Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Košeľa United Colors of Benetton pánska, slim, s talianskym golierom, 5JUEUQ04D

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 € -6%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Košeľa United Colors of Benetton

Košeľa z kolekcie United Colors of Benetton. Model vyrobený z tenkého, málo elastického materiálu. Model vyrobený zo vzdušného materiálu s vysokým podielom bavlny.
Dostupné veľkosti sú prepočítané z talianského číslovania od výrobcu na štandardné európske číslovanie. Objednaná veľkosť sa môže líšiť od veľkosti uvedenej na oblečení (IT 38/XXS = EU XS).Pre správny výber rozmeru si vopred pozrite tabuľku veľkostí.

- Košeľa v slim strihu je priliehavá k telu, prirodzene zvýrazňuje postavu a zároveň zaisťuje pohodlie pri nosení.
- Dlhý rukáv.
- Rukáv so zapínanými manžetami.
- Vystužený, polorozšírený golier semi-spread.
- Pohodlné zapínanie na gombík uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.
- Obvod goliera: 41 cm.
- Dĺžka rukáva: 66 cm.
- Dĺžka: 74 cm.
- Šírka v podpazuší: 51 cm.
- Šírka pliec: 42 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Typ goliera
spevnený, taliansky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
5JUEUQ04D
Farba
modrá
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
9BYH-KDM05I_50X
Zloženie
68 % Bavlna, 28 % Nylón, 4 % Elastan
Strih
Rukáv:
dlhý
Strih:
slim fit
Rozmery
Model je vysoký 186 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5KEJUQ076
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá hladká 5BKU5QL08
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá s pásikavým vzorom 52DTUQ06Q
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5QUHUQ06Z
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska s ľanom modrá hladká 5E1XUQ073
United Colors of Benetton košeľa pánska s ľanom
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska modrá hladká 551MUQ049
United Colors of Benetton košeľa pánska
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa United Colors of Benetton modrá farba, regular, s klasickým golierom, 5QHDUQ060
Rifľová košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
44,95 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová modrá s pásikavým vzorom 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
62,90 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá hladká 5BKUUQ06S
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5FGBUQ04C
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska rifľová modrá 5YETUQ06J
United Colors of Benetton košeľa pánska rifľová
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5FGBUQ04C
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová modrá pásikavá 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-28%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá hladká 5BKUUQ04Q
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 108,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa United Colors of Benetton regular, s klasickým golierom, 5XGBUQ056
Bavlnená košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Košeľa pánska bavlnená modrá s pásikavým vzorom 5KEJUQ076
United Colors of Benetton Košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá pásikavá 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 52DTUQ06Q
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska s bavlnou modrá hladká 58JKUQ065
United Colors of Benetton košeľa pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5FGBUQ04C
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanová košeľa United Colors of Benetton regular
Ľanová košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Guess Jeans modrá farba, regular, s golierom button-down, M5YH64 WHFK1
Bavlnená košeľa Guess Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger košeľa pánska ľanová modrá s kockovaným vzorom MW0MW42401
Tommy Hilfiger košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
71,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors košeľa pánska ľanová modrá CF5409I4YT
Michael Kors košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lindbergh košeľa pánska bavlnená s elastanom modrá hladká 30.203174B
Lindbergh košeľa pánska bavlnená s elastanom
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger košeľa pánska s prímesou ľanu modrá MW0MW42453
Tommy Hilfiger košeľa pánska s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Won Hundred voľný strih, 3560-14234
Bavlnená košeľa Won Hundred
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
-39%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Košeľa s prímesou ľanu Kenzo pánska, voľný strih, FF55CH1309P1.77
Košeľa s prímesou ľanu Kenzo
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 409,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Joop! modrá farba, regular, s golierom button-down, 30102530
Bavlnená košeľa Joop!
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska rifľová modrá 5YETUQ06J
United Colors of Benetton košeľa pánska rifľová
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-28%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá hladká 5BKUUQ04Q
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 108,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanová košeľa United Colors of Benetton regular
Ľanová košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska s bavlnou modrá hladká 58JKUQ065
United Colors of Benetton košeľa pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5FGBUQ04C
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 52DTUQ06Q
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska s ľanom modrá hladká 5E1XUQ073
United Colors of Benetton košeľa pánska s ľanom
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5QUHUQ06Z
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá hladká 5BKUUQ06S
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5KEJUQ076
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá pásikavá 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Košeľa pánska bavlnená modrá s pásikavým vzorom 5KEJUQ076
United Colors of Benetton Košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa United Colors of Benetton regular, s klasickým golierom, 5XGBUQ056
Bavlnená košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska modrá hladká 551MUQ049
United Colors of Benetton košeľa pánska
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa United Colors of Benetton modrá farba, regular, s klasickým golierom, 5QHDUQ060
Rifľová košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
44,95 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová modrá pásikavá 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová modrá s pásikavým vzorom 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton Košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
62,90 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová modrá hladká 5BKU5QL08
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá s pásikavým vzorom 52DTUQ06Q
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5FGBUQ04C
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená modrá 5FGBUQ04C
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová biela 5BKU5QJH8
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová biela s pásikavým vzorom 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
62,90 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanová košeľa United Colors of Benetton biela farba, regular, so stojačikom
Ľanová košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená béžová 5QUHUQ06Z
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová Zelená 5BKU5QJG8
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa safari pánska bavlnená béžová hladká 5QEZUQ06M
United Colors of Benetton košeľa safari pánska bavlnená
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa United Colors of Benetton pánska, biela farba, slim, s klasickým golierom
Košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená béžová 5V1KUQ079
United Colors of Benetton košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
United Colors of Benetton košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €