Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Pepe Jeans
5.0

Rifle Pepe Jeans Hatch pánske, PM206322VX1.000

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 90,90 € -23%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 € -9%
Farba: tmavomodrá
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Rifle Pepe Jeans Hatch

Rifle z kolekcie Pepe Jeans, slim strih s klasickým pásom. Model vytvorený z prefarbeného denimu.
- Wiser Wash - ekologická revolučná technológia prania, pri ktorej sa nepoužívajú žiadne toxické chemikálie a neplytvá sa vodou.
- Model z radu Pepe Future, ktorý zahŕňa výrobky vyrobené v udržateľnom výrobnom procese.
- Strih slim.
- Zúžená nohavica.
- Všité vrecká.
- Zapínanie na gombík a zips.
- Elastický denim.
- Ozdobne spratý denim.
- Šírka pása: 42 cm.
- Šírka bokov: 53 cm.
- Výška pása: 22 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 16 cm.
- Šírka nohavice: 28 cm.
- Dĺžka: 103 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 31/32.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
PM206322VX1.000
Farba
tmavomodrá
Značka
Pepe Jeans
Výrobca

Pepe Jeans Europe BV
Spain Carretera Laureà Miró, núm. 403-405
08980 Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)
www.pepejeans.com

ID produktu
PPYY-SJM0A4_59J
Zloženie

Podšívka: 40% Bavlna, 60% Polyester
Základná látka: 93% Bavlna, 2% Elastan, 5% Polyester
Strih
Driek:
regular waist
Strih riflí:
slim fit
Rozmery
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Hugo Blue pánske, tmavomodrá farba, 50511422
Rifle Hugo Blue
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, MW0MW41906
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Joop! tmavomodrá farba, 30101639
Rifle Joop!
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess rifle slim fit pánske ANGELS tmavomodré M6GAN2 D0747
Guess rifle slim fit pánske ANGELS
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Joop! pánske, tmavomodrá farba, 30034558
Rifle Joop!
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Diesel rifle slim fit pánske 2019 D-STRUKT L.32 tmavomodré A03558.09L61
Diesel rifle slim fit pánske 2019 D-STRUKT L.32
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Pánske tmavomodré LV04RF930G
Calvin Klein Pánske
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Levi's rifle slim taper pánske 515 SLIM FIT STRAIGHT tmavomodré A7222
Levi's rifle slim taper pánske 515 SLIM FIT STRAIGHT
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans rifle slim fit pánske tmavomodré LV04RF757G
Calvin Klein Jeans rifle slim fit pánske
Aktuálna cena:
74,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess rifle slim fit pánske ANGELS tmavomodré M6YAN2 D1472
Guess rifle slim fit pánske ANGELS
98,90 €
-26%
Rifle Levi's 512™ SLIM TAPER modrá farba, 28833,512™ SLIM TAPER
Rifle Levi's 512™ SLIM TAPER
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
-25%
Rifle Medicine tmavomodrá farba
Rifle Medicine
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Levi's 512 28833.0633-DarkIndigo, pánske
Rifle Levi's 512
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans rifle slim fit pánske tmavomodré DM0DM23655
Tommy Jeans rifle slim fit pánske
99,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess rifle slim taper pánske FINNLEY tmavomodré M6YAS2 D1475
Guess rifle slim taper pánske FINNLEY
98,90 €
Rifle Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, 710982150
Rifle Polo Ralph Lauren
154,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans rifle slim fit pánske tmavomodré DM0DM23063
Tommy Jeans rifle slim fit pánske
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-14%
Rifle Medicine tmavomodrá farba
Rifle Medicine
Aktuálna cena:
22,90 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein rifle slim fit pánske tmavomodré LV04RF931G
Calvin Klein rifle slim fit pánske
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Joop! tmavomodrá farba, 30101638
Rifle Joop!
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Tommy Jeans tmavomodrá farba, DM0DM22588
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
7 FOR ALL MANKIND rifle pánske tmavomodré 7TC40C51
7 FOR ALL MANKIND rifle pánske
239,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Levi's 527™ SLIM BOOT CUT pánske, tmavomodrá farba, 05527,527™ SLIM BOOT CUT
Rifle Levi's 527™ SLIM BOOT CUT
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, MW0MW41905
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Levi's 511™ SLIM modrá farba, 04511,511™ SLIM
Rifle Levi's 511™ SLIM
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 86,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Polo Ralph Lauren pánske, tmavomodrá farba, 710956085
Rifle Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 164,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 164,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Levi's rifle slim fit pánske 512™ SLIM TAPER tmavomodré 28833
Levi's rifle slim fit pánske 512™ SLIM TAPER
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Guess ANGELS pánske, tmavomodrá farba, M4BAN2.D5GQ2
Rifle Guess ANGELS
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Objavte produkty Pepe Jeans
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans tmavomodrá farba, PM2084038
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans šedá farba, PM208404
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans modrá farba, PM2083988AD
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH pánske, PM207388PG3
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH pánske, šedá farba, PM207388UM5
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH pánske, tmavomodrá farba, PM207388HX4
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans modrá farba, PM2083983AA
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH pánske, čierna farba, PM207388XM9
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH pánske, PM207388NC7
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS HATCH
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS CLOUDED pánske, šedá farba, PM207399
Rifle Pepe Jeans SLIM JEANS CLOUDED
Aktuálna cena:
59,95 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS FADEOUT pánske, PM2082090
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS FADEOUT
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans PM208409
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS PENN pánske, PM207704CU4
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS PENN
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS PENN pánske, PM207704IB0
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS PENN
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans PM2083952AA
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans PM20840308AA
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 102,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans RELAXED ASSEMBLY PANT pánske, PM211867
Rifle Pepe Jeans RELAXED ASSEMBLY PANT
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SKINNY JEANS pánske, PM207387HW2
Rifle Pepe Jeans SKINNY JEANS
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS INFUSED WHITE pánske, PM2082112
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS INFUSED WHITE
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans STRAIGHT JEANS BYRON pánske, PM207394PG2
Rifle Pepe Jeans STRAIGHT JEANS BYRON
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS NILS pánske, PM208027HW5
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS NILS
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans Cash pánske, PM206318Z23
Rifle Pepe Jeans Cash
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans TAPERED JEANS CALLEN pánske, PM207392IB0
Rifle Pepe Jeans TAPERED JEANS CALLEN
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS MOCHA pánske, PM207974
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS MOCHA
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS NILS pánske, PM208027XH7
Rifle Pepe Jeans LOOSE JEANS NILS
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans PM208407
Rifle Pepe Jeans
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans STRAIGHT JEANS CASH pánske, PM207393TC5
Rifle Pepe Jeans STRAIGHT JEANS CASH
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans TAPERED JEANS SPIKE pánske, PM207391UM5
Rifle Pepe Jeans TAPERED JEANS SPIKE
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans SKINNY JEANS FINSBURY pánske, PM207387XM9
Rifle Pepe Jeans SKINNY JEANS FINSBURY
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifle Pepe Jeans STRAIGHT JEANS CASH pánske, PM207393UM2
Rifle Pepe Jeans STRAIGHT JEANS CASH
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €