Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
GOD SAVE QUEENS
5.0

Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA ružová farba, čipkovaná, GSQ-54-116

-50%*EXTRA -15 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 € -50%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 € -50%
Farba: ružová
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA ružová farba, čipkovaná, GSQ-54-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA čierna farba, čipkovaná, GSQ-54-116
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA -20 % v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA

Push-up podprsenka z kolekcie GOD SAVE QUEENS. Model vytvorený z látky s ozdobnými prvkami.
- Nevyberateľné vložky spevňujú a poskytujú dodatočné krytie v oblasti poprsia.
- Model s kosticami.
- Nastaviteľné ramienka. Ramienka nie sú odnímateľné.
- Vzadu nastaviteľné zapínanie na háčik a očko.
- Ozdobná úprava.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
GSQ.54.116
Farba
ružová
Značka
GOD SAVE QUEENS
ID produktu
9BYH-BID0JW_38X
Zloženie
92 % Polyamid, 8 % Elastan
Strih
Strih podprsenky:
push-up
Typ ramienok:
neodnímateľné
Kostice:
áno
Technické údaje
Vystuženie košíčkov:
spevnené
Podobné produkty
Chantelle podprsenka ružová C15YMU
Chantelle podprsenka
102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS trojuholníková podprsenka s viskózou TRIANGLE PADDED CI ružová 50502739
BOSS trojuholníková podprsenka s viskózou TRIANGLE PADDED CI
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka BOSS ružová farba, jednofarebná, 50545346
Podprsenka BOSS
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 54,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Podprsenka Karl Lagerfeld ružová farba
Podprsenka Karl Lagerfeld
53,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou ružová LV00QF8503
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka HUGO šedá farba, jednofarebný, 50480159
Podprsenka HUGO
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Chantelle braletka ružová C11D20
Chantelle braletka
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Calvin Klein Underwear ružová farba,jednofarebná,000QF6345E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Chantelle braletka ružová C16A20
Chantelle braletka
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Karl Lagerfeld IKON ružová farba, jednofarebná, A3W47022
Podprsenka Karl Lagerfeld IKON
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
Podprsenka Triumph Wild Peony Florale ružová farba, čipkovaná, jednofarebná, 10209627
Podprsenka Triumph Wild Peony Florale
77,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Guess CARRIE ružová farba, O3RC17 KBBU1
Podprsenka Guess CARRIE
Aktuálna cena:
19,95 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess podprsenka JANE ružová O4YC00 PZ01C
Guess podprsenka JANE
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Guess JANE hnedá farba, vzorovaná, O5RC25 KCOJ0
Podprsenka Guess JANE
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Guess BELLE ružová farba, čipkovaná, vzorovaná, O97C02 KBBT0
Podprsenka Guess BELLE
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Chantelle ružová farba, čipkovaná, jednofarebná, C18UND
Podprsenka Chantelle
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Versace ružová farba, 1013503 1A09551
Podprsenka Versace
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Chantelle ružová farba, čipkovaná, jednofarebná
Podprsenka Chantelle
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Marc O'Polo ružová farba, čipkovaná, jednofarebná, 10225467
Podprsenka Marc O'Polo
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
women'secret trojuholníková podprsenka ružová 5053844
women'secret trojuholníková podprsenka
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka United Colors of Benetton ružová farba, jednofarebné, 3OP81R01G
Podprsenka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,95 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka women'secret ružová farba, 8430014.16.19.21
Podprsenka women'secret
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka plunge s bavlnou United Colors of Benetton béžová 3ZQM1R02B
Podprsenka plunge s bavlnou United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Patrizia Pepe podprsenka čipkovaná ružová 2I0144 A602
Patrizia Pepe podprsenka čipkovaná
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka BOSS TRIANGLE  B LACE fialová farba, jednofarebná, 50520390
Podprsenka BOSS TRIANGLE B LACE
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DKNY podprsenka ružová DK7934
DKNY podprsenka
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Versace ružová farba, jednofarebná, AUD01039
Podprsenka Versace
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 79,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Chantelle podprsenka SOFT STRETCH ružová C26BQ2
Chantelle podprsenka SOFT STRETCH
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-71%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka Spanx ružová farba, čipkovaná, jednofarebná
Podprsenka Spanx
Aktuálna cena:
15,90 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Chantelle podprsenka SOFT STRETCH ružová C26BQB
Chantelle podprsenka SOFT STRETCH
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
Objavte produkty GOD SAVE QUEENS
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS DUA BRA béžová farba, priesvitný, GSQ-107-114
Podprsenka GOD SAVE QUEENS DUA BRA
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP béžová farba, jednofarebná, GSQ-143-111
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-41%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS DUA BRA čierna farba, priesvitná, GSQ-107-114
Podprsenka GOD SAVE QUEENS DUA BRA
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-39%
Podprsenka GOD SAVE QUEENS ORIANA BRA čierna farba, priesvitná, GSQ-79-115
Podprsenka GOD SAVE QUEENS ORIANA BRA
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA béžová GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT BRA čierna farba, priesvitná, jednofarebná, GSQ-25-111
Podprsenka GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT BRA
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS GISELLE WIRE-FREE PUSH UP BRA čierna farba, čipkovaná, jednofarebná, GSQ-110-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS GISELLE WIRE-FREE PUSH UP BRA
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA červená GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA hnedá GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA čierna farba, čipkovaná, GSQ-54-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS balkonetka VALENTINA BALCONETTE čierna GSQ-185-113
GOD SAVE QUEENS balkonetka VALENTINA BALCONETTE
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP čierna farba, jednofarebná, GSQ-135-112
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP béžová farba, čipkovaná, vzorovaná, GSQ-106-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS PANDORA BRA čierna farba, čipkovaný, jednofarebný, GSQ-51-115-BK
Podprsenka GOD SAVE QUEENS PANDORA BRA
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS STARDUST WIRE-FREE PUSH UP BRA čierna farba, čipkovaná, GSQ-121-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS STARDUST WIRE-FREE PUSH UP BRA
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA čierna farba, jednofarebná, GSQ-135-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP biela farba, jednofarebná, GSQ-143-111
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS braletka SECOND SKIN BRALETTE PUSH UP biela GSQ-135-111
GOD SAVE QUEENS braletka SECOND SKIN BRALETTE PUSH UP
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS podprsenka SECOND SKIN BRA hnedá GSQ-143-116
GOD SAVE QUEENS podprsenka SECOND SKIN BRA
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 58,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP čierna farba, čipkovaná, vzorovaná, GSQ-106-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,90 €
-39%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT PLUNG čierna farba, čipkovaná, jednofarebná, GSQ-54-114
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SCARLETT PLUNG
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA biela farba, jednofarebný, GSQ-135-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE biela farba, jednofarebný, GSQ-135-114
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-50%
Korzet GOD SAVE QUEENS DUA CORSET biela farba, priesvitný, GSQ-107-170
Korzet GOD SAVE QUEENS DUA CORSET
Aktuálna cena:
99,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-10%
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE béžová farba, jednofarebná, GSQ-135-114
Podprsenka GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA béžová farba, jednofarebná, GSQ-135-116
Podprsenka GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA béžová GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP čierna farba, jednofarebná, GSQ-143-111
Podprsenka GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Podprsenka GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT FULL CUP BRA čierna farba, priesvitná, jednofarebná, GSQ-25-115
Podprsenka GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT FULL CUP BRA
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
GOD SAVE QUEENS bezšvová podprsenka ULTIMATE PUSH-UP BRA
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €