Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Armani Exchange
5.0

Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená

-23%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 156,90 € -23%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 156,90 € -23%
Farba: zelená
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože béžová
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Zelená kabelka crossbody a shopper Armani Exchange – funkčný model na mnoho príležitostí, ktorý spája štýl s praktickosťou

Kabelka crossbody a shopper Armani Exchange je všestranný doplnok, ktorý dokonale doplní biznisové aj ležérne outfity. Tento model, vyrobený z reliéfnej imitácie kože, vyniká premyslenou konštrukciou s mnohými priehradkami, čo pomáha udržiavať poriadok. Možnosť nosenia na mnoho spôsobov z nej robí praktickú voľbu na stretnutia, vychádzky s priateľmi alebo každodenné aktivity.

Čím sa vyznačuje kabelka crossbody a shopper Armani Exchange?

  • Všestranný dizajn crossbody a shopper pomáha prispôsobiť ju biznisovým aj ležérnym outfitom
  • Kompaktné rozmery sú ideálne na uloženie najpotrebnejších predmetov bez zbytočnej záťaže
  • Priehradky zapínané na magnet a zips uľahčujú organizáciu a bezpečné uloženie obsahu
  • Imitácia kože s reliéfnou úpravou prispieva k trvácnosti a dodáva kabelke unikátnu textúru
  • Jemný vzor s nápisom dodáva kabelke charakter, zdôrazňujúc jej značkový dizajn
  • Odnímateľný a nastaviteľný popruh umožňuje nosenie krížom cez telo alebo na ramene, prispôsobujúc dĺžku preferenciám
  • Praktické dvojité rukoväte do ruky ponúkajú pohodlné nosenie, dodávajúc eleganciu každému outfitu
  • Priložený prívesok na kľúče a ochranné vrecko predstavujú štýlový doplnok a prispievajú k bezpečnému uloženiu
Vlastnosti produktu
Príslušenstvo ku kabelkám
kľúčenka, ochranné vrecko
Opasok
odnímateľný opasok, nastaviteľný opasok
Podšívka
s plnou podšívkou
Veľkosť kabelky
nezmestí sa formát A4
Údaje o produkte
Kód výrobcu
XW001222.AF15774
Farba výrobcu
U7043
Farba
zelená
Značka
Armani Exchange
ID produktu
9BYA-TOD0UI_91X
Materiál
Základný materiál:
100% Polyuretán
Podšívka:
100% Polyester
Rozmery
Dĺžka opasku:
98-120 cm
Dĺžka rukovätí:
36 cm
Hĺbka:
16 cm
Šírka:
32 cm
Výška:
23,5 cm

Veľkosti uvedené na štítkoch sa môžu líšiť od objednaných veľkostí v dôsledku použitého prevodného koeficientu – pôvodné veľkosti produktov tejto značky sú veľkosti výrobcu. Pre istotu sa pozrite do tabuľky veľkostí.

Podobné produkty
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange Crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená XW000392 AF22626
Armani Exchange Crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 162,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 162,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 150,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 150,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange kabelka dámska zelená 942690 3F742
Armani Exchange kabelka dámska
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože béžová 942883 CC783
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 130,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 130,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená XW002588 AF13672
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 141,90 €
-28%
Armani Exchange listová kabelka dámska zelená XW001200 AF15325
Armani Exchange listová kabelka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 129,90 €
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená 942911 CC783
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange listová kabelka dámska z imitácie kože béžová 942912 CC783
Armani Exchange listová kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 136,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená 942699 0A874
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 130,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 130,90 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Valentino Bags crossbody kabelka dámska CASSANDRA zelená VBS9TF13
Valentino Bags crossbody kabelka dámska CASSANDRA
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-12%
Kabelka Kurt Geiger London Shoreditch zelená farba, 5384469169
Kabelka Kurt Geiger London Shoreditch
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Guess ASSIA zelená farba, HWQG84 99180
Kabelka Guess ASSIA
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 124,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka U.S. Polo Assn. Earth zelená farba, BIUEH8485WVP
Kabelka U.S. Polo Assn. Earth
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená kabelka Guess EVA béžová farba, HWSTPF L5116
Kožená kabelka Guess EVA
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená LV04F3171G
Calvin Klein crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Coccinelle kabelka dámska semišová zelená E1.THE.58.01.01
Coccinelle kabelka dámska semišová
309,90 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
A.P.C. crossbody kabelka dámska Besace Trek zelená PAAGE.H61734
A.P.C. crossbody kabelka dámska Besace Trek
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 209,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Guess DEA zelená farba, HWTG79 93730
Kabelka Guess DEA
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená LV04F3276G
Calvin Klein crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Guess AMYS zelená farba, HWMY96 59160
Kabelka Guess AMYS
Aktuálna cena:
67,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Guess ROSALBA zelená farba, HWZG96 57120
Kabelka Guess ROSALBA
Aktuálna cena:
67,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,90 €
Lauren Ralph Lauren crossbody kabelka dámska kožená zelená 432P15692
Lauren Ralph Lauren crossbody kabelka dámska kožená
239,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Guess TATUM zelená farba, HWNG96 67210
Kabelka Guess TATUM
Aktuálna cena:
72,90 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená kabelka Patrizia Pepe zelená farba, 2Q0007 L061
Kožená kabelka Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Medicine dámska ľadvinka z imitácie semišu zelená
Medicine dámska ľadvinka z imitácie semišu
32,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Valentino Bags zelená farba, VBS5A805
Kabelka Valentino Bags
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess crossbody kabelka dámska ANISE zelená HWPD99 16210
Guess crossbody kabelka dámska ANISE
Aktuálna cena:
85,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Kožená kabelka Tory Burch Kira Diamond Quilt zelená farba, 154719.300
Kožená kabelka Tory Burch Kira Diamond Quilt
614,90 €
-48%
Ľadvinka Medicine zelená farba
Ľadvinka Medicine
Aktuálna cena:
11,90 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
Objavte produkty Armani Exchange
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože béžová 942883 CC783
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 130,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 130,90 €
-28%
Armani Exchange listová kabelka dámska zelená XW001200 AF15325
Armani Exchange listová kabelka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange kabelka dámska zelená 942690 3F742
Armani Exchange kabelka dámska
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 150,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 150,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená 942699 0A874
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 130,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 130,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená XW001545 AF17019
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange listová kabelka dámska z imitácie kože béžová 942912 CC783
Armani Exchange listová kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 136,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená XW002588 AF13672
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 141,90 €
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená 942911 CC783
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
179,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange Crossbody kabelka dámska z imitácie kože zelená XW000392 AF22626
Armani Exchange Crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 162,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 162,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože béžová
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Armani Exchange čierna farba, XW002157 AF19892
Kabelka Armani Exchange
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 185,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Armani Exchange čierna farba, XW000357 AF17240
Kabelka Armani Exchange
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Armani Exchange béžová farba, XW002169 AF19895
Kabelka Armani Exchange
Aktuálna cena:
99,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Armani Exchange crossbody kabelka dámska čierna XW002159 AF26570
Armani Exchange crossbody kabelka dámska
150,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože čierna XW002592 AF22628
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 150,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 150,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska biela XW001577 AF15774
Armani Exchange crossbody kabelka dámska
112,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange listová kabelka dámska z imitácie kože žltá 948587 4R742
Armani Exchange listová kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
96,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože béžová
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 156,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože hnedá XW002612 AF15632
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože čierna XW002610 AF15632
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 150,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 150,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože hnedá 942883 CC783
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 130,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 130,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Armani Exchange čierna farba, 948587 4R742
Kabelka Armani Exchange
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Armani Exchange čierna farba, XW002158 AF19892
Kabelka Armani Exchange
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože béžová
Armani Exchange crossbody kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože čierna XW002611 AF15632
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 130,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 130,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabelka Armani Exchange 942912 CC783
Kabelka Armani Exchange
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 115,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Kabelka Armani Exchange čierna farba, XW001223 AF15774
Kabelka Armani Exchange
130,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange dámska listová kabelka z imitácie kože oranžová 942912 CC783
Armani Exchange dámska listová kabelka z imitácie kože
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 136,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Armani Exchange kabelka typu tote dámska z imitácie kože béžová XW001576 AF15774
Armani Exchange kabelka typu tote dámska z imitácie kože
136,90 €