Prejsť na obsah

Answear Club

Design Letters Náramky

Počet vybraných produktov: 6
Design Letters

Design Letters založila v roku 2009 v Kodani bývalá novinárka Mette Thomsen. Dánska značka vytvára nádherné jednoduché predmety charakteristické pre škandinávsky dizajn s výrazným typografickým motívom.

značka Design Letters
Od populárnych
Veľkosť výrobcu
Farba
Cena
Kameň
Materiál a spracovanie
Typ náramku
Téma
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náramok Design Letters 90501022PEARL
Strieborný pozlátený náramok Design Letters
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náramok Design Letters 90501024BURAMOUR
Strieborný pozlátený náramok Design Letters
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náramok Design Letters dámsky, 90506002GOLD
Strieborný pozlátený náramok Design Letters
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náramok Design Letters 90501010O
Strieborný pozlátený náramok Design Letters
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-12%
DARČEKOVÝ BOX
Strieborný pozlátený náramok Design Letters 90501010S
Strieborný pozlátený náramok Design Letters
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Strieborný pozlátený náramok Design Letters 90501010A
Strieborný pozlátený náramok Design Letters
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €