Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Underwear
5.0

Podprsenka Calvin Klein Underwear žltá farba,jednofarebná,000QF6017E

-20%
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 € -20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 € -20%
Farba: béžová
Podprsenka Calvin Klein Underwear žltá farba,jednofarebná,000QF6017E
Podprsenka Calvin Klein Underwear čierna farba, jednofarebná, 000QF6017E
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Podprsenka Calvin Klein Underwear

Klasická podprsenka z kolekcie Calvin Klein Underwear. Model vytvorený z hladkej látky.
- Hladký košík.
- Tento výrobok je vytvorený z recyklovaného polyamidu.
- Jemne vystužený košík.
- Nastaviteľné zapínanie na háčiky.
- Nastaviteľné, odnímateľné ramienka.
- Tenká, elastická pletenina.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
000QF6017E.4890
Farba
béžová
Značka
Calvin Klein Underwear
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BY8-BID0T9_08X
Zloženie

Podšívka: 100% Polyester
Základná látka: 18% Elastan, 82% Nylón
Úprava : 24% Elastan, 76% Nylón
Strih
Strih podprsenky:
klasická
Typ ramienok:
tenké
Kostice:
nie
Rozmery
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technické údaje
Vystuženie košíčkov:
mierne pevné
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF8084
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka čipkovaná béžová LV00QF8630
Calvin Klein Underwear podprsenka čipkovaná
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 55,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF8448
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear - Podprsenka CustomizedLift F2892E
Calvin Klein Underwear - Podprsenka CustomizedLift
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear žltá farba, jednofarebná, 000QF6016E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear biela farba, jednofarebné, 000QF7577E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba,jednofarebná,000QF1184E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF8312
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, čipkovaná, vzorovaná, LV00QF8321
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF8315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear trojuholníková podprsenka béžová LV00QF8392
Calvin Klein Underwear trojuholníková podprsenka
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF8572
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 42,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear - Podprsenka 000QF5748E
Calvin Klein Underwear - Podprsenka
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová 000QF7578E
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV000F3837
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF8252
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, saténová, jednofarebná, LV00QF8393
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF7315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein spodná bielizeň biela LV00QF8442
Calvin Klein spodná bielizeň
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF7537
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess trojuholníková podprsenka JANE béžová O4YC16 KCF20
Guess trojuholníková podprsenka JANE
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
-12%
Tommy Hilfiger športová podprsenka bavlnená s elastanom béžová UW0UW05715
Tommy Hilfiger športová podprsenka bavlnená s elastanom
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Triumph Aura Spotlight béžová farba, jednofarebná, 10208018
Podprsenka Triumph Aura Spotlight
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
women'secret podprsenka s viskózou béžová 5053888
women'secret podprsenka s viskózou
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka women'secret béžová farba, jednofarebná, 4331915.34
Podprsenka women'secret
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka women'secret béžová farba, čipkovaná, vzorovaná, 5669056
Podprsenka women'secret
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Guess TESSA béžová farba, jednofarebná, O4BC16 KCDA2
Podprsenka Guess TESSA
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
women'secret trojuholníková podprsenka s modalom béžová 3543181.3543184
women'secret trojuholníková podprsenka s modalom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Guess BELLE béžová farba, čipkovaná, vzorovaná, O97C02 KBBT0
Podprsenka Guess BELLE
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka women'secret béžová farba, jednofarebná, 5103014
Podprsenka women'secret
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Objavte produkty Calvin Klein Underwear
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, čipkovaná, vzorovaná, LV00QF8321
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka čipkovaná béžová LV00QF8630
Calvin Klein Underwear podprsenka čipkovaná
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear - Podprsenka 000QF5748E
Calvin Klein Underwear - Podprsenka
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba,jednofarebná,000QF1184E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF7315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF8448
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF8312
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear - Podprsenka CustomizedLift F2892E
Calvin Klein Underwear - Podprsenka CustomizedLift
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová 000QF7578E
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF8572
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 42,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF8084
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein spodná bielizeň biela LV00QF8442
Calvin Klein spodná bielizeň
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear žltá farba, jednofarebná, 000QF6016E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF8252
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear trojuholníková podprsenka béžová LV00QF8392
Calvin Klein Underwear trojuholníková podprsenka
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear biela farba, jednofarebné, 000QF7577E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, jednofarebná, LV00QF7537
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear béžová farba, saténová, jednofarebná, LV00QF8393
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV000F3837
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová LV00QF8315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear čierna farba, jednofarebná
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear podprsenka zelená LV00QF8312
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear čierna farba, čipkovaná, jednofarebná, 000QF6572E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear čierna farba, jednofarebná, LV00QF8013
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou ružová LV00QF8500
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Underwear trojuholníková podprsenka s bavlnou tmavomodrá LV00QF8498
Calvin Klein Underwear trojuholníková podprsenka s bavlnou
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 42,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear čierna farba, jednofarebná, LV00QF8555
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear bordová farba, jednofarebný
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 56,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear čierna farba, jednofarebná, LV00QF8427
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €