Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
4.9

United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený ružový 1C19D502P

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 73,90 € -18%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 € -9%
Farba: ružová
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený biely 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený modrý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený zelený 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený žltý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený ružový 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený oranžový 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený červený 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený fialový 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený tmavomodrý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený zelený 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený hnedý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený modrý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený čierny 1C19D502P
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Ružový kardigán United Colors of Benetton – klasika a komfort na každodenné nosenie

Ružový dámsky kardigán United Colors of Benetton je všestranný kúsok šatníka, ktorý umožňuje vytvárať mnoho outfitov, od ležérnych po smart casual. Tento model, vyrobený z mäkkej bavlny, zaručuje pohodlné nosenie a je vynikajúcou voľbou pre ženy, ktoré si cenia nadčasový dizajn a pohodlie. Vďaka jeho klasickému strihu a hladkej štruktúre sa ideálne hodí k mestskému, mládežníckemu a athleisure looku.

Čím sa vyznačuje dámsky rozopínací kardigán United Colors of Benetton?

  • Jednoduchý strih zaručuje voľnosť pohybu a univerzálne sa prispôsobí postave
  • Všestranný štýl athleisure, casual a smart casual umožňuje vytvárať rôznorodé kombinácie
  • Klasický strih rozopínacieho kardigánu uľahčuje obliekanie a styling
  • 100 % bavlna v pletenine zaručuje priedušnosť a je príjemná na dotyk
  • Elastický materiál zaisťuje pohodlné nosenie a prispôsobuje sa pohybom tela
  • Jednoradové zapínanie na gombíky po celej dĺžke uľahčuje úpravu a styling
  • Okrúhly výstrih s patentom zaisťuje estetické zakončenie a pohodlie pri nosení
  • Hladký vzor pleteniny zaručuje univerzálnosť a uľahčuje kombinovanie s iným oblečením
  • Zakončenie patentmi pri výstrihu, na manžetách a v spodnej časti zaručuje lepšie prispôsobenie
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na gombíky, jednoradkové, po celej dĺžke
Elastickosť
elastický materiál
Kapucňa
bez kapucne
Údaje o produkte
Kód výrobcu
1C19D502P
Farba
ružová
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
PPY2-SWD0E9_30X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Rukáv:
dlhý
Výstrih:
okrúhly, na zapínanie
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit, jednoduchý
Rozmery
Modelka je vysoká 177 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton ružová farba, ľahký, 102HD502B
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton ružová farba, tenký, 1091D5558
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton ružová farba, ľahký, 109PD6056
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 87,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán s kašmírom Answear.LAB ružová farba
Kardigán s kašmírom Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Twinset kardigán dámsky s prímesou vlny ružový 262TP3150
Twinset kardigán dámsky s prímesou vlny
213,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans kardigán dámsky bavlnený ružový DW0DW20976
Tommy Jeans kardigán dámsky bavlnený
89,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc Aurel kardigán dámsky s bavlnou ružový 3188A11165
Marc Aurel kardigán dámsky s bavlnou
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený kardigán Bizuu ORMICA ružová farba, ORMICA RÓŻOWY
Bavlnený kardigán Bizuu ORMICA
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán Morgan ružová farba, MELROSE
Kardigán Morgan
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detský sveter Tommy Jeans ružová farba, ľahké, DW0DW22023
Detský sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Guess kardigán dámsky s viskózou ELLIE ružový W6YR11 Z0950
Guess kardigán dámsky s viskózou ELLIE
89,90 €
-29%
Bavlnený kardigán Medicine ružová farba
Bavlnený kardigán Medicine
Aktuálna cena:
11,90 €
Bežná cena: 32,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,90 €
-29%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnený kardigán Barbour Elina ružová farba, LKN1732
Vlnený kardigán Barbour Elina
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kardigan s prímesou vlny American Vintage ružová farba, teplé, EAST19N
Kardigan s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Medicine kardigán dámsky s bavlnou ružový
Medicine kardigán dámsky s bavlnou
32,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Polo Ralph Lauren kardigán dámsky bavlnený ružový 211971868
Polo Ralph Lauren kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Guess kardigán dámsky s viskózou NINA ružový W6YR14 Z0955
Guess kardigán dámsky s viskózou NINA
98,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny Answear.LAB ružová farba, ľahké
Kardigan s prímesou vlny Answear.LAB
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND ružový VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán Gaudi dámsky, ružová farba, tenký, 511BD53018
Kardigán Gaudi
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Marimekko kardigán dámsky vlnený ružový 095224
Marimekko kardigán dámsky vlnený
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 374,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán American Vintage ružová farba, tenký, VITO19EH24
Vlnený kardigán American Vintage
179,90 €
BOSS Orange vesta dámska s vlnou C_Frig ružová 50566869
BOSS Orange vesta dámska s vlnou C_Frig
148,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán s prímesou vlny Sisley ružová farba, ľahký, 1KHTM602P
Kardigán s prímesou vlny Sisley
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 75,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán s prímesou vlny Silvian Heach VALBUENA ružová farba, GPA25149CD
Kardigán s prímesou vlny Silvian Heach VALBUENA
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny ružový EAST19P
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny
179,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnený kardigán Weekend Max Mara dámsky, ružová farba, tenký, 2515381011600
Vlnený kardigán Weekend Max Mara
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 539,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton ružová farba, ľahký, 102HD502B
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton ružová farba, ľahký, 109PD6056
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 87,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton ružová farba, tenký, 1091D5558
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton ružová farba, ľahký, 103ME5014
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený zelený 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený hnedý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton oranžová farba, tenký, 1091D5558
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton tmavomodrá farba, 105CD6880
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený modrý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton béžová farba, tenký
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán United Colors of Benetton tmavomodrá farba, ľahký, 12F3D5028
Kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán United Colors of Benetton čierna farba, 1LPRD605A
Kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 102,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený fialový 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton čierna farba, tenký
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton tmavomodrá farba, 105CD6880
Kardigan s prímesou vlny United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton béžová farba, tenký
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený červený 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán United Colors of Benetton zelená farba, ľahké
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený zelený 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán United Colors of Benetton hnedá farba, ľahký, 1E3RE502D
Kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený čierny 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton dámsky, béžová farba, tenký
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-45%
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton dámsky, biela farba, tenký
Bavlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený žltý 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Vlnený kardigán United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €