Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld

Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z30624

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 168,90 € -37%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 € -4%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Dievčenské šaty Karl Lagerfeld

Detské šaty z kolekcie Karl Lagerfeld. Model vyrobený z tylovej látky. Model na špeciálne príležitosti.
Dostupné veľkosti sú prepočítané z talianského číslovania od výrobcu na štandardné európske číslovanie. Objednaná veľkosť sa môže líšiť od veľkosti uvedenej na oblečení (IT 38/XXS = EU XS).Pre správny výber rozmeru si vopred pozrite tabuľku veľkostí.

















- Áčkový strih.
- Klasický, okrúhly výstrih.
- Krátky rukáv.
- Zapínanie na skrytý zips vzadu.
- Model s podšívkou.
Vlastnosti produktu
Dĺžka strihu
mini
Údaje o produkte
Kód výrobcu
Z30624.114.150
Farba
čierna
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobca

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produktu
9BYA-SUG088_99X
Zloženie
Stuha: 100 % Polyester
Základná látka: 51 % Polyamid, 49 % Polyester
Podšívka: 100 % Viskóza
Strih
Rukáv:
krátky
Výstrih:
okrúhly
Typ rukáva:
objemný
Strih modelu:
rozšírený
Podobné produkty
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z31151
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 98,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, oversize, Z30619
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, rovný strih, Z30623
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, rovný strih, Z30612
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské šaty s prímesou vlny Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z30618
Detské šaty s prímesou vlny Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z30189
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z30625
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z31144
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, rovný strih, Z31156
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, midi, áčkový strih, Z31142
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z31062
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, oversize, Z30186
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Coccodrillo čierna farba, mini, rovný strih, HEARTS GIRL JUNIOR
Dievčenské šaty Coccodrillo
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Diesel DEBRA DRESS čierna farba, mini, priliehavé, J02454
Dievčenské šaty Diesel DEBRA DRESS
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Desigual čierna farba, mini, áčkový strih, 24WGVK16
Dievčenské šaty Desigual
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty BOSS čierna farba, mini, áčkový strih, J51108
Dievčenské šaty BOSS
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty s prímesou vlny Marc Jacobs čierna farba, mini, rovný strih, W60235
Dievčenské šaty s prímesou vlny Marc Jacobs
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty adidas Originals čierna farba, mini, rovný strih, KD3302
Dievčenské šaty adidas Originals
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty adidas čierna farba, mini, rovný strih, KC4594
Dievčenské bavlnené šaty adidas
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Pinko Up čierna farba, mini, priliehavá, F4PIJGDR074
Dievčenské šaty Pinko Up
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Marc Jacobs čierna farba, mini, oversize, W60598
Dievčenské bavlnené šaty Marc Jacobs
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Mayoral čierna farba, midi, oversize, 7913
Dievčenské šaty Mayoral
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 35,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Marc Jacobs čierna farba, mini, áčkový strih, W60711
Dievčenské bavlnené šaty Marc Jacobs
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Calvin Klein Jeans čierna farba, mini, priliehavé, IG0IG03042
Dievčenské šaty Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans priliehavé šaty čierne s pruhmi LVCKSJH07G
Calvin Klein Jeans priliehavé šaty
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Guess čierna farba, mini, rovný strih, K5BK14 K0232
Dievčenské šaty Guess
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Guess čierna farba, mini, rovný strih, K5BK06 Z3220
Dievčenské šaty Guess
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Guess čierna farba, mini, rovný strih, J6GK25 JA914
Dievčenské bavlnené šaty Guess
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty HUGO čierna farba, mini, áčkový strih, G00984
Dievčenské bavlnené šaty HUGO
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, rovný strih, Z31152
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, rovný strih, Z30623
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, rovný strih, Z30612
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z31151
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, oversize, Z30186
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z31062
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z30189
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld čierna farba, midi, rovný strih, Z31156
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z31144
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské šaty s prímesou vlny Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z30618
Detské šaty s prímesou vlny Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, oversize, Z30619
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, mini, áčkový strih, Z30625
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld čierna farba, midi, áčkový strih, Z31142
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, rovný strih, Z30621
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, áčkový strih, Z31147
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, áčkový strih, Z31143
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld biela farba, mini, áčkový strih, Z31043
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské bavlnené šaty Karl Lagerfeld biela farba, mini, rovný strih, Z31260
Detské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské bavlnené šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, oversize, Z30657
Detské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld biela farba, mini, rovný strih, Z31141
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-47%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld biela farba, mini, áčkový strih, Z30569
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 114,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld šedá farba, Z31139
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld žltá farba, mini, áčkový strih, Z31146
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 96,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld biela farba, mini, rovný strih, Z30617
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, oversize, Z30614
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, áčkový strih, Z31059
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, áčkový strih, Z31140
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, oversize, Z30615
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, rovný strih, Z31155
Dievčenské bavlnené šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld ružová farba, mini, oversize, Z30616
Dievčenské šaty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €