Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 biela farba, KLHMS25SHLSKCH

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 43,99 € -22%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 € -2%
Farba: biela
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25

Puzdro na mobil z kolekcie Karl Lagerfeld. Model vyrobený z plastu.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
KLHMS25SHLSKCH
Farba
biela
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobca

CG MOBILE SAS 39 RUE DE COURCELLES – 75008 PARIS - FRANCE;
D-R-O Sp. z o.o. Sp.k ul. Sławęcińska 12 05-850 Macierzysz
online@d-r-o.pl

ID produktu
99KK-AKU5WY_00X
Zloženie
Plast
Rozmery

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25+
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max biela KLHMP16XHLSKCH
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro biela farba, KLHMP15LHLSKIH
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3 biela farba, KLAP3RUNIKH
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra biela farba, KLHMS25LHLSKCH
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 biela KLHMP16SHLSCHH
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Lacoste iPhone 16 Pro 6.3 biela farba, LCHMP16LUCRH
Puzdro na mobil Lacoste iPhone 16 Pro 6.3
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 Pro 6.1" biela farba, DKHCP15LLCPEPT,
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 Pro Max 6.7" biela farba, DKHCP15XLBNAET,
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 Pro Max 6.7"
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 Pro 6.1" biela farba, DKHCP15LLBNAET,
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na telefón Lacoste Samsung Galaxy S26 Ultra biele LCHMS26LUFWAH
Puzdro na telefón Lacoste Samsung Galaxy S26 Ultra
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Lacoste iPhone 15 Pro 6.1" biela farba
Puzdro na mobil Lacoste iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Dkny  iPhone 15 Pro Max 6.7" biela farba, DKHCP15XLCPEPT,
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 Pro Max 6.7"
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na telefón Lacoste Samsung Galaxy S26 biele LCHMS26SUFWAH
Puzdro na telefón Lacoste Samsung Galaxy S26
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 / 14 / 13 6.1" biela farba, DKHCP15SLBNAET,
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 / 14 / 13 6.1"
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 / 14 / 13 6.1" biela farba, DKHCP15SLCPEPT,
Puzdro na mobil Dkny iPhone 15 / 14 / 13 6.1"
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Lacoste iPhone 16 Pro Max 6.9 biela farba, LCHMP16XUCRH
Puzdro na mobil Lacoste iPhone 16 Pro Max 6.9
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7 čierna farba, KLHCP15X3DRKSDLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max 6.7
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Guess iPhone 17 Air priehľadná farba, GUHMP17MHGTMLCGT
Puzdro na mobil Guess iPhone 17 Air
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Guess kryt na telefón dámsky z imitácie kože sivý GUWPO5P4GP4GLK
Guess kryt na telefón dámsky z imitácie kože
70,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 priesvitné KLHMP16SHLSKCH
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Guess iPhone 16e priehľadná farba, GUHMPSE4HFGERET
Puzdro na mobil Guess iPhone 16e
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess puzdro na telefón iPhone 15 Plus / 14 Plus tmavomodré GUHCP15MGF4GGR
Guess puzdro na telefón iPhone 15 Plus / 14 Plus
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Guess Samsung Galaxy S25+ hnedá farba, GUHMS25MP4PGRSGW
Puzdro na mobil Guess Samsung Galaxy S25+
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 16 Plus čierne GUHCP16MPSQSQSK
Guess puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 16 Plus
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Peračník Jansport tmavomodrá farba
Peračník Jansport
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max čierne KLHMP16XSKCHPPLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste puzdro na telefón iPhone 15 / 14 / 13 tmavomodré LCHMP15SUCRV
Lacoste puzdro na telefón iPhone 15 / 14 / 13
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Guess iPhone 17 Pro priehľadná farba, GUHMP17LHGTMLCGT
Puzdro na mobil Guess iPhone 17 Pro
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max čierne GUHCP16XSMBSLK
Guess puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25+ biela farba, KLHMS25MHLSKCH
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25+
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro biela farba, KLHMP15LHLSKIH
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3 biela farba, KLAP3RUNIKH
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra biela farba, KLHMS25LHLSKCH
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 Ultra
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max biela KLHMP16XHLSKCH
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 biela KLHMP16SHLSCHH
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956 čierna farba, KLHCZFD6PGKSKIHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Z Fold6 F956
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1 čierna farba, KLHMP15LSKHPPLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na karty Karl Lagerfeld čierna farba, A1M32023
Puzdro na karty Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3 ružová farba, KLAP3RUNCHP
Obal na slúchadlá Karl Lagerfeld AirPods Pro 3
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max sivé KLHMP16XHLSKCK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 16 Pro Max
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 čierna farba, KLHMP16SHDLEOICK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 čierna farba, KLHMP17SPSMLRKCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro 6.3" čierna farba, KLHMP16LPGMSRPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 Pro 6.3"
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25 priehľadná farba, KLHMS25SHLSCHH
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld Samsung Galaxy S25
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-31%
Obal na mobil Karl Lagerfeld Torebka čierna farba
Obal na mobil Karl Lagerfeld Torebka
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 17 čierne KLHMP17SHMKBKHOK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 17
48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 17 Pro ružové KLHMP17L5HKSCAP
Karl Lagerfeld puzdro na telefón iPhone 17 Pro
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Puzdro na karty ružové KLWMSMPGKCHPP
Karl Lagerfeld Puzdro na karty
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 15 / 14 / 13 čierne KLHCP15SPQDSMGK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože iPhone 15 / 14 / 13
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*-15 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro oranžová farba, KLHMP17L5PGFKHGO
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 17 Pro
43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1" čierna farba, KLHMP15LHCKCKLCK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1"
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1 čierna farba, KLHMP16SSKHPPLK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1 ružová farba, KLHMP16SSCMKMPCP
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26 Ultra čierne KLHMS26L6PFKCLK
Karl Lagerfeld puzdro na telefón z imitácie kože Samsung Galaxy S26 Ultra
43,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1 čierna farba, KLHMP15LSCMKCRHK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro 6.1
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max čierna farba, KLHCP15XPAMSCNSP
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 15 Pro Max
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1 priehľadná farba, KLHMP16SLGKCSGH
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16 6.1
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e čierna farba, KLHCPSE4PGKLCHPK
Puzdro na mobil Karl Lagerfeld iPhone 16e
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 30,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €