Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
U.S. Polo Assn.
4.7

U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske čierne CLEEF011M/6TS1

-21%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 98,90 € -47%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 € -21%
Farba: čierna
U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske tmavomodré CLEEF011M/6TS1
U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske zelené CLEEF011M/6TS1
U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske čierne CLEEF011M/6TS1
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Tenisky U.S. Polo Assn. CLEEF011M.6TS1 – štýlová voľba na jar a jeseň

Tenisky U.S. Polo Assn. CLEEF011M.6TS1 sú pánske tenisky, ktoré v sebe spájajú moderný dizajn s komfortom nosenia. Tento model, ideálny do mestských outfitov, dokonale zapadá do estetiky athleisure a casual a je univerzálnym prvkom šatníka na jar a jeseň. Ich premyslená konštrukcia podporuje pohodlie a štýlový vzhľad podčiarkuje individuálny charakter.

Tenisky U.S. Polo Assn. CLEEF011M.6TS1 – prečo si ich vybrať?

  • Vystužená päta stabilizuje chodidlo a podporuje pohodlie pri každom kroku
  • Zvršok z imitácie semišu a textilného materiálu dodáva obuvi estetický vzhľad
  • Vnútro z textilného materiálu podporuje priedušnosť a pohodlie pri nosení
  • Zvršok siahajúci po členok s mierne vystuženým golierom zlepšuje prispôsobenie
  • Podrážka s dezénom vyrobená zo syntetického materiálu podporuje priľnavosť
  • Viazanie na šnúrky umožňuje individuálne prispôsobenie tvaru chodidla
  • Vyberateľné vložky uľahčujú udržiavanie hygieny obuvi
Vlastnosti produktu
Vyberateľné vložky
áno
Profil
nízky
Podrážka
profilovaná
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
plochá, profilovaná
Údaje o produkte
Kód výrobcu
CLEEF011M.6TS1
Farba výrobcu
BLK
Farba
čierna
Značka
U.S. Polo Assn.
Výrobca

IN.CO.M. S.p.A. (Incom SpA)
Via Roma 47, 51018 Pieve a Nievole (Pistoia), Włochy
info@incomitaly.com / incom_cert@legalmail.it

ID produktu
PPY2-OBM1F1_99X
Materiál
Holeň:
Textilný materiál, Syntetické páperie
Vnútro:
Textilný materiál
Podošva:
Syntetický materiál
Rozmery
Dĺžka vložky:
27 cm
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY010B čierna farba, CODY010M/6Y3
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY010B
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008 čierna farba, ARON008M/EST1
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010 čierna farba, YGOR010M/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. CHRIS001 čierna farba, CHRIS001M/EYH1
Tenisky U.S. Polo Assn. CHRIS001
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Calvin Klein LOW TOP LACE UP REPREVE MIX pánske, čierna farba, HM0HM01714
Tenisky Calvin Klein LOW TOP LACE UP REPREVE MIX
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky BALR. Chunky Football čierna farba, B1511.1054
Kožené tenisky BALR. Chunky Football
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky BOSS Kieran čierna farba, 50552853
Kožené tenisky BOSS Kieran
Aktuálna cena:
110,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Armani Exchange sneakers pánske čierne XM002688 AF21419 UC001
Armani Exchange sneakers pánske
185,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Napapijri F5DELTA03/COR čierna farba, NP0A4HJZ 041
Tenisky Napapijri F5DELTA03/COR
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Tommy Jeans TJM OUTDOOR RUNNER TECH. čierna farba, EM0EM01640
Tenisky Tommy Jeans TJM OUTDOOR RUNNER TECH.
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Tommy Hilfiger VIBRAM LOW RUNNER TECH čierna farba, FM0FM05657
Tenisky Tommy Hilfiger VIBRAM LOW RUNNER TECH
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Under Armour Phantom X čierna farba, 6007183
Tenisky Under Armour Phantom X
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-17%
Semišové tenisky AllSaints Harri Low Top čierna farba, M017FD
Semišové tenisky AllSaints Harri Low Top
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 178,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Hrt Crt Sig sneakers pánske kožené čierne 809P13083002
Polo Ralph Lauren Hrt Crt Sig sneakers pánske kožené
134,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Skechers ARCH FIT LEGEND HAMOR čierna farba, 254000
Tenisky Skechers ARCH FIT LEGEND HAMOR
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Guess WIMAN čierna farba, FMTWIM LEA12
Kožené tenisky Guess WIMAN
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Tommy Jeans TJM TECHNICAL RUNNER ESS čierna farba, EM0EM01537
Tenisky Tommy Jeans TJM TECHNICAL RUNNER ESS
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH čierna farba, YM0YM01355
Tenisky Calvin Klein RETRO RUNNER ESS LTH
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma Runner v4 NL/ MESH tenisky pánske čierne 404743
Puma Runner v4 NL/ MESH tenisky pánske
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Philipp Plein Runner Titan Edge čierna farba, MSC4074.PLE022N.0202
Tenisky Philipp Plein Runner Titan Edge
Aktuálna cena:
509,90 €
Bežná cena: 699,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 549,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky MSGM čierna farba, 3840MS604
Kožené tenisky MSGM
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange tenisky pánske čierne XM002625 AF22779 UC001
Armani Exchange tenisky pánske
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky CAT Footwear HEX READY LO čierna farba, P726015
Kožené tenisky CAT Footwear HEX READY LO
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky HUGO Hadrian čierna farba, 50536201
Tenisky HUGO Hadrian
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Steve Madden Euphoria-M čierna farba, 12000798
Tenisky Steve Madden Euphoria-M
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky HUGO Icelin čierna farba, 50557840.006
Tenisky HUGO Icelin
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky BOSS Vinston čierna farba, 50557841
Tenisky BOSS Vinston
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 208,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-50%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld LUX FINESSE čierna farba, KL53141
Tenisky Karl Lagerfeld LUX FINESSE
Aktuálna cena:
143,99 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Field Ct 200 čierna farba, 809P01642002
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Field Ct 200
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 224,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Just Cavalli tenisky pánske kožené čierne 80QA3SM2ZPC24899
Just Cavalli tenisky pánske kožené
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Objavte produkty U.S. Polo Assn.
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008 čierna farba, ARON008M/EST1
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010 čierna farba, YGOR010M/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. CHRIS001 čierna farba, CHRIS001M/EYH1
Tenisky U.S. Polo Assn. CHRIS001
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY010B čierna farba, CODY010M/6Y3
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY010B
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010 čierna farba, YGOR010M/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske tmavomodré CLEEF011M/6TS1
U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
U.S. Polo Assn. DENI003 tenisky pánske tmavomodré DENI003M/6TH1
U.S. Polo Assn. DENI003 tenisky pánske
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006 biela farba, BYRON006M/6YM1
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPY006 zelená farba, CAMPY006M/6HM1
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPY006
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. FABBRY003 biela farba, FABBRY003M/6YH1
Tenisky U.S. Polo Assn. FABBRY003
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008 hnedá farba, ARON008M/EST1
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001 zelená farba, JODIE001M/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE002 biela farba, JODIE002M/EY1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE002
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR zelená farba, YGOR004M/CUY2
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,49 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008 tmavomodrá farba, ARON008M/EST1
Tenisky U.S. Polo Assn. ARON008
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001A béžová farba, JODIE001M/6U2
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001A
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. TABRY012 hnedá farba, TABRY012M/EHU1
Tenisky U.S. Polo Assn. TABRY012
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006 biela farba, BYRON006M/6YM1
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR tmavomodrá farba, YGOR004M/CUY2
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
U.S. Polo Assn. BYRON005 tenisky pánske biele BYRON005W/6NH1
U.S. Polo Assn. BYRON005 tenisky pánske
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010 hnedá farba, YGOR010M/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. FABBRY003 biela farba, FABBRY003M/6YH1
Tenisky U.S. Polo Assn. FABBRY003
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001B biela farba, JODIE001M/6YH1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001B
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001B biela farba, JODIE001M/6YH1
Tenisky U.S. Polo Assn. JODIE001B
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY010B tmavomodrá farba, CODY010M/6Y3
Tenisky U.S. Polo Assn. CODY010B
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006 biela farba, BYRON006M/6YM1
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006 béžová farba, BYRON006M/6YM1
Tenisky U.S. Polo Assn. BYRON006
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske zelené CLEEF011M/6TS1
U.S. Polo Assn. CLEEF011 tenisky pánske
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €