Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
By-Boo

By-Boo lampa závesná z plastu 42 x 42 x 21 cm250035

87,99 €
Farba: hnedá
ONE SIZE
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Závesná lampa By-Boo

Závesná lampa Nims značky By-Boo je skutočný klenot v oblasti osvetlenia, ktorý vyžaruje eleganciu a kreativitu. Vďaka jedinečnému, vlnitému tvaru a transparentnému ružovému odtieňu dodáva tento model z plastu interiéru štýlový akcent. Je to voľba pre ľudí, ktorí oceňujú rafinovaný dizajn, dokonale sa hodiaca do moderných, rustikálnych alebo luxusných priestorov.

Závesná lampa By-Boo z plastu

  • Vlnitý vzor tienidla, ktorý dodáva interiéru dynamiku a ľahkosť
  • Transparentný ružový odtieň tienidla, ktorý jemne rozptyľuje svetlo v miestnosti
  • Možnosť výberu samostatnej lampy alebo súpravy s tromi svetelnými zdrojmi
  • Univerzálny dizajn vhodný do moderných, rustikálnych a luxusných interiérov
  • Optimálne rozmery (priemer 42 cm, výška 21 cm) podporujú harmóniu v priestore
  • Vyhotovenie z plastu, čo prispieva k ľahkosti konštrukcie a ľahkej montáži
  • Pätica E27, ktorá umožňuje použitie rôznych tradičných žiaroviek
Údaje o produkte
Kód výrobcu
250035
Farba výrobcu
brown
Farba
hnedá
Značka
By-Boo
ID produktu
99KK-OSUZZE_88X
Materiál
Celý produkt:
100% Umelá hmota
Rozmery
Priemer:
42 cm
Váha:
2,5 kg
Výška:
21 cm
Technické údaje
Napätie:
220-230 V
Zdroj svetla:
E27
Podobné produkty
Madam Stoltz lampa závesná z ratanu 45 cm MKNV23715
Madam Stoltz lampa závesná z ratanu 45 cm
107,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tienidlo Umage Acorn
Tienidlo Umage Acorn
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa House Nordic Paris
Závesná lampa House Nordic Paris
Aktuálna cena:
45,49 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa Be Pure Jolly
Závesná lampa Be Pure Jolly
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
Neónová dekorácia na stenu Dutchbone Sya Autumn
Neónová dekorácia na stenu Dutchbone Sya Autumn
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Madam Stoltz lampa závesná zo železa 22 x 19 cm IML.247ST
Madam Stoltz lampa závesná zo železa 22 x 19 cm
75,99 €
Hübsch lampa závesná zo železa 24 x 24 cm 962003
Hübsch lampa závesná zo železa 24 x 24 cm
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Závesná lampa Leitmotiv Opaco Grato 120 x 23 x25 cm žltá farba
Závesná lampa Leitmotiv Opaco Grato 120 x 23 x25 cm
95,99 €
Markslöjd lampa závesná zo železa 16,5 x 22,5 x 101 cm 108914
Markslöjd lampa závesná zo železa 16,5 x 22,5 x 101 cm
289,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa House Nordic Luton
Závesná lampa House Nordic Luton
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
Madam Stoltz lampa závesná z ratanu 55 x 20 cm 20Y1050L
Madam Stoltz lampa závesná z ratanu 55 x 20 cm
87,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Light & Living lampa závesná z textilného materiálu 28,5 x 38 cm 2984569
Light & Living lampa závesná z textilného materiálu 28,5 x 38 cm
139,90 €
Závesná lampa House Nordic Luton
Závesná lampa House Nordic Luton
75,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Seletti Lampa závesná vyrobená z porcelánu 36 x 35 x 14 cm 07096
Seletti Lampa závesná vyrobená z porcelánu 36 x 35 x 14 cm
239,90 €
Závesná lampa Light & Living
Závesná lampa Light & Living
Aktuálna cena:
569,90 €
Bežná cena: 699,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 599,90 €
Závesná lampa Markslöjd Styrka 60 x 75 x 75 cm čierna farba, 108662
Závesná lampa Markslöjd Styrka 60 x 75 x 75 cm
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Závesná lampa Seletti Moon Holder
Závesná lampa Seletti Moon Holder
63,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
House Doctor lampa závesná 39 x 16 x 25 cm 203970640
House Doctor lampa závesná 39 x 16 x 25 cm
179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bezdrôtové led závesné svietidlo Zafferano Poldina
Bezdrôtové led závesné svietidlo Zafferano Poldina
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 115,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa Markslöjd Kurage 18 x 25,5 cm žltá farba, 108858
Závesná lampa Markslöjd Kurage 18 x 25,5 cm
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa House Nordic Luton
Závesná lampa House Nordic Luton
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
Markslöjd lampa závesná zo železa 17,5 x 20 x 20 cm 108990
Markslöjd lampa závesná zo železa 17,5 x 20 x 20 cm
60,99 €
Madam Stoltz závesná lampa zo železa 22 x 19 cm IML-247AB
Madam Stoltz závesná lampa zo železa 22 x 19 cm
75,99 €
Madam Stoltz lampa závesná z morskej trávy 60 x 25 cm MK260225-16
Madam Stoltz lampa závesná z morskej trávy 60 x 25 cm
109,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa HAY Compass 16 x 43 x 43 cm šedá farba
Závesná lampa HAY Compass 16 x 43 x 43 cm
Aktuálna cena:
197,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa House Nordic Leeds
Závesná lampa House Nordic Leeds
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Závesná lampa home & lifestyle
Závesná lampa home & lifestyle
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Au Maison lampa závesná zo skla 28 x 15 cm 946-426-639-389
Au Maison lampa závesná zo skla 28 x 15 cm
119,90 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
House Doctor lampa závesná mosadzná 23 x 21,5 cm 203660963
House Doctor lampa závesná mosadzná 23 x 21,5 cm
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
Objavte produkty By-Boo
By-Boo lampa závesná zo železa 22 x 22 x 165 cm 250030
By-Boo lampa závesná zo železa 22 x 22 x 165 cm
97,99 €
By-Boo lampa stolná zo železa 28 x 28 x 47,5 cm 250215
By-Boo lampa stolná zo železa 28 x 28 x 47,5 cm
97,99 €
By-Boo lampa stolná zo železa 25 x 25 x 35 cm 250143
By-Boo lampa stolná zo železa 25 x 25 x 35 cm
129,90 €
By-Boo lampa stolná zo železa 29 x 29 x 46 cm 250208
By-Boo lampa stolná zo železa 29 x 29 x 46 cm
119,90 €
By-Boo lampa stolná zo železa 30 x 30 x 46 cm 260034
By-Boo lampa stolná zo železa 30 x 30 x 46 cm
97,99 €
By-Boo lampa stolná drevená 24 x 24 x 28 cm
119,90 €