Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
4.5

Rifľová sukňa Answear.LAB mini, rovný strih

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 51,99 € -75%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 € -7%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Rifľová sukňa Answear.LAB

Sukňa z kolekcie Answear.LAB. Model vyrobený z denimu. Model je vyrobený z pevného materiálu.
- Jednoduchý, neblokujúci pohyb strih.
- Model s ozdobnou úpravou.
- Zapínanie na gombík a zips.
- Elastický prvok v páse.
- Vrecká typu cargo poskytujú ďalší úložný priestor pre drobnosti.
- Dve zasúvacie vrecká na zadku.
- Šírka pása: 34 cm.
- Šírka bokov: 44 cm.
- Dĺžka: 40 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na gombíky, na zips
Elastickosť
neelastický materiál
Dĺžka strihu
mini
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
2053.th
Farba
modrá
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BBYH-SDD048_55X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Driek:
regular waist
Strih modelu:
jednoduchý
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá s efektom prania
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB mini, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Bavlnená sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Levi's modrá farba, midi, rovný strih, 001VH
Rifľová sukňa Levi's
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená rifľová sukňa Gestuz midi, rovný strih, 10909944
Bavlnená rifľová sukňa Gestuz
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Superdry mini, rovný strih
Rifľová sukňa Superdry
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
adidas Originals sukňa rifľová modrá hladká KQ6487
adidas Originals sukňa rifľová
64,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Marella PRATER2 midi, rovný strih, 2513771024200
Sukňa Marella PRATER2
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Levi's midi, áčkový strih, A9316
Rifľová sukňa Levi's
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športová sukňa Salewa Pedroc 2 červená farba, mini, rovný strih, 00-0000028605
Športová sukňa Salewa Pedroc 2
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa United Colors of Benetton midi, áčkový strih, 43C8D004K
Rifľová sukňa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Joop! sukňa bavlnená modrá 30102101
Joop! sukňa bavlnená
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Objavte produkty Answear.LAB
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
Special Collection
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, midi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
65,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá s efektom prania
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB mini, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Bavlnená sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanová sukňa Answear.LAB hnedá farba, maxi, rovný strih
Ľanová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB fialová farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB čierna farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB šedá farba, midi, rovný strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
Sukňa Answear.LAB béžová farba, midi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB hnedá farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB rozšírená sukňa bavlnená béžová hladká
Answear.LAB rozšírená sukňa bavlnená
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB čierna farba, midi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB Skladaná sukňa bavlnená s elastanom hnedá so vzorom hrachu
Answear.LAB Skladaná sukňa bavlnená s elastanom
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €