Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
ANIA KRUK
5.0

Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Piercing Rock It

-18%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 € -18%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 € -18%
Farba: zlatá
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Piercing Rock It

Malá náušnica z kolekcie ANIA KRUK. Model vyrobený zo striebra 925, pokrytý 24 karátovým zlatom.
- Zapínanie na guličkovú niť.
- Náušnica určená na prepichovanie ucha typu helix, lobe, tragus, conch i flat.
- Dĺžka palice: 6 mm.
- Priemer gule: 3,5 mm.
Vlastnosti produktu
Materiál a spracovanie
pozlátené, striebro, pozlátené striebro
Typ náušníc
piercing
Téma
štvorlístok
Údaje o produkte
Kód výrobcu
SRUKS0661Z
Farba
zlatá
Značka
ANIA KRUK
Výrobca

ANIA KRUK Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 399 
60-425 Poznań
infolinia@aniakruk.pl

ID produktu
M9KK-AKD0KP_GLD
Zloženie

Striebro pozlátené 24k zlatom
Podobné produkty
*-25 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SKY SMVKC1862Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SKY
26,99 €
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené VINTAGE MMRKM2470Z
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené VINTAGE
36,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
36,99 €
-20%
Pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE MRUKM3130Z
Pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Believe
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Believe
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Rock It
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Rock It
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Trendy
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Trendy
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátené náušnice ANIA KRUK MMRKM1650Z
Pozlátené náušnice ANIA KRUK
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
ANIA KRUK náušnice dámske z mosadze so zirkónom GLAMOUR MRUKC4142Z
ANIA KRUK náušnice dámske z mosadze so zirkónom GLAMOUR
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE SRUKS2330Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
ANIA KRUK sada náušníc dámska pozlátená strieborná so zirkónom ROCK IT 3-pak SRUKC3872Z
ANIA KRUK sada náušníc dámska pozlátená strieborná so zirkónom ROCK IT 3-pak
48,99 €
ANIA KRUK malé náušnice dámske pozlátené strieborné achát ROCK IT SRUKN3636Z
ANIA KRUK malé náušnice dámske pozlátené strieborné achát ROCK IT
24,99 €
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené BELIEVE MRUKM4030Z
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené BELIEVE
38,99 €
-20%
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK Ariel
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK Ariel
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE MRUKM2760Z
Pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-25 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
28,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Zlaté náušnice ANIA KRUK DOLCE VITA ZEMKZ1450
Zlaté náušnice ANIA KRUK DOLCE VITA
109,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnica ANIA KRUK Oval
Náušnica ANIA KRUK Oval
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUGAR
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUGAR
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Zlaté náušnice ANIA KRUK SOFT ZALKZ1360
Zlaté náušnice ANIA KRUK SOFT
149,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Oval
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Oval
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*-15 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY SMVKS2660Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY
60,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátené náušnice ANIA KRUK BLAIR
Pozlátené náušnice ANIA KRUK BLAIR
33,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Rock It
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Rock It
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK Vintage
Náušnice ANIA KRUK
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK BELIEVE SMRKS1500Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK BELIEVE
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK VINTAGE MCVKM0020Z
Náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ROMANTICA
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ROMANTICA
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Objavte produkty ANIA KRUK
*-15 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE SLTKS2560Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
65,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Cosmo
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Cosmo
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
ANIA KRUK malé náušnice dámske pozlátené strieborné ROCK IT SRUKS3370Z
ANIA KRUK malé náušnice dámske pozlátené strieborné ROCK IT
21,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUMMER SAKKN2651Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUMMER
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Glamour
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Glamour
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-21%
ANIA KRUK náušnice dámske z mosadze so smaltom SUGAR MRUKE3336Z
ANIA KRUK náušnice dámske z mosadze so smaltom SUGAR
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-20%
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK Rock It
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK Rock It
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Trendy
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Trendy
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ROMANTICA SJDKS0030Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ROMANTICA
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY SSIKS0780Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY SJDKS0020Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-15 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ROMANTICA SMVKC2095Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ROMANTICA
60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,90 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ARIEL SGCKP0402Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ARIEL
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Piercing Rock It
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Piercing Rock It
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátené strieborné náušnice ANIA KRUK VINTAGE SSIKS1080Z
Pozlátené strieborné náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUGAR SJDKC0259Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUGAR
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
ANIA KRUK náušnica dámska pozlátená so zirkónom GLAMOUR MRUKC4152Z
ANIA KRUK náušnica dámska pozlátená so zirkónom GLAMOUR
26,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUMMER SAKKN2689Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SUMMER
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Ariel
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Ariel
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY SMVKS2610Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK TRENDY
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Venus
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK Venus
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ARIEL
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ARIEL
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Piercing Rock It
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €