Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou hnedá 710766778

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 € -35%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 € -7%
Farba: hnedá
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou ružová 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou modrá 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou fialová 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou zelená 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou zelená 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou hnedá 710766778
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Hnedá mikina s kapucňou Polo Ralph Lauren – ležérny štýl s vyšívaným logom

Pánska mikina s kapucňou Polo Ralph Lauren spája ležérne nosenie s klasickým dizajnom. Vyrobená z mäkkej bavlny zaisťuje pohodlie a jej strih regular fit sa prispôsobí postave bez obmedzovania pohybu. Model s klokaním vreckom a vyšívaným logom je vynikajúcim doplnkom k mestským, neformálnym outfitom.

Čím sa vyznačuje pánska mikina s kapucňou Polo Ralph Lauren?

  • Strih regular fit umožňuje voľnosť pohybu a prirodzené sedenie na postave
  • Elastický materiál podporuje prispôsobenie sa telu a neobmedzuje v pohybe
  • Mäkká bavlnená pletenina je príjemná na dotyk a priedušná
  • Praktické klokanie vrecko umožňuje uschovanie drobných predmetov
  • Integrovaná kapucňa poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom
  • Tenký materiál zaisťuje ľahkosť a priedušnosť počas nosenia
  • Bez podšívky podporuje ľahkosť konštrukcie a priedušnosť
  • Vyšívané logo Polo Ralph Lauren dodáva produktu rozpoznateľnosť
  • Rebrované manžety podporujú prispôsobenie a udržanie tepla
Vlastnosti produktu
Zapínanie
bez zapínania, cez hlavu
Elastickosť
elastický materiál
Kapucňa
integrovaná
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
710766778
Farba výrobcu
503
Farba
hnedá
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
PPYX-BLM05J_84X
Materiál
Základný materiál:
60% Bavlna, 40% Polyester
Elastický lem:
58% Bavlna, 40% Polyester, 2% Elastan
Strih
Výstrih:
s integrovanou kapucňou
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 179 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou hnedá 710981477
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou
239,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren hnedá farba, vzorovaná, 710P05317
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 195,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Polo Ralph Lauren pánska mikina s kapucňou hnedá 710907092
Polo Ralph Lauren pánska mikina s kapucňou
209,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren hnedá farba, jednofarebná, 710961139
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 175,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren hnedá farba, vzorovaná, 710P05317
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 195,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou hnedá 710B14661
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste mikina s kapucňou pánska bavlnená hnedá SH2196
Lacoste mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans mikina s kapucňou pánska s bavlnou hnedá DM0DM20742
Tommy Jeans mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Les Deux pánska, hnedá farba, jednofarebná, LDM200128
Bavlnená mikina Les Deux
Aktuálna cena:
64,45 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 128,90 €
-33%
Medicine mikina s kapucňou pánska bavlnená hnedá
Medicine mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Guess Two Tone Hoodie pánska, hnedá farba, s kapucňou, vzorovaná, M2BQ02KBB40 A119
Bavlnená mikina Guess Two Tone Hoodie
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 143,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Tommy Jeans hnedá farba, s potlačou, DM0DM22366
Bavlnená mikina Tommy Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Calvin Klein hnedá farba, s kapucňou, jednofarebná, LV04RE207G
Mikina Calvin Klein
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina The North Face Essential pánska, hnedá farba, s nášivkou, NF0A89ET6IH1
Mikina The North Face Essential
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina G-Star Washed hnedá farba, jednofarebná, D27082-D575
Mikina G-Star Washed
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Tommy Jeans hnedá farba, s kapucňou, s potlačou, DM0DM22088
Mikina Tommy Jeans
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Converse mikina s kapucňou pánska s bavlnou hnedá CVM6H113
Converse mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Rip Curl pánska, hnedá farba, s kapucňou, s potlačou
Bavlnená mikina Rip Curl
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina G-Star pánska, hnedá farba, s kapucňou, s potlačou
Bavlnená mikina G-Star
Aktuálna cena:
48,45 €
Bežná cena: 96,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 96,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina Under Armour Tech Vent hnedá farba, melanžová
Tréningová mikina Under Armour Tech Vent
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
adidas mikina s kapucňou pánska bavlnená hnedá KW2308
adidas mikina s kapucňou pánska bavlnená
64,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO Blue mikina pánska bavlnená Neeler hnedá 50522367
HUGO Blue mikina pánska bavlnená Neeler
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-32%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vans mikina s kapucňou pánska bavlnená hnedá VN000VXZFST1
Vans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Armani Exchange čierna farba, s nášivkou, XM000368 AF10818
Mikina Armani Exchange
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina A.P.C. hoodie boxy petit vpc pánska, hnedá farba, s kapucňou, s nášivkou, COHBR.H27917
Bavlnená mikina A.P.C. hoodie boxy petit vpc
Aktuálna cena:
128,99 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
Tommy Jeans mikina s kapucňou pánska s bavlnou hnedá DM0DM20746
Tommy Jeans mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-41%
Bavlnená mikina Helmut Lang Pstcard Cr Bk.Cmbd 1 pánska, hnedá farba, s potlačou, O10HM524
Bavlnená mikina Helmut Lang Pstcard Cr Bk.Cmbd 1
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 409,90 €
Mikina Gramicci One Point Hooded hnedá farba, s kapucňou, melanžová, G309.FT
Mikina Gramicci One Point Hooded
119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina BOGNER Fire+Ice KRISTAN hnedá farba, s kapucňou, s nášivkou, 84318517
Bavlnená mikina BOGNER Fire+Ice KRISTAN
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Tommy Hilfiger béžová farba, s kapucňou, jednofarebná, MW0MW39997
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren hnedá farba, vzorovaná, 710P05317
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 195,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou hnedá 710981477
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou
239,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren hnedá farba, jednofarebná, 710961139
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 175,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou hnedá 710B14661
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren hnedá farba, vzorovaná, 710P05317
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 195,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Polo Ralph Lauren pánska mikina s kapucňou hnedá 710907092
Polo Ralph Lauren pánska mikina s kapucňou
209,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren modrá farba, s kapucňou, s nášivkou, 710B14217
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 295,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren pánska, zelená farba, s kapucňou, s potlačou, 710917904
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 218,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren pánska, biela farba, s potlačou, 710835770
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren pánska,béžová farba,jednofarebná,710916689
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s potlačou, 710B14625
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren biela farba, s nášivkou, 710A13262
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, 710P04872
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren zelená farba, s nášivkou, 710A13262
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená zelená 710P07411
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená
209,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren biela farba, jednofarebná, 710A12485
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren pánska, tmavomodrá farba, jednofarebná, 710812963
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren šedá farba, s potlačou, 710B13911
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou béžová 710B14661
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren biela farba, s potlačou, 710B14616
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 234,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená ružová 710B19139
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená
289,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou zelená 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska bavlnená zelená 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska bavlnená
209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, jednofarebná, 710A12485
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren pánska, šedá farba, melanžová
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 185,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren - Mikina 710766772001
Polo Ralph Lauren - Mikina
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou tmavomodrá 710B20262
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou
239,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou biela 710B14661
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska s bavlnou
209,90 €
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska béžová 710907092
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska
209,90 €