Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Design Letters
5.0

Strieborný prívesok Design Letters 90302033ROSETTE

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 58,99 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 € -8%
Farba: zlatá
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DARČEKOVÝ BOX

Produkt je zabalený v krabičke od výrobcu. Hľadáte inšpiráciu na darčeky? Kliknite na "Viac".

DARČEKOVÝ BOX
Viac
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Strieborný prívesok Design Letters

Prívesok z kolekcie Design Letters. Model so smaltom vyrobený zo striebra 925.
- Rozmery ozdoby: 0,3 x 0,9 cm.
Vlastnosti produktu
Materiál a spracovanie
striebro
Téma
kvety
Údaje o produkte
Kód výrobcu
90302033ROSETTE
Farba
zlatá
Značka
Design Letters
Výrobca

DESIGN LETTERS ApS
Nordre fasanvej 113, 2 sal, 2000 Frederiksberg, Denmark
www.designletters.com 
info@designletters.dk

ID produktu
99KK-AKD9A7_GLD
Zloženie
Striebro 925, Smalt
Podobné produkty
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544H
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547H
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001M
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547C
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544B
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547W
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544J
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547B
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90302004ASHROSE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters 90304018PEARL
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544S
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544W
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90302030HEART
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001S
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544G
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547F
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001N
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544O
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001T
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544F
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547G
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547I
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544T
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters 90105004GOLD
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90303020GOLD
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90302030MOON
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001E
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547D
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001D
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001O
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
Objavte produkty Design Letters
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544F
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001I
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001E
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001R
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547H
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters 90304018PEARL
Strieborný pozlátený náhrdelník Design Letters
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544D
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544R
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný náhrdelník Design Letters 90201001A
Strieborný náhrdelník Design Letters
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001T
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544N
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544P
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001J
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544K
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547N
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001M
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547B
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90302030HEART
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001S
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001L
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547G
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544J
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90303020GOLD
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001B
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544B
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544E
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201549GOLD
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201547E
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201544U
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters 90201001W
Strieborný pozlátený prívesok Design Letters
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €