Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Guess Jeans
5.0

Rifľové krátke nohavice Guess Jeans pánske, M5GD35 D5M54

-32%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 80,99 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 € -32%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Rifľové krátke nohavice Guess Jeans

Šortky z kolekcie Guess Jeans. Model vyrobený z denimu. Model je vyrobený z pevného materiálu.
- Produkty GUESS JEANS® sú navrhnuté tak, aby vytvárali čo najmenej odpadu bez kompromisov v kvalite alebo životnosti.
- Jednoduchý strih neblokujúci pohyb.
- Elastický pás v páse a dodatočná regulácia šírky pomocou šnúrok, ktorá zabraňuje skĺznutiu pri pohybe.
- Dve bočné vrecká.
- Dve zasúvacie vrecká na zadku.
- Ozdobne spratý denim.
- Šírka pása: 45,5 cm.
- Šírka bokov: 60 cm.
- Výška pása: 35 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 32 cm.
- Šírka nohavice: 33 cm.
- Vonkajšia dĺžka nohavíc: 51 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 32.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
M5GD35.D5M54
Farba
modrá
Značka
Guess Jeans
ID produktu
PPYA-SZM0P9_55J
Zloženie
99 % Bavlna, 1 % Elastan
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť 32
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske bavlnené modré M6GD30 WO361
Guess Jeans šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske rifľové modré regular waist
Guess Jeans šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené modré regular waist M6GD49 KCPR1
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske s prímesou ľanu modré regular waist M6GD56 WO551
Guess Jeans šortky pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
46,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans pánske, M5GD44 WGCV1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske modré regular waist M6GD35 D8001
Guess Jeans šortky pánske
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans pánske, M4YD37 D5M54
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans M4YD37 D5M51
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Polo Ralph Lauren modrá farba, 710B14764
Šortky Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans bermudy pánske s prímesou ľanu modré high waist LV04RF907G
Calvin Klein Jeans bermudy pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športové krátke nohavice The North Face 24/7 7In pánske, NF0A8BP6HDC1
Športové krátke nohavice The North Face 24/7 7In
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Tommy Hilfiger pánske, tmavomodrá farba, MW0MW23568
Šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Dickies šortky pánske rifľové modré DK0A88JPL231
Dickies šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Tommy Jeans pánske, DM0DM21852
Rifľové krátke nohavice Tommy Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Joop! modrá farba, 30102791
Rifľové krátke nohavice Joop!
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športové krátke nohavice The North Face Breeze pánske, NF0A892NCZ61
Športové krátke nohavice The North Face Breeze
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Orange šortky pánske rifľové modré regular waist 50559891
BOSS Orange šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste šortky pánske modré regular waist GH9961
Lacoste šortky pánske
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans šortky pánske rifľové modré LV04RF795G
Calvin Klein Jeans šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
Pánske bavlnené teplákové šortky BOGNER Fire+Ice IUSEPH modré 14349609
Pánske bavlnené teplákové šortky BOGNER Fire+Ice IUSEPH
139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans teplákové šortky pánske s bavlnou modré DM0DM22697
Tommy Jeans teplákové šortky pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Levi's 568 LOOSE CRPNTR SHORTS 001K8
Rifľové krátke nohavice Levi's 568 LOOSE CRPNTR SHORTS
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bežecké šortky Reebok tmavomodrá farba, 100206008
Bežecké šortky Reebok
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
BOSS šortky lounge pánske bavlnené s elastanom Mix&Match Short CW tyrkysové regular waist 50515314
BOSS šortky lounge pánske bavlnené s elastanom Mix&Match Short CW
44,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans šortky pánske rifľové modré regular waist LV04RF793G
Calvin Klein Jeans šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šortky pánske rifľové modré high waist DM0DM23007
Tommy Jeans šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky adidas Chelsea JE8879
Šortky adidas Chelsea
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Michael Kors šortky pánske modré regular waist CS5304ZDR2
Michael Kors šortky pánske
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tréningové šortky adidas Performance Designed for Training zelená farba
Tréningové šortky adidas Performance Designed for Training
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Hurley šortky chino pánske bavlnené s elastanom modré regular waist MWEU00004
Hurley šortky chino pánske bavlnené s elastanom
68,99 €
Objavte produkty Guess Jeans
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske modré regular waist M6GD35 D8001
Guess Jeans šortky pánske
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans pánske, M5GD44 WGCV1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske s prímesou ľanu modré regular waist M6GD56 WO551
Guess Jeans šortky pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
46,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené modré regular waist M6GD49 KCPR1
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske rifľové modré regular waist
Guess Jeans šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske bavlnené modré M6GD30 WO361
Guess Jeans šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans pánske, M4YD37 D5M54
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans M4YD37 D5M51
Rifľové krátke nohavice Guess Jeans
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans zelená farba, M5GD45 WGCV1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske čierne M6GD35 D8003
Guess Jeans šortky pánske
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans pánske, tmavomodrá farba, M5GD49 KCPR1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans pánske, béžová farba, M5GD44 WGCV1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans čierna farba, M5GD45 WGCV1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans pánske, béžová farba, M5GD44 WGCV1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené čierne regular waist M6GD49 KCPR1
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske bavlnené béžové regular waist M6GD39 D7961
Guess Jeans šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené béžové regular waist M6GD49 KCPR1
Guess Jeans teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans pánske, tmavomodrá farba, M5GD44 WGCV1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske rifľové tmavomodré regular waist
Guess Jeans šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess Jeans pánske, šedá farba, M5GD49 KCPR1
Bavlnené šortky Guess Jeans
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans šortky pánske s prímesou ľanu sivé regular waist M6GD56 WO551
Guess Jeans šortky pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,90 €