Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, vzorovaný, 3H35G300X

-50%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
11,45 €
Bežná cena: 22,90 € -50%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 € -50%
Farba: biela
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, vzorovaný, 3H35G300X
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton tmavomodrá farba, vzorovaný, 3H35G300X
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton

Detské polo tričko z kolekcie United Colors of Benetton. Model vyrobený z tenkej, elastickej pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne pohodlného a vzdušného materiálu, ideálny na teplejšie obdobie.
Dostupné veľkosti sú prepočítané z talianského číslovania od výrobcu na štandardné európske číslovanie. Objednaná veľkosť sa môže líšiť od veľkosti uvedenej na oblečení (IT 38/XXS = EU XS).Pre správny výber rozmeru si vopred pozrite tabuľku veľkostí.

- Dress Safe je rad výrobkov, ktoré sa vyrábajú bez použitia chemikálií, ako sú ťažké kovy alebo zdraviu škodlivých farbív. Okrem toho sú tieto výrobky bezpečné pre malé deti, pretože neobsahujú malé časti.
- Jednoduchý strih neblokujúci pohyb.
- Krátky rukáv.
- Model s golierom.
- Krátke zapínanie na gombíky.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3H35G300X.P.Seasonal
Farba
biela
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
PPYA-POB048_00X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Výstrih:
s golierom
Strih:
regular fit
Podobné produkty
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,90 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, vzorovaná, 36Y4G300Y
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské pólo United Colors of Benetton biela farba, jednofarebné, 3WG9A3007
Detské pólo United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
8,94 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, vzorovaná, 36Y4C301W
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, jednofarebná, 33CKC301X
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko United Colors of Benetton biela farba, jednofarebný
Detské polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral biela farba, vzorovaná, 6167
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské pólo Mayoral Newborn biela farba, jednofarebné, 1102
Detské pólo Mayoral Newborn
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa Polo Ralph Lauren biela farba, jednofarebná, 322925323005
Detská bavlnená polokošeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
44,90 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa Guess biela farba, s nášivkou, L6GP00 KADZ4
Detská bavlnená polokošeľa Guess
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Detské polo tričko Mayoral biela farba, vzorované, 6162
Detské polo tričko Mayoral
28,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral biela farba, vzorovaná, 1110
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko BOSS biela farba, vzorované, J52336
Detské polo tričko BOSS
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko detské bavlnené biele 323603252004
Polo Ralph Lauren polo tričko detské bavlnené
87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa Polo Ralph Lauren biela farba, jednofarebná, 323703635506
Detská bavlnená polokošeľa Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko Mayoral biela farba, jednofarebné, 1106
Detské polo tričko Mayoral
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-11%
Detská bavlenná polokošeľa Tommy Hilfiger biela farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
39,90 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 44,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko BOSS biela farba, jednofarebné, J52955
Detské polo tričko BOSS
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 57,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko Mayoral biela farba, jednofarebné, 1106
Detské polo tričko Mayoral
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
EA7 Emporio Armani polo tričko detské bavlnené biele 7B000022 AF10378
EA7 Emporio Armani polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
44,90 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,90 €
Detské polo tričko Mayoral biela farba, s potlačou, 3108
Detské polo tričko Mayoral
21,90 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko Mayoral biela farba, vzorovaná, 6165
Detské polo tričko Mayoral
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko Mayoral biela farba, vzorované, 3107
Detské polo tričko Mayoral
Aktuálna cena:
14,90 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,90 €
Detské polo tričko Mayoral biela farba, vzorované, 3107
Detské polo tričko Mayoral
21,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlenná polokošeľa Guess biela farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa Guess
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa BOSS biela farba, s potlačou, J52014
Detská bavlnená polokošeľa BOSS
Aktuálna cena:
32,45 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,90 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral biela farba, jednofarebná, 6164
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral
Aktuálna cena:
18,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa Guess biela farba, jednofarebná, L4GP03 KAPY0
Detská bavlnená polokošeľa Guess
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Detské polo tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton tmavomodrá farba, jednofarebné, 104NC3005
Detské polo tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,90 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské pólo United Colors of Benetton biela farba, jednofarebné, 3WG9A3007
Detské pólo United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
8,94 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, vzorovaná, 36Y4G300Y
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, vzorovaná, 36Y4C301W
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské polo tričko United Colors of Benetton biela farba, jednofarebný
Detské polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton biela farba, jednofarebná, 33CKC301X
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené viacfarebné 37JJC3023
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Detské polo tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton tmavomodrá farba, jednofarebné, 104NC3005
Detské polo tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton tmavomodrá farba, jednofarebná, 33CKC301X
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton tmavomodrá farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton béžová farba, jednofarebná, 3MI5C301U
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton šedá farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené viacfarebné 37JJC3023
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené modré 37JJC3023
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton zelená farba, vzorovaná, 36Y4C301W
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton červená farba, jednofarebná, 3BL0G300W
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,94 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,90 €
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené tmavomodré 37JJC3023
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené viacfarebné 37JJG3012
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené viacfarebné 37JJG3012
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton šedá farba, jednofarebná, 33CKC301X
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené oranžové 37JJC3023
United Colors of Benetton polo tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton ružová farba, vzorovaný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton viac farieb, jednofarebná, 33CKG300Z
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton zelená farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton zelená farba, vzorovaná, 36Y4C301W
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton béžová farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 20,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton červená farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 20,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton tmavomodrá farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 20,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton zelená farba, vzorovaná, 36Y4G300Y
Detská bavlnená polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €