Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský

28,90 €
Farba: burgundské
Answear.LAB opasok dámsky kožený biely
Answear.LAB opasok dámsky kožený ružový
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený hnedý
Answear.LAB Opasok dámsky kožený čierny
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bordový opasok Answear.LAB – elegantný doplnok k šatám

Opasok Answear.LAB je klasický doplnok, ktorý decentne zvýrazňuje pás a harmonicky dopĺňa rôznorodé outfity. Vyrobený z prírodnej kože, predstavuje univerzálny kúsok šatníka, ktorý sa dokonale kombinuje s elegantnými šatami, ako aj s ležérnejšími kombináciami, čím prispieva k vytvoreniu súdržného vzhľadu.

Čím sa vyznačuje kožený opasok Answear.LAB?

  • klasický dizajn, ktorý sa hladko začlení do elegantných aj ležérnych outfitov
  • Vyrobený z prírodnej kože
  • kovovú pracku, ktorá umožňuje jednoduché a presné nastavenie obvodu
  • Vyznačuje sa úzkou šírkou, čo umožňuje prispôsobenie k mnohým outfitom
  • Ponúka hladkú textúru bez dodatočných ozdôb, čo zdôrazňuje jeho univerzálny charakter
Vlastnosti produktu
Pracka
kovová
Typ zapínania
na pracku
Údaje o produkte
Kód výrobcu
1999.ijk
Farba
burgundské
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
B9YA-PAD024_83X
Materiál
Celý produkt:
Pravá koža
Rozmery
Šírka pásu:
úzky
Rozmery uvedené pre veľkosť:
95
Šírka opaska:
2 cm
Dĺžka opasku:
111 cm
Celková dĺžka opasku:
111 cm
Podobné produkty
Semišový opasok Answear.LAB bordová farba
Semišový opasok Answear.LAB
31,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Kožený opasok Answear.LAB bordová farba
Kožený opasok Answear.LAB
28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
24,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB široký opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB široký opasok dámsky kožený
24,90 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Answear.LAB bordová farba
Kožený opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB Opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB Opasok dámsky semišový
28,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger opasok dámsky kožený burgundský AW0AW16836
Tommy Hilfiger opasok dámsky kožený
49,90 €
Medicine opasok dámsky z imitácie semišu burgundský
Medicine opasok dámsky z imitácie semišu
13,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pinko opasok dámsky kožený burgundský 100125 A0F1
Pinko opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený burgundský 8W0045 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranný kožený opasok Lauren Ralph Lauren bordová farba, 412P06813
Obojstranný kožený opasok Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Trussardi opasok dámsky kožený červený B308B000064N
Trussardi opasok dámsky kožený
82,99 €
-26%
Weekend Max Mara Pletený opasok dámsky kožený AGELO burgundský 2615501025600
Weekend Max Mara Pletený opasok dámsky kožený AGELO
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 144,90 €
Dámsky opasok Medicine burgundský
Dámsky opasok Medicine
11,90 €
Coccinelle opasok dámsky kožený červený E3.SSL.11.24.01
Coccinelle opasok dámsky kožený
85,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Jeans bordová farba, AW0AW18100
Kožený opasok Tommy Jeans
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
Medicine opasok na viazanie dámsky burgundský
Medicine opasok na viazanie dámsky
11,90 €
Kožený opasok HUGO Vita_Sz15 bordová farba, 50554103
Kožený opasok HUGO Vita_Sz15
68,90 €
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený hnedý CW8684 L001
Patrizia Pepe opasok dámsky kožený
109,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
MICHAEL Michael Kors obojstranný kožený opasok burgundský 29MKWB528999
MICHAEL Michael Kors obojstranný kožený opasok
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Kožený opasok Marc O'Polo bordová farba, 5000009100
Kožený opasok Marc O'Polo
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranný opasok Twinset bordová farba, 252TA403A
Obojstranný opasok Twinset
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 94,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,45 €
Objavte produkty Answear.LAB
Answear.LAB široký opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB široký opasok dámsky kožený
24,90 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Answear.LAB bordová farba
Kožený opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Kožený opasok Answear.LAB bordová farba
Kožený opasok Answear.LAB
28,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Semišový opasok Answear.LAB bordová farba
Semišový opasok Answear.LAB
31,90 €
Answear.LAB Opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB Opasok dámsky semišový
28,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový burgundský
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený burgundský
Answear.LAB opasok dámsky kožený
24,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok semišový béžový
Answear.LAB opasok semišový
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový béžový
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový čierny
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový čierny
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišový opasok Answear.LAB čierna farba
Semišový opasok Answear.LAB
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený žltý
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový hnedý
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Kožený opasok Answear.LAB šedá farba
Kožený opasok Answear.LAB
28,99 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený hnedý
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,90 €
Answear.LAB opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB opasok dámsky kožený
28,99 €
Answear.LAB Opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB Opasok dámsky kožený
24,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený béžový
Answear.LAB opasok dámsky kožený
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky kožený čierny
Answear.LAB opasok dámsky kožený
31,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB opasok dámsky semišový béžový
Answear.LAB opasok dámsky semišový
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €