Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20997

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 € -48%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 € -9%
Farba: ružová
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Rifle Tommy Jeans

Rifle z kolekcie Tommy Jeans, slim straight strih so zvýšeným pásom. Model vytvorený z hladkého denimu. Model je vytvorený z elastického materiálu, ktorý je priliehavý k postave.
- Organická bavlna sa pestuje bez použitia zdraviu škodlivých chemikálií, chemických pesticídov alebo umelých hnojív.
- Džínsy mierne vypasované v oblasti bokov.
- Rovný strih po celej dĺžke.
- Model so zvýšeným pásom a zapínaním na gombík a zips.
- Vpredu tri zasúvacie vrecká.
- Dve zasúvacie vrecká na zadku.
- Šírka pása: 34,5 cm.
- Šírka bokov: 47 cm.
- Výška pása: 30 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 20 cm.
- Šírka nohavice: 27 cm.
- Vonkajšia dĺžka nohavíc: 105,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 27/32.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DW0DW20997
Farba
ružová
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
9BYA-SPD01S_34X
Zloženie
97 % Bavlna, 3 % Elastan
Strih
Driek:
vysoký pás
Strih riflí:
slim fit, straight fit
Rozmery
Modelka je vysoká 176 cm a má na sebe veľkosť 27/32
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-38%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Billabong dámske, vysoký pás, ABJNP00126
Rifle Billabong
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 93,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Hugo Blue Gamala_2_B vysoký pás, 50554725
Rifle Hugo Blue Gamala_2_B
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kenzo rifle straight dámske ružové FG52DP2396M0
Kenzo rifle straight dámske
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Guess dámske, vysoký pás, W5RA33 D5LL1
Rifle Guess
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené rifle United Colors of Benetton vysoký pás, 4RZVDE00J
Bavlnené rifle United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle MAX&Co. MCOVISONE stredne vysoký pás, 2616181041200
Rifle MAX&Co. MCOVISONE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-44%
Bavlnené rifle Medicine modrá farba
Bavlnené rifle Medicine
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Samsoe Samsoe SHELLY dámske, vysoký pás, F23100208
Rifle Samsoe Samsoe SHELLY
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle G-Star  Viktoria dámske, vysoký pás
Rifle G-Star Viktoria
Aktuálna cena:
74,95 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
adidas Originals rifle straight dámske Firebird tmavomodré KQ6489
adidas Originals rifle straight dámske Firebird
90,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Levi's 724 HIGH RISE STRAIGHT vysoký pás, 18883-0445
Rifle Levi's 724 HIGH RISE STRAIGHT
Aktuálna cena:
52,45 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,90 €
Rifle Visvim social sculpture vysoký pás, 325105005001
Rifle Visvim social sculpture
699,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Calvin Klein Jeans vysoký pás, LV047D743G
Rifle Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Answear.LAB dámske, vysoký pás
Rifle Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Weekend Max Mara MEDINA vysoký pás, 2615131051600
Rifle Weekend Max Mara MEDINA
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Rich & Royal Timeless dámske, vysoký pás
Rifle Rich & Royal Timeless
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Diesel dámske, vysoký pás, A07018.09L21
Rifle Diesel
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle 2NDDAY Feira dámske, vysoký pás
Rifle 2NDDAY Feira
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Rifle BOSS Orange C_MARLENE HR 7.0 vysoký pás, 50542442
Rifle BOSS Orange C_MARLENE HR 7.0
149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Patrizia Pepe dámske, vysoký pás, 8P0704 D096
Rifle Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Levi's 501 501® CROP dámske, vysoký pás,501® CROP
Rifle Levi's 501 501® CROP
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Lauren Ralph Lauren vysoký pás, 200973689
Rifle Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Levi's rifle straight dámske XL STRAIGHT modré A8701
Levi's rifle straight dámske XL STRAIGHT
Aktuálna cena:
74,95 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle HUGO Gilissi_3 vysoký pás, 50545190
Rifle HUGO Gilissi_3
Aktuálna cena:
69,45 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 138,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess rifle straight dámske modré W6RA33 D3Y0U
Guess rifle straight dámske
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Calvin Klein Jeans stredne vysoký pás, LV047E609G
Rifle Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO rifle tapered dámske Gimine_5 béžové 50561201
HUGO rifle tapered dámske Gimine_5
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Levi's WEDGIE STRAIGHT vysoký pás, 34964-0278
Rifle Levi's WEDGIE STRAIGHT
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Levi's 501® JEANS FOR WOMEN dámske, vysoký pás,501® JEANS FOR WOMEN
Rifle Levi's 501® JEANS FOR WOMEN
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-16%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Joseph Ribkoff Rifle straight dámske béžové 262980
Joseph Ribkoff Rifle straight dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans dámske, vysoký pás, DW0DW19581
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle rovné dámske modré DW0DW23047
Tommy Jeans rifle rovné dámske
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20017
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21803
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
Tommy Jeans rifle straight dámske tmavomodré DW0DW23822
Tommy Jeans rifle straight dámske
99,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle mom fit dámske modré DW0DW22993
Tommy Jeans rifle mom fit dámske
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21519
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans dámske, vysoký pás, DW0DW19392
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske hnedé DW0DW23798
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske
119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle dámske čierne DW0DW23021
Tommy Jeans rifle dámske
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans dámske, vysoký pás, DW0DW19572
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle dámske modré DW0DW23028
Tommy Jeans rifle dámske
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle mom fit dámske modré DW0DW23467
Tommy Jeans rifle mom fit dámske
129,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20644
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle rovné dámske modré DW0DW22660
Tommy Jeans rifle rovné dámske
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW22136
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20646
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20593
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans stredne vysoký pás, DW0DW21953
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW22525
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle rovné dámske modré DW0DW23581
Tommy Jeans rifle rovné dámske
79,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle slim fit dámske modré DW0DW23158
Tommy Jeans rifle slim fit dámske
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW22624
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans dámske, vysoký pás, DW0DW19772
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21801
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW22615
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20018
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20013
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle straight dámske modré DW0DW23100
Tommy Jeans rifle straight dámske
139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle vysoký pás, DW0DW20643
Rifle
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €