Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
5.0

Detský ruksak Polo Ralph Lauren čierna farba, veľký, jednofarebný, 9AR151

-14%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 84,90 € -14%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,90 € -14%
Farba: čierna
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detský ruksak Polo Ralph Lauren

Detský batoh z kolekcie Polo Ralph Lauren. Model vytvorený z textilného materiálu.
- Zapínanie na dvojstranný zips.
- Nastaviteľné popruhy umožňujú individuálne prispôsobiť ich dĺžku užívateľovi.
- Úchyt do ruky.
- Miesto pre fľašu.
- Predné vrecko na zips pre bezpečné uloženie malých predmetov.
- S priehradkou na notebook alebo tablet.
- Zmestí sa formát A4.
- Celková kapacita:
- Hĺbka: 15 cm.
- Spodná šírka: 31 cm.
- Výška: 45 cm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
9AR151
Farba výrobcu
G9O
Farba
čierna
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
9BYH-PKK012_99X
Zloženie
100 % Polyester
Podobné produkty
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren čierna farba, malý, s nášivkou, 2AR177
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
52,49 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Kenzo Kids čierna farba, malý, vzorovaná, K61894
Detský ruksak Kenzo Kids
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 154,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 138,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Fjallraven Kanken Rainbow Mini čierna farba, malý, vzorovaný
Detský ruksak Fjallraven Kanken Rainbow Mini
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Vans čierna farba, veľký, s nášivkou, VN000H56A2T1
Ruksak Vans
37,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Puma BUZZ Small Backpack čierna farba, malý, s nášivkou, 091327
Detský ruksak Puma BUZZ Small Backpack
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Karl Lagerfeld čierna farba, veľký, s potlačou, Z31225
Detský ruksak Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess ruksak detský čierny H6YZ01 W2589
Guess ruksak detský
65,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Vans Old Skool Grom Check Backpack čierna farba, veľký, vzorovaný, VN000J3KY281
Ruksak Vans Old Skool Grom Check Backpack
37,90 €
Detský ruksak Vans Old Skool Grom Backpack čierna farba, veľký, s potlačou, VN000H56BFM1
Detský ruksak Vans Old Skool Grom Backpack
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess ruksak detský čierny H6YZ03 W2593
Guess ruksak detský
70,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Converse čierna farba, veľký, jednofarebný, MA5852
Detský ruksak Converse
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein Jeans detský ruksak čierny IU0IU00735
Calvin Klein Jeans detský ruksak
85,99 €
adidas Performance detský ruksak DISNEY MICKEY MOUSE čierny KR2317
adidas Performance detský ruksak DISNEY MICKEY MOUSE
29,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger školský detský ruksak čierny KA0KA00017
Tommy Hilfiger školský detský ruksak
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Vans Off The Wall Skatepack čierna farba, veľký, jednofarebný, VN000PSEBLK1
Ruksak Vans Off The Wall Skatepack
47,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak adidas Performance čierna farba, malý, jednofarebný, JD1303
Ruksak adidas Performance
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
Detský ruksak Levi's čierna farba, malý, s potlačou
Detský ruksak Levi's
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Karl Lagerfeld čierna farba, malý, s potlačou, Z31224
Detský ruksak Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans ruksak detský čierny IU0IU00732
Calvin Klein Jeans ruksak detský
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
adidas Performance detské DISNEY MICKEY MOUSE čierne KR2316
adidas Performance detské DISNEY MICKEY MOUSE
24,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Diesel WISDEL BAGS čierna farba, veľký, s potlačou, J02749
Detský ruksak Diesel WISDEL BAGS
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
adidas Performance ruksak detský čierny KG7660
adidas Performance ruksak detský
27,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak adidas Performance čierna farba, veľký, s potlačou, KC3138
Ruksak adidas Performance
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Detský ruksak Vans Old Skool Grom Check Backpack čierna farba, veľký, vzorovaný, VN000J3KBA51
Detský ruksak Vans Old Skool Grom Check Backpack
37,90 €
Detský ruksak Diesel WISTY BAGS čierna farba, veľký, s potlačou, J02334
Detský ruksak Diesel WISTY BAGS
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Converse čierna farba, veľký, s nášivkou, 9A5518
Detský ruksak Converse
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak adidas Performance čierna farba, veľký, s potlačou, KE0460
Detský ruksak adidas Performance
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans ruksak detský čierny IU0IU00731
Calvin Klein Jeans ruksak detský
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Jack Wolfskin REBEL PACK 25 čierna A65424
Jack Wolfskin REBEL PACK 25
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Fjallraven ruksak detský Skule Kids čierny F23347
Fjallraven ruksak detský Skule Kids
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 65,99 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren čierna farba, malý, s nášivkou, 2AR177
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
52,49 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren zelená farba, veľký, jednofarebný, 9AR151
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,90 €
Detský ruksak Polo Ralph Lauren oranžová farba, veľký, jednofarebný, 9AR151
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Detský ruksak Polo Ralph Lauren ružová farba, malý, jednofarebný
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
Detský ruksak Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, malý, jednofarebný
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, veľký, vzorovaný, 9AR153
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
120,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren čierna farba, veľký, 9AR151
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren modrá farba, veľký, vzorovaný, 9AR192
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren zelená farba, veľký, vzorovaný, 9AR153
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 120,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren ružová farba, veľký, jednofarebný, 9AR187
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren ruksak viacfarebný 9AR047
Polo Ralph Lauren ruksak
Aktuálna cena:
71,90 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detský ruksak Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, veľký, s nášivkou, 9AR149
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
125,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Detský ruksak Polo Ralph Lauren zelená farba, jednofarebný
Detský ruksak Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €