Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Jeffrey Campbell
5.0

Sandále Jeffrey Campbell Go-Getter hnedá farba, JC-1481-1-24

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 € -29%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 € -4%
Farba: hnedá
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Sandále Jeffrey Campbell Go-Getter

Sandále na vysokom podpätku z kolekcie Jeffrey Campbell vyrobené z ekologickej kože. Nádherný model na špeciálne príležitosti.
- Zapínanie na pracku s kolíkom pre prispôsobenie.
- Elastická vložka zaisťuje individuálne prispôsobenie.
- Komfortná vložka.
- Kožená podšívka.
- Model na ihličkovom podpätku.
- Výška podpätku: 11,5 cm.
- Dĺžka vložky: 26 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 40.
Vlastnosti produktu
Typ podrážky/päty
vysoký opätok
Údaje o produkte
Kód výrobcu
JC.1481.1.24
Farba
hnedá
Značka
Jeffrey Campbell
ID produktu
MPY2-OBD006_88X
Zloženie
Zvršok: Syntetická látka
Vnútro: Syntetická látka, Prírodná koža
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
Semišové sandále Jeffrey Campbell Bon-Bon
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Jeffrey Campbell Bar-Hop hnedá farba, JC-1584-1-22
Kožené sandále Jeffrey Campbell Bar-Hop
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Jeffrey Campbell LA-VIDA hnedá farba, U361-01-005
Kožené sandále Jeffrey Campbell LA-VIDA
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sandále Aldo JACYNTHE hnedá farba, 14190666
Sandále Aldo JACYNTHE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lodičky Aldo KEONI hnedá farba, 13966663
Lodičky Aldo KEONI
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sandále Steve Madden Stellina-L hnedá farba, SM11003660
Sandále Steve Madden Stellina-L
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Souliers Martinez sandále na podpätku zo semišu GRACIA hnedé GRACIA
Souliers Martinez sandále na podpätku zo semišu GRACIA
Aktuálna cena:
329,90 €
Bežná cena: 494,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
Kurt Geiger London sandále na vysokom podpätku Crystal Strappy Sandal hnedé 5853843609
Kurt Geiger London sandále na vysokom podpätku Crystal Strappy Sandal
229,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Alohas Otis hnedá farba, S100138.03
Kožené sandále Alohas Otis
Aktuálna cena:
107,91 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 122,99 €
Lauren Ralph Lauren sandále na vysokom podpätku kožené Allie M hnedé 802P10639002
Lauren Ralph Lauren sandále na vysokom podpätku kožené Allie M
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 164,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Semišové sandále MICHAEL Michael Kors Raven Wedge Sandal hnedá farba, 40S6RVMS2S.230
Semišové sandále MICHAEL Michael Kors Raven Wedge Sandal
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 174,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kurt Geiger London sandále kožené Butterfly Platform Sdl hnedé 5596931109
Kurt Geiger London sandále kožené Butterfly Platform Sdl
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-10%
Semišové sandále Geox D VIRNILISA 65 S hnedá farba, D65YZB00021C6001
Semišové sandále Geox D VIRNILISA 65 S
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 86,99 €
-50%
Semišové sandále Geox D NEW ERAKLIA 80 hnedá farba, D45RPD 00021 C6NG8
Semišové sandále Geox D NEW ERAKLIA 80
Aktuálna cena:
64,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Camper Katie Sandal hnedá farba
Kožené sandále Camper Katie Sandal
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sandále Fly London YOJI198FLY hnedá farba, P145198002
Sandále Fly London YOJI198FLY
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Fly London sandále na platforme po celej dĺžke kožené DONY440FLY hnedé P145440003
Fly London sandále na platforme po celej dĺžke kožené DONY440FLY
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Forte Forte hnedá farba, 13699 F47A 3011
Kožené sandále Forte Forte
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 519,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Geox D VIRNILISA 65 S hnedá farba, D55YZB 000TU C5000
Kožené sandále Geox D VIRNILISA 65 S
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále MICHAEL Michael Kors Lena hnedá farba, 40R5LEHS1L.230
Kožené sandále MICHAEL Michael Kors Lena
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Souliers Martinez ANAYA z kože hnedá ANAYA
Souliers Martinez ANAYA z kože
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 419,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
MICHAEL Michael Kors sandále na ihličkovom podpätku kožené Marcia Heeled Sandal hnedé 40S6MCHS2L.230
MICHAEL Michael Kors sandále na ihličkovom podpätku kožené Marcia Heeled Sandal
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové sandále Lauren Ralph Lauren Leona béžová farba, 802920000000
Semišové sandále Lauren Ralph Lauren Leona
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Geox D AURELY 50 hnedá farba, D25RXB00021C6001
Kožené sandále Geox D AURELY 50
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Billi Bi sandále kožené hnedé A9635 085
Billi Bi sandále kožené
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 214,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vagabond Shoemakers sandále semišové INES hnedé 5911-040-08
Vagabond Shoemakers sandále semišové INES
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Tommy Hilfiger LEATHER & SUEDE HIGH WEDGE ESPAD hnedá farba, FW0FW08803
Kožené sandále Tommy Hilfiger LEATHER & SUEDE HIGH WEDGE ESPAD
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vagabond Shoemakers sandále na podpätku semišové EVIE hnedé 6139-140-29
Vagabond Shoemakers sandále na podpätku semišové EVIE
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále MICHAEL Michael Kors Nora Wedge hnedá farba, 40S5NOHS3L.230
Kožené sandále MICHAEL Michael Kors Nora Wedge
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Objavte produkty Jeffrey Campbell
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové sandále Jeffrey Campbell Bon-Bon hnedá farba, JC-1691-1-1
Semišové sandále Jeffrey Campbell Bon-Bon
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Jeffrey Campbell Bar-Hop hnedá farba, JC-1584-1-22
Kožené sandále Jeffrey Campbell Bar-Hop
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Jeffrey Campbell LA-VIDA hnedá farba, U361-01-005
Kožené sandále Jeffrey Campbell LA-VIDA
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Jeffrey Campbell Go-Getter zlatá farba, JC-1481-1-10
Kožené sandále Jeffrey Campbell Go-Getter
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
Kožené sandále Jeffrey Campbell Go-Getter čierna farba, JC-1481-1-12
Kožené sandále Jeffrey Campbell Go-Getter
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sandále Jeffrey Campbell Fluxx čierna farba, JC-935-9-62
Sandále Jeffrey Campbell Fluxx
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené lodičky Jeffrey Campbell Persona čierna farba, JC-1256-1-23
Kožené lodičky Jeffrey Campbell Persona
Aktuálna cena:
74,95 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šľapky Jeffrey Campbell Linq-Up dámske, béžová farba, na vysokom podpätku, JC-1131-2-7
Šľapky Jeffrey Campbell Linq-Up
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šľapky Jeffrey Campbell 10-Carat-M dámske, čierna farba, na vysokom podpätku, JC-1591-1-1
Šľapky Jeffrey Campbell 10-Carat-M
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové lodičky Jeffrey Campbell MARITSA hnedá farba, U335-10-001
Semišové lodičky Jeffrey Campbell MARITSA
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €