Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
4.7

Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
32,99 €(11,00 € / ks)
Bežná cena: 51,99 € -36%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 € -2%
Farba: modrá
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak červené UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak tmavomodré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak tmavomodré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak burgundské UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak viacfarebné UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak viacfarebné UM0UM03180
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Modré boxerky Tommy Hilfiger – pohodlie a štýl v 3-balení

Priliehavé boxerky Tommy Hilfiger sú voľbou pre mužov, ktorí si cenia pohodlie a voľnosť pohybu. Vyrobené z mäkkej bavlny s prímesou elastanu, tento model zaisťuje optimálne prispôsobenie a priedušnosť a predstavuje spoľahlivý prvok pánskeho šatníka.

Boxerky Tommy Hilfiger 3-balenie – kľúčové vlastnosti

  • Priliehavý strih boxeriek zaisťuje pohodlie pri nosení a diskrétnosť pod oblečením
  • Elastický materiál umožňuje dokonalé priľnutie k telu bez otlakov, podporujúc voľnosť pohybu
  • Mäkká bavlna s elastanom zaisťuje priedušnosť a jemnosť k pokožke, minimalizujúc podráždenie
  • Úzka guma v páse s logom Tommy Hilfiger udržuje bielizeň na mieste, dodávajúc značkový akcent
  • Praktické 3-balenie umožňuje ekonomické doplnenie šatníka o nevyhnutné kúsky
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Multipack
3-pak
Údaje o produkte
Kód výrobcu
UM0UM03180
Farba
modrá
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
PPYH-BIM0BO_55A
Materiál
Celý produkt:
95% Bavlna, 5% Elastan
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak modré UM0UM03906
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03756
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak tmavomodrá farba, UM0UM02765
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,červená farba,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak modré UM0UM03898
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak čierna farba, UM0UM02760
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak viac farieb, UM0UM03181
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02854
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
14,95 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modrá UM0UM03889
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03755
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02835
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO boxerky pánske bavlnené s elastanom TRUNK TRIPLET PACK 3-pak modré 50532611
HUGO boxerky pánske bavlnené s elastanom TRUNK TRIPLET PACK 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Levi's 2-pak modrá farba, 37149-1168
Boxerky Levi's 2-pak
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
Emporio Armani Underwear boxerky pánske s bavlnou 3-pak modré EM000261.AF25018
Emporio Armani Underwear boxerky pánske s bavlnou 3-pak
63,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Levi's 2-pak modrá farba, 37149-1184
Boxerky Levi's 2-pak
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear priliehavé boxerky pánske 3-pak modré LV00NB4389
Calvin Klein Underwear priliehavé boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pack modré 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pack
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nike priliehavé boxerky pánske 5-pak modré NQ00KE1296
Nike priliehavé boxerky pánske 5-pak
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak modré 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky BOSS  (3-pak) Trunk 3P Power pánske,,50475274
Boxerky BOSS (3-pak) Trunk 3P Power
Aktuálna cena:
29,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré 000NB3608A
Calvin Klein Underwear boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky BOSS 3-pak BoxerBr 3P Power viac farieb, 50531691
Boxerky BOSS 3-pak BoxerBr 3P Power
Aktuálna cena:
23,95 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré A1M47017
Karl Lagerfeld boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré A1M47021
Karl Lagerfeld boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak čierna farba, UM0UM02760
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03755
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03180
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak modré UM0UM03906
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 5-pak
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02835
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak modré UM0UM03756
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modrá UM0UM03889
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak viac farieb, UM0UM03181
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak modré UM0UM03889
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
39,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak tmavomodrá farba, UM0UM02765
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske, UM0UM02854
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
14,95 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak modré UM0UM03898
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené 3-pak
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske, biela farba, UM0UM02761
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,červená farba,1U87903842
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak čierne UM0UM03880
Tommy Hilfiger boxerky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak čierna farba, UM0UM03464
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak červené UM0UM03875
Tommy Hilfiger slipy pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak čierne UM0UM03874
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger pánske,tmavomodrá farba,UM0UM02835
Boxerky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak zelená farba, UM0UM03521
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak biele UM0UM03768
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak pánske,UM0UM03181
Boxerky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske s bavlnou 3-pak čierne UM0UM03886
Tommy Hilfiger boxerky pánske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak tmavomodré UM0UM03883
Tommy Hilfiger boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak čierne UM0UM03891
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske bavlnené s elastanom 3-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske s bavlnou 3-pak čierne
Tommy Hilfiger priliehavé boxerky pánske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Boxerky
Tommy Hilfiger - Boxerky
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €