Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
4.5

Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03889

41,99 €(14,00 € / ks)
Farba: modrá
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modrá UM0UM03889
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03889
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Modré boxerky Tommy Hilfiger – pohodlie a štýl v praktickom 3-packu

Pánske boxerky Tommy Hilfiger sú klasická spodná bielizeň, ktorá zaisťuje pohodlie a voľnosť pohybu. Vyrobené z bavlny s elastanom, tvoria základ pre mnohé outfity, ponúkajúc pohodlie a priedušnosť.

Charakteristické vlastnosti boxeriek Tommy Hilfiger 3-pack

  • Pánske boxerky s klasickým strihom zaisťujú voľnosť pohybu a pohodlie
  • Vyrobené z mäkkej bavlny s elastanom prispieva k priedušnosti a príjemnému pocitu na dotyk
  • Elastická nekompresná guma s logom Tommy Hilfiger udrží bielizeň na mieste
  • Praktické 3-balenie
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Multipack
3-pak
Údaje o produkte
Kód výrobcu
UM0UM03889
Farba výrobcu
0WQ
Farba
modrá
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
PPY2-BIM09R_95X
Materiál
Základný materiál:
95% Bavlna, 5% Elastan
Podobné produkty
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modrá UM0UM03889
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03875
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,červená farba,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak modré UM0UM03906
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak čierna farba, UM0UM02760
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02835
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak tmavomodrá farba, UM0UM02765
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak viac farieb, UM0UM03181
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 51,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03755
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak modré UM0UM03898
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02854
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
14,95 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03756
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Levi's 2-pak modrá farba, 37149-1177
Boxerky Levi's 2-pak
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS boxerky pánske bavlnené s elastanom Trunk 3P BOSS ONE 3-pak modré 50544263
BOSS boxerky pánske bavlnené s elastanom Trunk 3P BOSS ONE 3-pak
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Lacoste 3-pak modrá farba, 5H4970
Boxerky Lacoste 3-pak
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky U.S. Polo Assn. USPA BRAND 3-pak modrá farba, MUP4439
Boxerky U.S. Polo Assn. USPA BRAND 3-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené boxerky BOSS 2-pak NOS Boxer CW 2P 50480075
Bavlnené boxerky BOSS 2-pak NOS Boxer CW 2P
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré A1M47021
Karl Lagerfeld boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-37%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton boxerky pánske bavlnené s elastanom modré 3OP82X00O
United Colors of Benetton boxerky pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Polo Ralph Lauren pánske,,714866472002
Boxerky Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Nike 3-pak oranžová farba, 000PKE1156
Boxerky Nike 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-25 % s kódom: SALE
HUGO boxerky pánske bavlnené s elastanom TRUNK TRIPLET PACK 3-pak modré 50532611
HUGO boxerky pánske bavlnené s elastanom TRUNK TRIPLET PACK 3-pak
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Levi's 2-pak pánske
Boxerky Levi's 2-pak
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02835
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak tmavomodrá farba, UM0UM02765
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak viac farieb, UM0UM03181
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03875
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02854
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
14,95 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak modré UM0UM03898
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03756
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modrá UM0UM03889
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,červená farba,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak čierna farba, UM0UM02760
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak modré UM0UM03906
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 51,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03755
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske s bavlnou 5-pak čierne UM0UM03899
Tommy Hilfiger boxerky pánske s bavlnou 5-pak
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak čierne UM0UM03876
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Boxerky
Tommy Hilfiger - Boxerky
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak čierna farba, UM0UM03464
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Boxerky
Tommy Hilfiger - Boxerky
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske 3-pak čierne UM0UM03882
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak viacfarebné UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, tmavomodrá farba, UM0UM02765
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak červené UM0UM03835
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak červené UM0UM03875
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, čierna farba, UM0UM02765
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske s bavlnou 3-pak čierne UM0UM03881
Tommy Hilfiger boxerky pánske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €