Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
ANIA KRUK
5.0

Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ARIEL

-20%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 € -20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 € -20%
Farba: zlatá
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK ARIEL

Náušnice z kolekcie ANIA KRUK. Model s ozdobou z perál vyrobený zo striebra pozlátené 24 karátovým zlatom.
- Priemer ozdoby: 6 mm.
- Zapínanie na cvok.
- Dĺžka: 2 cm.
Vlastnosti produktu
Materiál a spracovanie
pozlátené, striebro, pozlátené striebro
Kameň
perla, prírodný kameň
Typ náušníc
náušnice na skrutku
Údaje o produkte
Kód výrobcu
SLTKP2782Z
Farba výrobcu
Zloty
Farba
zlatá
Značka
ANIA KRUK
ID produktu
M9KK-AKD1EY_GLD
Zloženie
Striebro pozlátené 24k zlatom, Perla
Podobné produkty
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
41,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice Ania Kruk Trendy zlatá farba
Strieborné pozlátené náušnice Ania Kruk Trendy
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Rock It
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Rock It
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice Ania Kruk Rock It zlatá farba
Náušnice Ania Kruk Rock It
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
Zlaté náušnice ANIA KRUK DOLCE VITA ZALKP1372
Zlaté náušnice ANIA KRUK DOLCE VITA
85,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK Ariel
Náušnice ANIA KRUK Ariel
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Hippie
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Hippie
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice Ania Kruk Rock It zlatá farba
Náušnice Ania Kruk Rock It
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené strieborné VINTAGE SMIKS0560Z
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené strieborné VINTAGE
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE SMRKS0800Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-20%
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-12%
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SKY SMVKC1982Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SKY
Aktuálna cena:
29,90 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK DUO SMRKN1324Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK DUO
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 57,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Trendy
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Trendy
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
ANIA KRUK Piercing Rock It
ANIA KRUK Piercing Rock It
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-21%
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK COSMO SLTKS3130Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK COSMO
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-20%
DARČEKOVÝ BOX
Náušnice ANIA KRUK OVAL
Náušnice ANIA KRUK OVAL
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátené náušnice ANIA KRUK MMRKM1650Z
Pozlátené náušnice ANIA KRUK
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT SRUKC2152Z
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-18%
DARČEKOVÝ BOX
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Cosmo
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Cosmo
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Zlaté náušnice ANIA KRUK SOFT ZALKZ1360
Zlaté náušnice ANIA KRUK SOFT
109,99 €
-32%
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK GLAMOUR SMVKC2082Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK GLAMOUR
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
Objavte produkty ANIA KRUK
*-15 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE SRUKS2310Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
41,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice Ania Kruk Trendy zlatá farba
Strieborné pozlátené náušnice Ania Kruk Trendy
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Rock It
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK Rock It
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice Ania Kruk Rock It zlatá farba
Náušnice Ania Kruk Rock It
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
Zlaté náušnice ANIA KRUK DOLCE VITA ZALKP1372
Zlaté náušnice ANIA KRUK DOLCE VITA
85,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK Ariel
Náušnice ANIA KRUK Ariel
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Hippie
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Hippie
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice Ania Kruk Rock It zlatá farba
Náušnice Ania Kruk Rock It
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Náušnice ANIA KRUK Trendy
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené strieborné VINTAGE SMIKS0560Z
ANIA KRUK náušnice dámske pozlátené strieborné VINTAGE
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE SMRKS0800Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-20%
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-12%
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SKY SMVKC1982Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK SKY
Aktuálna cena:
29,90 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK DUO SMRKN1324Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK DUO
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 57,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Trendy
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Trendy
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Náušnice ANIA KRUK TRENDY
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
ANIA KRUK Piercing Rock It
ANIA KRUK Piercing Rock It
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-21%
DARČEKOVÝ BOX
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK COSMO SLTKS3130Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK COSMO
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-20%
DARČEKOVÝ BOX
Náušnice ANIA KRUK OVAL
Náušnice ANIA KRUK OVAL
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Strieborná pozlátená náušnica ANIA KRUK VINTAGE
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátené náušnice ANIA KRUK MMRKM1650Z
Pozlátené náušnice ANIA KRUK
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT SRUKC2152Z
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-18%
DARČEKOVÝ BOX
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Cosmo
Ania Kruk - Strieborné pozlátené náušnice Cosmo
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Zlaté náušnice ANIA KRUK SOFT ZALKZ1360
Zlaté náušnice ANIA KRUK SOFT
109,99 €
-32%
DARČEKOVÝ BOX
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Pozlátená strieborná náušnica ANIA KRUK ROCK IT
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK GLAMOUR SMVKC2082Z
Strieborné pozlátené náušnice ANIA KRUK GLAMOUR
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €