Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Peak Performance
5.0

Obojstranná bunda Peak Performance Quilted dámska, zelená farba, prechodná, oversize

-50%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
173,99 €
Bežná cena: 349,90 € -50%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 349,90 € -50%
Farba: béžová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Obojstranná bunda Peak Performance Quilted

Obojstranná bunda z kolekcie Peak Performance. Jemne zateplený model vyrobený z hladkej tkaniny. Prešívaný model so syntetickou izoláciou, ktorá poskytne dodatočný komfort pri nižších teplotách.
- Model s ekologickým PFC Free Water Repellent povrchom, ktorý zaisťuje vodeodolnosť. Produkt bol vyrobený bez použitia per- a polyfluórovaných zlúčenín.
- Vodeodolnosť znamená zvýšenú odolnosť voči vode. Výrobok si zachováva svoje vlastnosti pri kontakte s vodou, čo umožňuje vyšší komfort používania vďaka nižšiemu prahu vodeodolnosti, nezaručuje však úplnú vodotesnosť.
- Zapínanie na patentky.
- Strih oversize.
- Vpredu dve zasúvacie vrecká.
- Prešívaný model zateplený syntetickou výplňou.
- Strih rukávov so zníženou líniou ramien neobmedzuje pohyb.
- Dĺžka rukáva (meraná od výstrihu): 76 cm.
- Dĺžka: 77 cm.
- Šírka v podpazuší: 63 cm.
- Veľkosti pre rozmer: L.
Vlastnosti produktu
Výplň
syntetická
Kapucňa
bez kapucne
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Vodeodpudivosť
hydrofóbna impregnácia
Údaje o produkte
Kód výrobcu
G79736
Farba
béžová
Značka
Peak Performance
Výrobca

PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
SZWECJA ; Stockholm
Magasin 1, Frihamnen; 115 56
press@peakperformance.com

ID produktu
PPYH-KUD0Z7_80X
Zloženie
Základná látka: 100 % Polyamid
Podšívka: 100 % Polyamid
Výplň: 100 % Polyester
Strih
Strih:
oversize
Podobné produkty
Peak Performance dámska páperová bunda Helium Down
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Peak Performance Frost béžová farba, zimná, G80525
Páperová bunda Peak Performance Frost
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Peak Performance HELIUM béžová farba, zimná, G80435
Páperová bunda Peak Performance HELIUM
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 609,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 399,90 €
-10%
Bunda Answear.LAB béžová farba, prechodná, oversize
Bunda Answear.LAB
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Columbia Leadbetter Point béžová farba, zimná, 2085602
Bunda Columbia Leadbetter Point
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Hollister Co. béžová farba, prechodná, KI344-5064-100
Bunda Hollister Co.
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange prechodná bunda dámska bavlnená béžová XW002004 AF18863
Armani Exchange prechodná bunda dámska bavlnená
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 238,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Medicine bunda bomber dámska ľanová béžová
Medicine bunda bomber dámska ľanová
72,90 €
-13%
*-15 % s kódom: SUMMER
Bunda AllSaints VALERIE dámska, béžová farba, prechodná, oversize, W083LB
Bunda AllSaints VALERIE
Aktuálna cena:
599,90 €
Bežná cena: 1089,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 689,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska béžová DW0DW22325
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľová bunda s prímesou ľanu MAX&Co. béžová farba, 2516041024200
Košeľová bunda s prímesou ľanu MAX&Co.
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Gaudi béžová farba, prechodná, oversize, 511BD35009
Bunda Gaudi
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Morgan GSAPA dámska, béžová farba, prechodná, GSAPA
Bunda Morgan GSAPA
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 96,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Dkny béžová farba, prechodná, DP5J9595
Bunda Dkny
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišová bunda BOSS Salene béžová farba, prechodná, 50552203
Semišová bunda BOSS Salene
Aktuálna cena:
369,90 €
Bežná cena: 589,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 399,90 €
Bunda Fila Leme béžová farba, prechodná, oversize, FAW0999
Bunda Fila Leme
95,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blauer prechodná bunda dámska OLIVIA béžová BLDC02227
Blauer prechodná bunda dámska OLIVIA
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Morgan dámska, béžová farba, prechodná
Bunda Morgan
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess krátka bunda dámska béžová V5BL11 WGYC2
Guess krátka bunda dámska
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Pinko béžová farba, 105473 A2QC
Bunda Pinko
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 344,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, WW0WW47351
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
99,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BIZUU páperová bunda dámska NAYLA béžová NAYLA BEŻOWY
BIZUU páperová bunda dámska NAYLA
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-25%
ViCOLO bunda dámska kožená hnedá TAB0172
ViCOLO bunda dámska kožená
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Max&Co. prechodná bunda dámska s bavlnou MCOLECITO béžová 2616081033200
Max&Co. prechodná bunda dámska s bavlnou MCOLECITO
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Armani Exchange béžová farba, prechodná, XW001811 AF18859
Bunda Armani Exchange
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 261,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Hugo Blue Aribabi-1_B béžová farba, prechodná, 50552372
Bunda Hugo Blue Aribabi-1_B
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Levi's bunda oversize dámska rifľová 90S TRUCKER béžová A1743
Levi's bunda oversize dámska rifľová 90S TRUCKER
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans dámska, béžová farba, zimná, J20J223580
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Patrizia Pepe béžová farba, prechodná, 8O0230 A722
Bunda Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
359,90 €
Bežná cena: 569,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
Objavte produkty Peak Performance
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Peak Performance dámska páperová bunda Helium Down béžová G79840
Peak Performance dámska páperová bunda Helium Down
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Peak Performance Frost béžová farba, zimná, G80525
Páperová bunda Peak Performance Frost
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Peak Performance HELIUM béžová farba, zimná, G80435
Páperová bunda Peak Performance HELIUM
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 609,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 399,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Peak Performance páperová bunda dámska Helium Down tmavomodrá G79840
Peak Performance páperová bunda dámska Helium Down
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Peak Performance Rivel tmavomodrá farba, zimná, G80551
Páperová bunda Peak Performance Rivel
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Peak Performance páperová bunda dámska Helium Utility fialová G79847
Peak Performance páperová bunda dámska Helium Utility
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Peak Performance páperová bunda dámska Helium Down tmavomodrá G79841
Peak Performance páperová bunda dámska Helium Down
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Peak Performance prechodná bunda dámska Monolight Liner sivá G80747
Peak Performance prechodná bunda dámska Monolight Liner
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vetrovka Peak Performance Vislight fialová farba
Vetrovka Peak Performance Vislight
Aktuálna cena:
124,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vesta Peak Performance Trailblazer dámska, červená farba, prechodná, G80336
Vesta Peak Performance Trailblazer
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarska bunda Peak Performance Shred tmavomodrá farba, G80464
Lyžiarska bunda Peak Performance Shred
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 549,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarska bunda Peak Performance Shred béžová farba, G80464
Lyžiarska bunda Peak Performance Shred
Aktuálna cena:
359,90 €
Bežná cena: 549,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 399,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarska bunda Peak Performance Rider čierna farba, G80508
Lyžiarska bunda Peak Performance Rider
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová športová bunda Peak Performance Frost čierna farba
Páperová športová bunda Peak Performance Frost
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 429,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vesta Peak Performance Helium Utility dámska, béžová farba, zimná, G80345
Vesta Peak Performance Helium Utility
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Peak Performance Frost tmavomodrá farba
Páperová bunda Peak Performance Frost
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová vesta Peak Performance Helium Down tmavomodrá farba, prechodná, G79846
Páperová vesta Peak Performance Helium Down
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová športová bunda Peak Performance Frost béžová farba
Páperová športová bunda Peak Performance Frost
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 429,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová lyžiarska bunda Peak Performance Glissade béžová farba, G80470
Páperová lyžiarska bunda Peak Performance Glissade
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 549,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €