Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Answear.LAB opasok dámsky kožený fialový

-15%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,99 € -44%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 € -15%
Farba: fialová
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený fialový
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený hnedý
Answear.LAB Opasok dámsky kožený čierny
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Fialový opasok Answear.LAB – klasický doplnok k mnohým outfitom

Fialový opasok Answear.LAB je kožený doplnok, ktorý umožňuje voľné prispôsobenie postave a doplnenie mnohých outfitov. Tento model, navrhnutý pre ženy, sa dokonale hodí do formálnych aj ležérnejších kombinácií, podčiarkujúc individuálny štýl.

Čím je kožený opasok Answear.LAB taký funkčný?

  • Univerzálny charakter opasku, vhodný k mnohým dámskym outfitom
  • Praktické zapínanie na pracku zaisťuje jednoduché a rýchle prispôsobenie
  • Optimálna šírka 3 cm dobre sa hodí k rôznym pútkam na nohavice
  • Kovová pracka uľahčuje nastavenie a stabilné držanie opasku
  • Hladká textúra materiálu podčiarkuje minimalistický a elegantný dizajn
Vlastnosti produktu
Pracka
špendlíková, kovová
Typ zapínania
na pracku
Údaje o produkte
Kód výrobcu
ld-1949.iak
Farba výrobcu
PURPLE
Farba
fialová
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BPY2-PAD020_44X
Materiál
Celý produkt:
100% Koža
Rozmery
Šírka pásu:
stredný
Rozmery uvedené pre veľkosť:
90
Šírka opaska:
3 cm
Dĺžka opasku:
108 cm
Celková dĺžka opasku:
108 cm
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Valentino Bags FLAME fialová farba, VCS9ND57
Opasok Valentino Bags FLAME
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
Kurt Geiger London opasok dámsky kožený KENSINGTON fialový 5256190109
Kurt Geiger London opasok dámsky kožený KENSINGTON
70,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger opasok dámsky kožený tmavomodrý AW0AW16836
Tommy Hilfiger opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
Twinset opasok dámsky kožený hnedý 262TA4540
Twinset opasok dámsky kožený
136,90 €
Emporio Armani opasok dámsky kožený čierny EW005723 AF29687
Emporio Armani opasok dámsky kožený
159,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger obojstranný opasok dámsky kožený čierny AW0AW18663
Tommy Hilfiger obojstranný opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky béžový
Answear.LAB opasok dámsky
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
Opasok Kurt Geiger London Kensington čierna farba, 5412200609
Opasok Kurt Geiger London Kensington
102,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW8684 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Levi's opasok dámsky kožený čierny
Levi's opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-50%
Opasok MICHAEL Michael Kors čierna farba, 29MKWB528984
Opasok MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
34,45 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess opasok dámsky kožený hnedý BW9282 P5430
Guess opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
Lauren Ralph Lauren obojstranný opasok dámsky kožený zelený 412P15765
Lauren Ralph Lauren obojstranný opasok dámsky kožený
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Patrizia Pepe čierna farba, 8W0072 L048
Kožený opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Calvin Klein ružová farba, LV04K7017G
Kožený opasok Calvin Klein
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Guess ARNELA dámsky, strieborná farba, BW9192 P5115
Opasok Guess ARNELA
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Kurt Geiger London opasok dámsky kožený Mayfair čierny 5257600109
Kurt Geiger London opasok dámsky kožený Mayfair
60,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Sisley opasok dámsky z imitácie kože čierny 6QAJWL03N
Sisley opasok dámsky z imitácie kože
45,90 €
Coccinelle popruh na tašku dámsky kožený červený E3 M50 68 41 01
Coccinelle popruh na tašku dámsky kožený
97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Kožený opasok Patrizia Pepe béžová farba, 2W0023 L113
Kožený opasok Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok MICHAEL Michael Kors dámsky, hnedá farba, 559097
Kožený opasok MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-40%
Medicine opasok dámsky z imitácie kože hnedý
Medicine opasok dámsky z imitácie kože
Aktuálna cena:
11,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišový opasok IBlues SELLA modrá farba, 2617501011200
Semišový opasok IBlues SELLA
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Karl Lagerfeld K/SIGNATURE čierna farba, B1W33101
Kožený opasok Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess opasok dámsky z imitácie kože ružový BW9345 P6230
Guess opasok dámsky z imitácie kože
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess opasok dámsky DANYA béžový BW9350 P6270
Guess opasok dámsky DANYA
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Twinset čierna farba, 261TA4130
Kožený opasok Twinset
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess opasok dámsky z imitácie kože tmavomodrý
Guess opasok dámsky z imitácie kože
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Objavte produkty Answear.LAB
Opasok Answear.LAB hnedá farba
Opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
Semišový opasok Answear.LAB bordová farba
Semišový opasok Answear.LAB
31,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový tyrkysový
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky semišový čierny
Answear.LAB opasok dámsky semišový
28,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený hnedý
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-34%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Answear.LAB zlatá farba
Kožený opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dámsky kožený opasok ružový
Answear.LAB dámsky kožený opasok
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
Kožený opasok Answear.LAB šedá farba
Kožený opasok Answear.LAB
28,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový hnedý
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky béžový
Answear.LAB opasok dámsky
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB široký opasok dámsky kožený hnedý
Answear.LAB široký opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový béžový
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Answear.LAB béžová farba
Kožený opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišový opasok Answear.LAB hnedá farba
Semišový opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Answear.LAB dámsky, hnedá farba
Opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 22,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
Answear.LAB dámsky semišový opasok hnedý
Answear.LAB dámsky semišový opasok
28,90 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,90 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB pletený opasok dámsky čierny
Answear.LAB pletený opasok dámsky
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený červený
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený hnedý
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový biely
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený hnedý
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišový opasok Answear.LAB čierna farba
Semišový opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB široký opasok dámsky semišový modrý
Answear.LAB široký opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišový opasok Answear.LAB hnedá farba
Semišový opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok na viazanie dámsky pletený béžový
Answear.LAB opasok na viazanie dámsky pletený
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €