Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
American Vintage

Kardigan s prímesou vlny American Vintage šedá farba, teplé, VITO19K

-11%*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 259,90 € -42%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 € -11%
Farba: sivá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kardigan s prímesou vlny American Vintage

Kardigán z kolekcie American Vintage. Model vyrobený z elastickej látky. Model vyrobený z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Pohodlné zapínanie na gombík uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.
- Raglánový rukáv vďaka svojej konštrukcii poskytuje väčšiu voľnosť pohybu.
- Hrubá, elastická pletenina.
- Dve vrecká vpredu, ktoré uľahčujú bezpečné uloženie malých predmetov.
- Dĺžka rukáva (meraná od výstrihu): 53 cm.
- Dĺžka: 89 cm.
- Šírka v podpazuší: 70 cm.
- Veľkosti pre rozmer: XS/S.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
VITO19K
Farba
sivá
Značka
American Vintage
ID produktu
PPY2-SWD0B3_90X
Zloženie
34 % Vlna, 34 % Alpaka, 29 % Polyamid, 3 % Elastan
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť XS/S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kardigan s prímesou vlny American Vintage šedá farba, teplé, ZOL19D
Kardigan s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND sivý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND sivý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny sivá ZOL19E
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán s prímesou vlny Morgan MJE šedá farba, tenký, MJE
Kardigán s prímesou vlny Morgan MJE
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-40%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnený kardigán Kenzo Pop dámsky, šedá farba, tenký, FF52CA4833LB.93
Vlnený kardigán Kenzo Pop
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 439,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán OUI šedá farba, ľahký, 94143
Vlnený kardigán OUI
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Joop! sveter dámsky kašmírový sivý 30044783
Joop! sveter dámsky kašmírový
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 158,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán Marc O'Polo šedá farba, ľahký, 5000007524
Kardigán Marc O'Polo
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán The Ragged Priest šedá farba, RPHL251029KW
Kardigán The Ragged Priest
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kardigán Calvin Klein Jeans šedá farba, LV044E317G
Kardigán Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny Sisley šedá farba, ľahký, 102HM602Q
Kardigan s prímesou vlny Sisley
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnený kardigán Weekend Max Mara dámsky, šedá farba, tenký, 2515381011600
Vlnený kardigán Weekend Max Mara
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 539,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán The Ragged Priest šedá farba, teplé, RPHL251037KW
Kardigán The Ragged Priest
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán s prímesou vlny Moschino Jeans šedá farba, A0912 8705
Kardigán s prímesou vlny Moschino Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rag & Bone kardigán dámsky s prímesou vlny Wallace sivý RG5I25H6MWC
Rag & Bone kardigán dámsky s prímesou vlny Wallace
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán s prímesou vlny 2NDDAY 2ND Vinny TT - Soft Wool Blen šedá farba, tenký, 2000341408,
Kardigán s prímesou vlny 2NDDAY 2ND Vinny TT - Soft Wool Blen
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kašmírový sveter IRO šedá farba, tenký
Kašmírový sveter IRO
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 444,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán Answear.LAB dámsky, šedá farba
Kardigán Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
MM by Max Mara sveter na gombíky dámsky vlnený MMLSNACK sivý 2626346017600
MM by Max Mara sveter na gombíky dámsky vlnený MMLSNACK
249,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán Sisley šedá farba, ľahký, 17Q3M5203
Kardigán Sisley
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán Samsoe Samsoe SAJUNE šedá farba, ľahké, F25200034
Kardigán Samsoe Samsoe SAJUNE
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger kardigán dámsky s bavlnou sivý WW0WW42370
Tommy Hilfiger kardigán dámsky s bavlnou
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigán Answear.LAB dámsky, šedá farba, tenký
Kardigán Answear.LAB
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán Samsoe Samsoe SAANOURA šedá farba, F25200115
Vlnený kardigán Samsoe Samsoe SAANOURA
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou mohéru Sisley šedá farba, 1TQIL602Y
Kardigan s prímesou mohéru Sisley
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnený kardigán Rotate šedá farba, ľahký, 1154641472
Vlnený kardigán Rotate
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny Sisley šedá farba, ľahký, 122WL602S
Kardigan s prímesou vlny Sisley
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vesta s prímesou vlny Sisley šedá farba, 1M9AL603B
Vesta s prímesou vlny Sisley
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 75,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kašmírový sveter Bally šedá farba, ľahký, WKN0B8
Kašmírový sveter Bally
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 679,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
Objavte produkty American Vintage
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND sivý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny sivá ZOL19E
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kardigan s prímesou vlny American Vintage šedá farba, teplé, ZOL19D
Kardigan s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND sivý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND zelený VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kardigan s prímesou vlny American Vintage béžová farba, DAM19F
Kardigan s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán American Vintage GILET ML COL ROND ružová farba, teplý, VITO19EH23
Vlnený kardigán American Vintage GILET ML COL ROND
179,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny béžový EAST19P
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Vlnený kardigán American Vintage ružová farba, tenký, VITO19EH24
Vlnený kardigán American Vintage
179,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny ružová EAST19MC
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny
169,90 €
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND žltý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny hnedá ZOL19E
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny
169,90 €
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny burgundský EAST19P
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny
179,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny ružový EAST19P
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny
179,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND čierny VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND hnedý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kardigan s prímesou vlny American Vintage ružová farba, teplé, EAST19N
Kardigan s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny tyrkysový EAST19P
American Vintage kardigán dámsky s prímesou vlny
179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND hnedý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 160,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-25 % s kódom: SALE
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny čierna EAST19MC
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny
169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kardigan s prímesou vlny American Vintage ružová farba, teplé, EAST19N
Kardigan s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND ružový VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kardigan s prímesou vlny American Vintage zelená farba, teplé, ZOL19D
Kardigan s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny béžová EAST19MC
American Vintage vesta dámska s prímesou vlny
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND biely VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND modrý VITO19E
American Vintage kardigán dámsky s vlnou GILET ML COL ROND
179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou vlny American Vintage hnedá farba, ZOL18B
Sveter s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou vlny American Vintage zelená farba, ZOL18B
Sveter s prímesou vlny American Vintage
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
American Vintage sveter dámsky s prímesou vlny PULL ML COL BATEAU žltý DAM225
American Vintage sveter dámsky s prímesou vlny PULL ML COL BATEAU
119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
American Vintage sveter dámsky s vlnou sivý NIB18A
American Vintage sveter dámsky s vlnou
179,90 €