Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
4.3

Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW15836

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 € -32%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 € -6%
Farba: čierna
Tommy Jeans opasok dámsky kožený béžový AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený červený AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený červený AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený béžový AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený hnedý AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený hnedý AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený hnedý AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW15836
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Čierny opasok Tommy Jeans – klasický doplnok pre ženy

Opasok Tommy Jeans je klasický doplnok, ktorý, vyrobený z prírodnej kože, zaisťuje pohodlné prispôsobenie. Tento čierny model je ideálny k rôznym outfitom, zdôrazňujúc individuálny charakter a zmysel pre detail. Dokonale doplní ležérne aj elegantnejšie outfity, ponúkajúc odolnosť a pohodlie.

Kľúčové vlastnosti koženého opaska Tommy Jeans

  • Klasický dizajn opaska zaručuje univerzálnosť a jednoduché začlenenie do outfitov
  • Zapínanie na pracku umožňuje rýchle a bezpečné prispôsobenie obvodu pása
  • Stredná šírka 3 cm umožňuje voľné prevlečenie cez pútka väčšiny nohavíc
  • Kovová, klasická pracka predstavuje estetickú úpravu a uľahčuje nastavenie
  • Hladká textúra opaska podčiarkuje minimalistický štýl a jednoduchosť kombinovania s oblečením
Vlastnosti produktu
Pracka
klasická, kovová
Údaje o produkte
Kód výrobcu
AW0AW15836
Farba výrobcu
BDS
Farba
čierna
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPYH-PAD00K_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Pravá koža
Rozmery
Šírka pásu:
stredný
Rozmery uvedené pre veľkosť:
85
Šírka opaska:
3 cm
Celková dĺžka opasku:
100 cm
Podobné produkty
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18825
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky semišový čierny AW0AW18503
Tommy Jeans opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW19301
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
46,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans dámsky, čierna farba, AW0AW17318
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW17586
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW18100
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18103
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
Tommy Jeans opasok dámsky čierny AW0AW19300
Tommy Jeans opasok dámsky
46,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18813
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
44,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18873
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
59,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW18099
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18505
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW17917
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW17916
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18812
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
39,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Diesel PLAY B-DD čierna farba, X10600.P8794
Kožený opasok Diesel PLAY B-DD
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Kožený opasok Guess Jeans čierna farba, M5YZ17 L0WS0
Kožený opasok Guess Jeans
49,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger pletený opasok dámsky kožený čierny AW0AW18696
Tommy Hilfiger pletený opasok dámsky kožený
59,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok dámsky čierny A3W33142
Karl Lagerfeld Jeans opasok dámsky
69,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange opasok dámsky kožený čierny 941182 4R759
Armani Exchange opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,90 €
DARČEKOVÝ BOX
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený čierny 8W0045 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Kožený opasok ZADIG&VOLTAIRE dámsky, čierna farba, LWBT00003
Kožený opasok ZADIG&VOLTAIRE
124,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Pepe Jeans ATHEMOND BELT dámsky, čierna farba, PL020866
Kožený opasok Pepe Jeans ATHEMOND BELT
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Lauren Ralph Lauren opasok dámsky kožený čierny 412968763
Lauren Ralph Lauren opasok dámsky kožený
88,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Morgan 3MARO dámsky, čierna farba, 3MARO
Opasok Morgan 3MARO
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Marciano by Guess LOREN dámsky, čierna farba, 5RGZ13 7286A
Opasok Marciano by Guess LOREN
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Kožený opasok Kurt Geiger London dámsky, čierna farba
Kožený opasok Kurt Geiger London
73,99 €
Objavte produkty Tommy Jeans
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW18099
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18813
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
44,90 €
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW19301
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
46,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans dámsky, čierna farba, AW0AW17318
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW17917
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky semišový čierny AW0AW18503
Tommy Jeans opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18825
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
49,90 €
Tommy Jeans opasok dámsky čierny AW0AW19300
Tommy Jeans opasok dámsky
46,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW17586
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW18100
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18505
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans čierna farba, AW0AW17916
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18845
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18103
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18873
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
59,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený čierny AW0AW18812
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
39,90 €
Tommy Jeans opasok dámsky semišový béžový AW0AW19517
Tommy Jeans opasok dámsky semišový
50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený červený AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený hnedý AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený béžový AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený hnedý AW0AW18812
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
39,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans bordová farba, AW0AW18100
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans strieborná farba, AW0AW17917
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans béžová farba, AW0AW18099
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišový opasok Tommy Jeans béžová farba, AW0AW18259
Semišový opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky kožený hnedý AW0AW15836
Tommy Jeans opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans opasok dámsky strieborný
Tommy Jeans opasok dámsky
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
Opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €