Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 73,99 € -56%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 € -8%
Farba: modrá
Sukňa Answear.LAB ružová farba, mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB bordová farba, mini, áčkový strih
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Sukňa Answear.LAB

Sukňa z kolekcie Answear.LAB. Model vyrobený z tenkej, nepružnej tkaniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu s vysokým obsahom modalu.
- Áčkový strih.
- Viazanie okolo pása.
- Model s preloženou prednou časťou.
- Šírka pása: 33 cm.
- Dĺžka: 45 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
viazanie
Elastickosť
neelastický materiál
Dĺžka strihu
mini
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
93217.iak
Farba
modrá
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BBYA-SDD055_55X
Zloženie
81 % Modal, 19 % Polyester
Strih
Driek:
vysoký pás
Strih modelu:
rozšírený
Rozmery
Modelka je vysoká 173 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB mini, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB mini, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 51,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá s efektom prania
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Bavlnená sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-18%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnená rifľová sukňa Moschino Jeans mini, rovný strih, 0104 3719
Bavlnená rifľová sukňa Moschino Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa MICHAEL Michael Kors modrá farba, mini, áčkový strih, MR670M0FAU
Rifľová sukňa MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 149,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Tommy Jeans maxi, rovný strih, DW0DW21419
Sukňa Tommy Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Morgan maxi, áčkový strih, JAVA.F
Sukňa Morgan
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-15%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifľová sukňa Fiorucci Faded Heart Pocket Denim Midi Skirt midi, puzdrová, W02SPDSK295DN01DN01
Rifľová sukňa Fiorucci Faded Heart Pocket Denim Midi Skirt
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa BOSS Orange C_ PEPLUM SKIRT HR modrá farba, maxi, áčkový strih, 50548436
Sukňa BOSS Orange C_ PEPLUM SKIRT HR
Aktuálna cena:
99,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Superdry mini, rovný strih
Rifľová sukňa Superdry
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Desigual mini, puzdrová
Sukňa Desigual
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Joop! sukňa bavlnená modrá 30102101
Joop! sukňa bavlnená
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Objavte produkty Answear.LAB
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB mini, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 51,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, puzdrová
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB midi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá s efektom prania
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB mini, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB sukňa rifľová modrá
Answear.LAB sukňa rifľová
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Bavlnená sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB maxi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová sukňa Answear.LAB midi, rovný strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB mini, áčkový strih
Bavlnená rifľová sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Special Collection
Rifľová sukňa Answear.LAB modrá farba, midi, áčkový strih
Rifľová sukňa Answear.LAB
65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB zelená farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB šedá farba, maxi, rovný strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB hnedá farba, midi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB béžová farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB ružová farba, mini, rovný strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Asymetrická sukňa Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedá hladká
Asymetrická sukňa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Answear.LAB asymetrická sukňa hnedá s čipkovanými detailmi
Answear.LAB asymetrická sukňa
80,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňa Answear.LAB šedá farba, maxi, áčkový strih
Sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €