá farba, SL 756,
Okuliare Saint Laurent
Aktuálna cena:
296,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Saint Laurent slnečné okuliare pilot strieborné SL 331
Saint Laurent slnečné okuliare pilot
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €