Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld
1.0

Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3 čierna farba, KLAP3RUNKC

-16%
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 24,99 € -16%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 € -16%
Farba: čierna
ONE SIZE
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3

Puzdro na Airpods z kolekcie Karl Lagerfeld. Model vyrobený zo syntetického materiálu.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
KLAP3RUNKC
Farba
čierna
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobca

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produktu
99KK-AKU6HS_99X
Zloženie
Syntetická látka
Rozmery

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max čierna farba, KLHCP15XPAMSCNSP
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro čierna farba, KLHMP17LPSMLRKCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro čierna farba, KLHCP16LPGGRMPCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Phone 15 Pro Max čierne KLHCP15XHKDPNSK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Phone 15 Pro Max
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26+ čierne KLHMS26M6PFKCLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26+
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1" čierna farba, KLHCP15LSDHKCNK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Samsung Galaxy S26 čierne KLHCS26SPSFDHPOK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón Samsung Galaxy S26
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e čierna farba, KLHCPSE4PFGKCPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1" čierna farba, KLHMP15LHCKCKLCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na pas Karl Lagerfeld IKON čierna farba, B1W32003
Puzdro na pas Karl Lagerfeld IKON
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro čierne KLHMP16LSKCHPPLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7 čierna farba, KLHCP15X3DRKSDLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung S24 Ultra čierna farba, KLHCS24LSMHKCNPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung S24 Ultra
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1 čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max čierne KLHMP16XSKCHPPLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-13%
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1''
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*-30 % s kódom: SALE
Obal na mobil Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld
66,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 / 14 / 13 6.1'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 / 14 / 13 6.1''
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 čierna farba, KLHCP16SPSADJSK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na karty čierne KLWMSMPGKCHPK
Karl Lagerfeld puzdro na karty
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1 čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1
Aktuálna cena:
30,90 €
Bežná cena: 34,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Remienok na telefón Karl Lagerfeld čierna farba, KLUCNCHPSPK
Remienok na telefón Karl Lagerfeld
38,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max čierna farba, KLHMP17X6PFKCLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max
43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra čierna farba, KLHCS25LSCMSMVK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 čierna farba, KLHMP17SPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1 čierna farba, KLHCP15S3DRKSDLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1 čierna farba, KLHMP15LSKHPPLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 15 / 14 / 13 čierne KLHCP15SPQDSMGK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 15 / 14 / 13
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1" čierna farba, KLHCP16SSAKCPBK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1"
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 39,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Plus čierne KLHMP16MSKCHPPLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Plus
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld
-13%
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1''
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung S24 Ultra čierna farba, KLHCS24LSMHKCNPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung S24 Ultra
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obal na notebook Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na notebook Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
70,90 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1 čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 6.1
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 čierna farba, KLHMS25SHMCKMHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*-15 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max čierna farba, KLHMP17XPSMLRKCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max
46,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e čierna farba, KLHCPSE4PGKLCHPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 30,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 / 14 / 13 6.1'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 / 14 / 13 6.1''
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods 3 cover čierna farba
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods 3 cover
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro čierne KLHCP16LLCHSCTDK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 čierna farba, KLHCP16SPGGRMPCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 15 / 14 / 13 čierne KLHCP15SPQDSMGK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 15 / 14 / 13
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7'' čierna farba
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7''
Aktuálna cena:
38,90 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na airpod Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 čierna farba,
Puzdro na airpod Karl Lagerfeld AirPods Pro 2
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26+ čierne KLHMS26M6PFKCLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26+
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1" čierna farba, KLHMP15LHCKCKLCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na pas Karl Lagerfeld IKON čierna farba, B1W32003
Puzdro na pas Karl Lagerfeld IKON
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 čierna farba, KLHMP17SPSMLRKCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*-30 % s kódom: SALE
Obal na mobil Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld
66,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1" čierna farba, KLHCP15LSDHKCNK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obal na mobil Karl Lagerfeld čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max čierna farba, KLHMP17X6PFKCLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro Max
43,99 €
-31%
Obal na mobil Karl Lagerfeld Torebka čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld Torebka
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26+ čierne KLHCS26MPSFDHPOK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26+
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max čierne KLHCP16XLCHSCTDK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e čierna farba, KLHMPSE4SKCHTCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956 čierna farba, KLHCZFD6PGKSKIHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 čierna farba, KLHMP17SPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro čierna farba, KLHMP17LPSMLRKLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 cover čierna farba,
Puzdro na airpods Karl Lagerfeld AirPods Pro 2 cover
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €