Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26+ čierne KLHCS26MPSFDHPOK

*-30 % s kódom: SUMMER
43,90 €
Farba: čierna
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-30 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SUMMER. Extra -10 % v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Čierne puzdro na telefón Karl Lagerfeld – ochrana a štýl pre Samsung Galaxy S26+

Čierne puzdro na telefón Karl Lagerfeld je vystužený zadný kryt, ktorý účinne chráni zariadenie pred poškodením. Tento model, navrhnutý pre smartfóny Samsung Galaxy S26+, spája funkčnosť s výrazným dizajnom. Je to ponuka pre ľudí, ktorí si cenia ochranu a módny prvok, ktorý podčiarkuje individuálny štýl.

Čím sa vyznačuje puzdro na telefón Karl Lagerfeld?

  • Prispôsobenie pre Samsung Galaxy S26+ – precízne navrhnuté, podporuje úplnú ochranu smartfónu
  • Typ zadný kryt – minimalistická forma, uľahčuje prístup k obrazovke a portom zariadenia
  • Protinárazová konštrukcia – pomáha tlmiť nárazy, čím minimalizuje riziko poškodenia
  • Vyrobené z imitácie kože – materiál s estetickým vzhľadom, príjemný na dotyk
  • Vystužená konštrukcia – pomáha udržať tvar puzdra, čím sa zvyšuje jeho životnosť
  • Vzor s logom Karl Lagerfeld – dodáva doplnku rozpoznateľný, módny charakter
  • Univerzálny unisex štýl – hodí sa k rôznym preferenciám, dopĺňa každú štylizáciu
Vlastnosti produktu
Podšívka
bez podšívky
Značka zariadenia
Samsung
Typ zapínania
bez zapínania
Vlastnosti a funkcie puzdra
protišokové
Údaje o produkte
Kód výrobcu
KLHCS26MPSFDHPOK
Farba
čierna
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobca

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produktu
99KK-AKU6MI_99X
Materiál
Celý produkt:
Umelá hmota
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 / 14 / 13 6.1'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 / 14 / 13 6.1''
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na airpod Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 čierna farba,
Puzdro na airpod Karl Lagerfeld AirPods Pro 2
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obal na mobil Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Air čierna farba, KLHMP17MPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Air
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na karty čierne KLWMSMPGKCHPK
Karl Lagerfeld puzdro na karty
43,90 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7''
43,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max čierna farba, KLHMP17XPSMLRKCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max
46,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro čierna farba, KLHMP17LPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Obal na mobil Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld
60,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Obal na notebook Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na notebook Karl Lagerfeld
78,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro čierna farba, KLHCP15LPAMSCNSP
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na karty Karl Lagerfeld čierna farba, A1M32023
Puzdro na karty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra čierna farba, KLHCS25LSCMSMVK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956 čierna farba, KLHCZFD6PGKSKIHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro 6.3" čierna farba, KLHMP16LPGMSRPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro 6.3"
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1 čierna farba, KLHMP15LSCMKCRHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1 čierna farba, KLHCP15S3DRKSDLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Samsung Galaxy S26 čierne KLHCS26SPSFDHPOK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Samsung Galaxy S26
43,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 čierna farba, KLHMP17SPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e čierna farba, KLHCPSE4PFGKCPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e
36,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1" čierna farba, KLHCP16SSAKCPBK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1"
39,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1 čierna farba, KLHMP16SSCMKMPCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro Max 6.9 čierna farba, KLHMP16XPGKHPHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro Max 6.9
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 16 Pro čierne KLHCP16LPQDSMGK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 16 Pro
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 46,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 14 Plus 6,7 čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 14 Plus 6,7
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 čierna farba, KLHMP16SHDLEOICK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16
43,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro čierna farba, KLHCP16LPGGRMPCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 cover čierna farba,
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 cover
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Phone 15 Pro Max čierne KLHCP15XHKDPNSK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Phone 15 Pro Max
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 28,99 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3 čierna farba, KLAP3RUNIKK
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Obal na mobil Karl Lagerfeld Pokrowiec Na Telefon 6,1'' čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld Pokrowiec Na Telefon 6,1''
56,99 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 15 Pro čierne KLHMP15LSCMKMPCK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 15 Pro
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 46,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26 Ultra čierne KLHCS26LPSFDHPOK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26 Ultra
43,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1 čierna farba, KLHMP16SSKHPPLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1 čierna farba, KLHCP15S3DRKSDLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obal na mobil Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Air čierna farba, KLHMP17MPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Air
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro 6.3" čierna farba, KLHMP16LPGMSRPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro 6.3"
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Plus čierne KLHMP16MSKCHPPLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Plus
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 55,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro čierna farba, KLHCP16LPGGRMPCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro čierne KLHMP16LSKCHPPLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 55,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro čierna farba, KLHCP15LPAMSCNSP
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1 čierna farba, KLHMP15LSCMKCRHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1 čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1
34,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods 3 cover čierna farba
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods 3 cover
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max čierna farba, KLHMP17X6PFKCLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max
43,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 14 Plus 6,7 čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 14 Plus 6,7
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na airpod Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 čierna farba,
Puzdro na airpod Karl Lagerfeld AirPods Pro 2
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956 čierna farba, KLHCZFD6PGKSKIHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e čierna farba, KLHCPSE4PGKLCHPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 30,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Air čierna farba, KLHMP17MPSMLRCHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Air
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7''
43,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 čierna farba, KLHMS25SHMCKMHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25
41,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Obal na mobil Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld
66,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3 čierna farba, KLAP3RUNKC
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Obal na notebook Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na notebook Karl Lagerfeld
78,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro čierna farba, KLHMP17LPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 čierna farba, KLHCP16SPGPVKSK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €