Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger

Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T3X9-34378

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 62,95 € -30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 € -4%
Farba: béžová
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34378
Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T3X9-34378
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detské tenisky Tommy Hilfiger

Športová obuv z kolekcie Tommy Hilfiger vyrobená spojením ekologickej kože a textilnej látky. Model s gumovou podrážkou, ktorá je odolná voči poškodeniu.
- Zaoblená, mäkká špička.
- Vystužený opätok stabilizuje pätu a drží nohu v topánke, aby sa pri pohybe nevyšmykla.
- Textilné vnútro je príjemné pre chodidlo a uľahčuje udržiavanie obuvi v čistote.
- Elastické šnúrky a zapínanie na suchý zips uľahčujú obúvanie a vyzúvanie.
- Dĺžka vložky: 22 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 34.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
T3X9.34378.30.34
Farba
béžová
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPY2-OBK04I_08X
Zloženie
Zvršok: Textil, Syntetická látka
Vnútro: Textil
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T1A9-33726
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T3X9-34096
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Tommy Hilfiger sneakers detské béžové T3X9-35235
Tommy Hilfiger sneakers detské
82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T3X9-33851
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
Tommy Hilfiger sneakers detské béžové T3A9-35074
Tommy Hilfiger sneakers detské
82,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Wheat sneakers detské béžové WF641-01
Wheat sneakers detské
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské kožené tenisky adidas Originals SUPERSTAR II čierna farba, JP9430
Detské kožené tenisky adidas Originals SUPERSTAR II
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky adidas ASTRASTAR béžová farba, KI5912
Detské tenisky adidas ASTRASTAR
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Reima Kiritin béžová farba, 5400134B
Detské tenisky Reima Kiritin
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Veja Small V-10 tenisky detské kožené béžové CV0521507
Veja Small V-10 tenisky detské kožené
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské kožené tenisky Camper Runner Four Kids béžová farba, K800247
Detské kožené tenisky Camper Runner Four Kids
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tenisky Skechers FURY béžová farba, 419015L
Tenisky Skechers FURY
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Garvalin béžová farba, 252339
Detské tenisky Garvalin
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky adidas GRAND COURT SPIDER-MAN béžová farba, JQ8072
Detské tenisky adidas GRAND COURT SPIDER-MAN
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 37,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-17%
Polo Ralph Lauren MASTERS COURT PS sneakers detské béžové RL05010104
Polo Ralph Lauren MASTERS COURT PS sneakers detské
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
adidas Originals GAZELLE BOLD sneakers detské kožené béžové KI4559
adidas Originals GAZELLE BOLD sneakers detské kožené
79,90 €
Detské semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL béžová farba, JP8242
Detské semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL
64,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky adidas VL COURT 3.0 béžová farba, KI6495
Detské tenisky adidas VL COURT 3.0
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky adidas GRAND COURT 00s béžová farba, IH6415
Detské tenisky adidas GRAND COURT 00s
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Camper Runner Four Kids tmavomodrá farba, K800653
Detské tenisky Camper Runner Four Kids
Aktuálna cena:
63,99 €
Bežná cena: 92,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky adidas Originals SL 72 RS béžová farba, IH4228
Detské tenisky adidas Originals SL 72 RS
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
adidas Originals CAMPUS ST tenisky detské semišové béžové KI9374
adidas Originals CAMPUS ST tenisky detské semišové
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské semišové tenisky Donsje Rinou Sneakers Bear béžová farba, 2032801
Detské semišové tenisky Donsje Rinou Sneakers Bear
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
adidas VL COURT 3.0 tenisky detské béžové KH8704
adidas VL COURT 3.0 tenisky detské
49,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Garvalin sneakers detské béžové 262336
Garvalin sneakers detské
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Polo Ralph Lauren MASTERS COURT II PS béžová farba, RL03404101
Detské tenisky Polo Ralph Lauren MASTERS COURT II PS
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské kožené tenisky Veja Small V-10 Laces béžová farba, CX0520620
Detské kožené tenisky Veja Small V-10 Laces
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky adidas BREAKBASE béžová farba, JQ7775
Detské tenisky adidas BREAKBASE
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-39%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky zippy béžová farba
Detské tenisky zippy
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
Veja Small V-90 tenisky detské kožené ružové SX2021515
Veja Small V-90 tenisky detské kožené
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T3X9-33851
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T1A9-33726
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger béžová farba, T3X9-34096
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Tommy Hilfiger sneakers detské béžové T3A9-35074
Tommy Hilfiger sneakers detské
82,99 €
Tommy Hilfiger sneakers detské béžové T3X9-35235
Tommy Hilfiger sneakers detské
82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T1X9-34347
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34094
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger modrá farba, T1X9-34366
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger tenisky detské biele T1XH-34335
Tommy Hilfiger tenisky detské
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, T1X9-34369
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
Tommy Hilfiger sneakers detské hnedé T3A9-35086
Tommy Hilfiger sneakers detské
82,99 €
Tommy Hilfiger sneakers detské tmavomodré T3X9-35233
Tommy Hilfiger sneakers detské
73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34375
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, T3X9-34376
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger hnedá farba, T1X9-34103
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, T1X9-34342
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Detské tenisky Tommy Hilfiger šedá farba, T3A9-33988
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger viac farieb, T1A9-34261
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger detské tenisky biele T3X9-34372
Tommy Hilfiger detské tenisky
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, T3X9-34380
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger T1B9-33868
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
34,49 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3A9-34246
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34364
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34070
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34355
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger zelená farba, T3X9-33848
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, T1X9-34105
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34358
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-33850
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3X9-34361
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €