Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Patrizia Pepe
5.0

Patrizia Pepe opasok dámsky koženýhnedý CW6408 L001

109,99 €
Farba: burgundské
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený béžový CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený béžový CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený ružový CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený ružový CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny CW6408 L001
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Hnedý opasok Patrizia Pepe – elegantný akcent vo vašom šatníku

Opasok Patrizia Pepe je kožený doplnok, ktorý zaisťuje pohodlné prispôsobenie a zvýrazňuje štýl každého outfitu. Tento model v univerzálnej hnedej farbe sa dokonale hodí k elegantným aj ležérnym kombináciám, ponúkajúc odolnosť a pohodlie pri nosení pre ženy, ktoré si cenia vysokú kvalitu spracovania.

Čím sa vyznačuje kožený opasok Patrizia Pepe?

  • Vyhotovenie z prírodnej kože zaisťuje odolnosť a pohodlie pri nosení
  • Zapínanie na pracku umožňuje jednoduché nastavenie a stabilné držanie
  • Stredná šírka 2,5 cm zaisťuje prispôsobenie väčšine pútok na nohaviciach
  • Hladká textúra opaska prispieva k jeho všestrannosti a elegantnému vzhľadu
  • Priložená firemná krabička uľahčuje skladovanie produktu
Vlastnosti produktu
Pracka
špendlíková, klasická, kovová
Typ zapínania
na pracku
Údaje o produkte
Kód výrobcu
CW6408.L001
Farba
burgundské
Značka
Patrizia Pepe
ID produktu
PPYY-PAD020_93X
Materiál
Celý produkt:
100% Pravá koža
Rozmery
Šírka pásu:
stredný
Rozmery uvedené pre veľkosť:
XS
Šírka opaska:
2,5 cm
Celková dĺžka opasku:
98 cm

Veľkosti uvedené na štítkoch sa môžu líšiť od objednaných veľkostí v dôsledku použitého prevodného koeficientu – pôvodné veľkosti produktov tejto značky sú veľkosti výrobcu. Pre istotu sa pozrite do tabuľky veľkostí.

Podobné produkty
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW8684 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0047 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožený opasok Patrizia Pepe bordová farba, 2W0016 L170
Kožený opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW0471 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0044 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožený opasok Pinko bordová farba, 102820 A2X6
Kožený opasok Pinko
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein opasok dámsky kožený burgundský LV04F7073G
Calvin Klein opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Semišový opasok Answear.LAB bordová farba
Semišový opasok Answear.LAB
31,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Furla opasok dámsky kožený burgundský WC00065 ARE000 CGQ00
Furla opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožený opasok Answear.LAB bordová farba
Kožený opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožený opasok Marc O'Polo bordová farba, 5000009100
Kožený opasok Marc O'Polo
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB burgundské
Answear.LAB
28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,90 €
-54%
Opasok Medicine čierna farba
Opasok Medicine
Aktuálna cena:
5,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožený opasok Lauren Ralph Lauren bordová farba, 412P03413
Kožený opasok Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranný kožený opasok Lauren Ralph Lauren bordová farba, 412P06813
Obojstranný kožený opasok Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Kožený opasok Calvin Klein biela farba, LV04K7012G
Kožený opasok Calvin Klein
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranný opasok Twinset bordová farba, 252TA403A
Obojstranný opasok Twinset
Aktuálna cena:
47,45 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,90 €
-23%
Opasok Medicine bordová farba
Opasok Medicine
Aktuálna cena:
7,90 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,30 €
Weekend Max Mara Pletený opasok dámsky kožený AGELO burgundský 2615501025600
Weekend Max Mara Pletený opasok dámsky kožený AGELO
144,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Victoria Beckham opasok dámsky kožený burgundský 1124ABL006282A
Victoria Beckham opasok dámsky kožený
229,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB Opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB Opasok dámsky semišový
28,90 €
Dámsky opasok Medicine burgundský
Dámsky opasok Medicine
11,90 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
MICHAEL Michael Kors obojstranný kožený opasok burgundský 29MKWB528999
MICHAEL Michael Kors obojstranný kožený opasok
Aktuálna cena:
56,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Victoria Beckham opasok dámsky kožený burgundský 1424ABL005954A
Victoria Beckham opasok dámsky kožený
299,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Kožený opasok Answear.LAB bordová farba
Kožený opasok Answear.LAB
28,99 €
Objavte produkty Patrizia Pepe
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožený opasok Patrizia Pepe bordová farba, 2W0016 L170
Kožený opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW8684 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW0471 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0047 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený burgundský 8W0045 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
129,90 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0044 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Kožený opasok Patrizia Pepe bordová farba, 8W0045 L125
Kožený opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený ružový CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený béžový 8W0047 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Kožený opasok Patrizia Pepe béžová farba, 2W0016 L113
Kožený opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-35%
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny 8W0047 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 2W0047 L032
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0047 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený béžový 8W0016 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny 8W0045 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožený opasok Patrizia Pepe dámsky, čierna farba, 8W0039 L048
Kožený opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny 8W0016 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený ružový CW0471 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený béžový CW6408 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny 8W0075 L162
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW8684 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený béžový 8W0044 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
139,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny CW6409 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,90 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0045 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW0471 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0045 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý 8W0045 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený béžový CW8684 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
Semišový opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €