Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
ERMANNO Firenze

Kardigán s prímesou vlny ERMANNO Firenze béžová farba, 57TN044EA5

-21%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 459,90 € -52%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 € -21%
Farba: béžová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kardigán s prímesou vlny ERMANNO Firenze

Kardigán z kolekcie ERMANNO Firenze. Model vyrobený z elastickej látky. Model je vyrobený z mimoriadne pohodlného a kvalitného materiálu. Dostupné veľkosti sú prepočítané z talianskych veľkostí výrobcu na štandardné európske veľkosti. Veľkosť, ktorú si objednáte, sa môže líšiť od veľkosti uvedenej na štítku (IT 38/XXS = EU XS). Pre istotu si, prosím, pozrite tabuľku veľkostí.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Pohodlné zapínanie na gombík uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.
- Rukávy a spodný okraj zakončené pohodlným elastickým lemom.
- Pletenina s rôznou štruktúrou.
- Pletenina strednej hrúbky.
- Dĺžka rukáva: 64 cm.
- Dĺžka: 71 cm.
- Šírka v podpazuší: 59 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 36. Dostupné veľkosti sú prepočítané z talianskych veľkostí výrobcu na štandardné európske veľkosti. Veľkosť, ktorú si objednáte, sa môže líšiť od veľkosti uvedenej na štítku (IT 38/XXS = EU XS). Pre istotu si, prosím, pozrite tabuľku veľkostí.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na gombíky
Kapucňa
bez kapucne
Údaje o produkte
Kód výrobcu
57TN044EA5
Farba
béžová
Značka
ERMANNO Firenze
ID produktu
9BYA-SWD0HW_01X
Zloženie
1. látka: 48 % Vlna, 47 % Akryl, 5 % Polyester
2. látka: 50 % Akryl, 50 % Vlna
Strih
Rukáv:
dlhý
Výstrih:
V výstrih
Typ rukáva:
klasický
Rozmery
Modelka je vysoká 176 cm a má na sebe veľkosť 36
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené na štítkoch sa môžu líšiť od objednaných veľkostí v dôsledku použitého prevodného koeficientu – pôvodné veľkosti produktov tejto značky sú veľkosti výrobcu. Pre istotu sa pozrite do tabuľky veľkostí.

Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigan s prímesou vlny Sisley béžová farba, 1WBZL602U
Kardigan s prímesou vlny Sisley
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Fracomina béžová farba, ľahké, FR26ST8001K52401
Kardigán Fracomina
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán s prímesou vlny Sisley béžová farba, 1176M500N
Kardigán s prímesou vlny Sisley
Aktuálna cena:
40,45 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnený sveter Lauren Ralph Lauren béžová farba, 200932225
Bavlnený sveter Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans kardigán dámsky bavlnený béžový DW0DW23024
Tommy Jeans kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigan s prímesou vlny Sisley béžová farba, teplé, 1IGZL500S
Kardigan s prímesou vlny Sisley
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Guess ERYNN dámsky, béžová farba, teplý, W5GR33 Z3M00
Kardigán Guess ERYNN
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený kardigán By Malene Birger SAO dámsky, béžová farba, tenký, 103337
Vlnený kardigán By Malene Birger SAO
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Kardigán Medicine béžová farba, ľahké
Kardigán Medicine
57,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigan s prímesou vlny Gestuz béžová farba, 10910746
Kardigan s prímesou vlny Gestuz
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Abercrombie & Fitch dámsky, béžová farba
Kardigán Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 67,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Bruuns Bazaar dámsky, béžová farba, tenký, BBW4274
Kardigán Bruuns Bazaar
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnený kardigán Tommy Hilfiger béžová farba, ľahký, WW0WW48795
Bavlnený kardigán Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán s prímesov alpaky Sandro Ferrone béžová farba, S9YBFNESPOLO
Kardigán s prímesov alpaky Sandro Ferrone
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Hollister Co. dámsky, béžová farba, teplý, KI350-4253
Kardigán Hollister Co.
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Silvian Heach RAUEN béžová farba, ľahký, GPP26394CD
Kardigán Silvian Heach RAUEN
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange sveter na gombíky dámsky s viskózou béžový XW001899 AF10352
Armani Exchange sveter na gombíky dámsky s viskózou
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 162,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 162,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Answear.LAB dámsky, béžová farba, tenký
Kardigán Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Gant dámske béžová 4805451
Gant dámske
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-36%
Vlnený kardigán Medicine béžová farba
Vlnený kardigán Medicine
Aktuálna cena:
22,90 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Blúzka Samsoe Samsoe Salou béžová farba, F25100068
Blúzka Samsoe Samsoe Salou
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Levi's dámsky, béžová farba, A8895
Kardigán Levi's
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Twinset kardigán dámsky bavlnený béžový 261AT3024
Twinset kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 241,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigán Sisley dámsky, béžová farba, 19VBM602B
Kardigán Sisley
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
Lauren Ralph Lauren kardigán dámsky s bavlnou béžový 200P14040
Lauren Ralph Lauren kardigán dámsky s bavlnou
229,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kardigan s prímesou vlny Barbour SILVIA béžová farba, LKN1674
Kardigan s prímesou vlny Barbour SILVIA
Aktuálna cena:
84,95 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste kardigán dámsky s bavlnou béžový AF9872
Lacoste kardigán dámsky s bavlnou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Never Fully Dressed kardigán dámsky s viskózou béžový NFDKN917
Never Fully Dressed kardigán dámsky s viskózou
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Missoni dámsky kardigán s viskózou béžový
Missoni dámsky kardigán s viskózou
Aktuálna cena:
749,90 €
Bežná cena: 1139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 859,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hoss Intropia kardigán dámsky bavlnený béžový 6313604
Hoss Intropia kardigán dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Objavte produkty ERMANNO Firenze
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený sveter ERMANNO Firenze čierna farba, ľahký, 57TM055E52
Vlnený sveter ERMANNO Firenze
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny ERMANNO Firenze béžová farba, ľahký, 57TM034E85
Sveter s prímesou vlny ERMANNO Firenze
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 509,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený sveter ERMANNO Firenze béžová farba, 57TM066EA5AP
Vlnený sveter ERMANNO Firenze
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený sveter ERMANNO Firenze béžová farba, s rolákom, 57TM027EO1
Vlnený sveter ERMANNO Firenze
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený sveter ERMANNO Firenze čierna farba, s rolákom, 57TM027EO1
Vlnený sveter ERMANNO Firenze
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený sveter ERMANNO Firenze béžová farba, ľahký, 57TM049E55
Vlnený sveter ERMANNO Firenze
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 449,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €