Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík

-24%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 36,99 € -24%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 € -24%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Plavková podprsenka Answear.LAB

Plavková podprsenka z kolekcie Answear.LAB. Model vytvorený z hladkej látky.
- Nastaviteľné ramienka zaisťujú optimálnu oporu poprsia a možnosť ľubovoľného prispôsobenia postave tak, aby nedráždili pokožku rúk.
- Pružný element v spodnej časti zvyšuje oporu poprsia a umožňuje správne priľnutie k telu.
- Odnímateľné vložky mierne spevňujú, stabilizujú poprsie a poskytujú dodatočné krytie.
- Model s ozdobnými volánikmi.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
HW2AE1833.T.fak
Farba výrobcu
BLACK
Farba
čierna
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BPY2-ETD001_99X
Zloženie
82 % Polyamid, 18 % Elastan
Strih
Kostice:
nie
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technické údaje
Vystuženie košíčkov:
mierne pevné
Podobné produkty
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB brazílske plavkové nohavičky dámske čierne
Answear.LAB brazílske plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky a sukňa Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 30,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavková podprsenka dámska čierna
Answear.LAB plavková podprsenka dámska
38,99 €
-34%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske čierne
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,90 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavková podprsenka dámska čierna
Answear.LAB plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavková podprsenka dámska čierna
Answear.LAB plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky a pareo dámske čierne
Answear.LAB dvojdielne plavky a pareo dámske
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske čierne
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavková podprsenka dámska čierna
Answear.LAB plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
Dvojdielne plavky Answear.LAB čierna farba, vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
Objavte produkty Answear.LAB
*-15 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavková podprsenka dámska čierna
Answear.LAB plavková podprsenka dámska
38,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky a sukňa Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavková podprsenka dámska čierna
Answear.LAB plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
6,49 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 6,90 €
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 22,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,49 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 30,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske čierne
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 30,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
Dvojdielne plavky Answear.LAB čierna farba, vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-32%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB Plavkové nohavičky dámske čierne
Answear.LAB Plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske čierne
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €